˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Serra Barness
2 posters


Ramya Croft
Chatkép :
Serra Barness HEvfgS9
Usernév :
Elyon
Titulus :
Ramman
Play by :
Shawn Mendes
Faj :
noktorián | vihar
Hozzászólások száma :
25
Pontjaim :
12
Foglalkozás :
iskolaorvos | gyerekorvos
Lakhely :
gold coast
— :
Being a twin is like
Serra Barness HQmZcts
being born with a best friend.
Előtörténet :
They are the storm, and He is Ramman
Serra Barness HZhP6XV
Őt keresem :
What if we rewrite the stars?
Say you were made to be mine

Nothing could keep us apart
You'd be the one I was meant to find
— :
Serra Barness HZhieQp


Ramya Croft | Kedd Okt. 03, 2023 11:46 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  Serra Barness 1f607

Vissza az elejére Go down
Serra Barness
Chatkép :
Serra Barness 4bac5867a8a1c74315a7987f3bed853a3da9e8c0
Usernév :
M.
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Ayça Ayşin Turan
Faj :
boszorkány [levegő]
Hozzászólások száma :
14
Pontjaim :
12
Foglalkozás :
festőművész, restaurátor
Lakhely :
Chicago
— :
Serra Barness A9b5df00136e994350245c2938aba52173ca2e7d
Előtörténet :
Wind is a floating wave of air, whose undulation continually varies.
Őt keresem :
Serra Barness A9e6307f3158b37e21cd7a44fff87b1821b98ea4
Kor :
25
— :
Serra Barness Tumblr_inline_pjwdioQm6r1ricaxd_400


Serra Barness | Hétf. Okt. 02, 2023 10:36 pm |
Serra Barness
ayça ayşin turan  boszorkány -

⋙ BECENÉV Era, Sers ⋙ családi állapot házas ⋙ születési hely és idő Isztambul, 1999. Mar. 29.  ⋙ foglalkozás festőművész, restaurátor ⋙ lakhely Chicago ⋙ a karakter keresett ⋙ hirdető Colin E. Barness ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem Serra


Tulajdonság I.
Gyerekkoromtól kezdve mindig is kedves voltam mindenkivel és hamarabb érdekelt más emberek baja, mintsem a saját magam gondja. Mindig is szerettem segíteni másoknak, ha tudtam. Legyen szó emberről, vagy állatról. Talán annak is köszönhető, hogy ennyire segítőkész vagyok, hogy édesanyámtól is ezt láttam. Mindig mindenkihez volt egy-két kedves szava, ahogyan segíteni se volt rest.
Tulajdonság II.
Családomban is azt láttam, hogy őszintének kell lenni, nem pedig hazugságokkal elfedni azt.  Mindig is becsületes voltam és soha nem tartottam helyesnek a hazugságokat, ezért is nehéz számomra a jelenlegi helyzet. Nehéz eljátszani a boldog feleséget, miközben az egész egy hazugság, hála annak, hogy elrendezett házasságról van szó. Mindig is többre értékelem azt, ha valaki őszinte, még akkor is, ha olykor fájdalmas tud lenni, viszont a hazugságokat nehezen bocsájtom meg. Ennek köszönhetően pedig jelenleg egy viharban létezem, amiből nem tudom, hogy miként és mikor fogok tudni kisétálni.
Tulajdonság III.
Mindig is igazi álmodozó voltam, aki imád elveszni a természetben és az elméje ábrándjaiban, vagy éppen mások által mesét történetekben. Sokszor egy-egy régi kép nézése is ezernyi történetet képes elmémben életre kelteni, ahogyan imádom olykor megeleveníteni ezeket az ábrándokat a rajzaim által. Festészet számomra nem csak egy hobbi, hanem hivatás is. Szeretem látni azt, hogy egy-egy művem milyen hatással van másokra és belőlük milyen érzéseket csal elő. Ilyenkor képes vagyok teljesen elveszni és meg se hallani azt, ha valaki beszél hozzám, vagy közeledik. Egyszerűen megszűnik a külvilág.
Kezem lassan megremeg, ahogyan a hófehér ruhához érek, majd lassan végigsimítok rajta, mintha csak egy gyűrődést akarnék kisimítani. Mély levegőt veszek, amit a lehető leglassabban fújok ki, miközben a pillantásom megállapodik a tükörképemen. Azt mondják természetes, ha ilyenkor az emberlánya izgul, de a belsőmet cincáló érzés idegen volt számomra. Legszívesebben kibújtam volna a ruhából és az ecsetjeimért nyúltam volna, hogy papírra vethessem a bennem tomboló érzéseket, de tudtam jól, hogy nem tehetem. Mindig is jobban ki tudtam fejezni magam a rajzaimon át, hogy mit érzek, mintsem szavakba önteni. Világéletemben inkább voltam jó hallgatóság, mintsem jó az érzelmek és történetek mesélésében.  Fejemet kicsit oldalra billentem és megmozdulnék, de a ruha úgy nehezedik rám, mintha ólomsúlya lenne. Kezdem úgy érezni, hogy megfulladok, és talán még se vagyok erre képes. Félelem gerincem vonalán végigrobog, majd szétterjed az egész testemen, de mielőtt a pánik eluralkodhatna rajtam, az ajtó kinyílik. Sietve próbálom elűzni a kavargó érzéseket és a lehető legédesebb mosolyomat elővarázsolni. Tükörben figyelem, ahogyan édesapám egyre közelebb sétál hozzám, majd mosollyal az arcán végigmér.
- Baba.* – sietve nyúlok a kezéért, hogy megcsókoljam, majd a homlokomat érintsem hozzá a tisztelet jeleként. Mire ő édesebbnél édesebben becéz, mint ahogy gyerekkoromban tette. Arcomat gyengéden megsimogatja, közben pedig látom a szemében megcsillanó büszkeséget és azt a mosolyt, ami gyerekkoromra emlékeztet, amikor először mondtam neki ezt a szót.
Pár pillanatra az emlékek újra magukkal rántanak, ahogyan a múlt megelevenedik előttem. Szüleim messze innen látták meg a napvilágot, majd idővel úgy döntöttek, hogy ideje új otthont találni és új életet kezdeniük, de soha nem felejtették el azt, hogy honnan is származnak, ahogyan a hagyományokat is nagy becsben tartották. Hagyomány volt az is, hogy mielőtt a gyermekük megszületett hazalátogattak a régi családi birtokra, így esett meg az is, hogy én ott láttam meg a napvilágot és nem itt, mert hamarabb érkeztem, mint gondolták. Ők úgy hitték, hogy ez egy jel és az őseink megajándékoztak engem és vigyázzák minden léptemet. Részben ennek köszönhetően történhetett meg az is, hogy míg apám visszatért, hogy vigyázzon a családra és az üzletre, addig én itt maradtam édesanyámmal és pár rokonnal, hogy az ősök árnyékában cseperedjek. Másrészről ennek köszönhetően az is, hogy a sorsom megpecsételődött. Olykor édesapám meglátogatott, ha az üzlet és a család engedte. Egészen 13 éves koromig Isztambulban nevelkedtem, míg nem az erőm megmutatkozott. Ez után térhettem haza a testvéreimhez, akiket szintén ritkán láttam és vált újra eggyé a családunk.
- Çok güzelsin Serra kızım.**- megköszönöm a kedves szavakat, majd elveszem a csokrot és belekarolok apámba, hogy az oltárhoz vezessen. Szívem a torkomban dobog és hagyom, hogy ahhoz a helyhez vezessen, ami ezernyi szélviharnál is ijesztőbbnek tűnik. Figyelem a tömeget, akik eljöttek az esküvőmre, figyelem a könnyes szempárokat, a narancssárgára festett horizontot, majd pedig megállapodik a pillantásom azon a személyen, akit hamarosan férjemnek kellene szólítanom, pedig alig ismerem.
- Nagyon helyes, nézd meg és nemesi család az övék is. Biztosan iszonyatosan cuki gyerekeitek lesznek. – Leyla abla*** szavai visszhangzik elmémben, ahogyan a távolság egyre inkább csökken. Ajkam megremeg, de szerencsére a fátyol elrejt. – Ki tudja, lehet ő is imád pancsolni a színekkel és talán ez is olyan lesz, mint az annyiszor papírra vetett szerelmek. A főszereplők nem kedvelik egymást, aztán meg egyszerűen egymásba szeretnek. – kicsit meglökte a vállamat is, majd testvéri puszit nyomot a homlokomra, hogy aztán elrohanjon, én pedig újra a telefon képernyőjén megjelenő férfira pillantottam, a leendő férjem fényképére. Családomban olykor kétkedve fogadták, hogy ennyire a művészet vonz, de ha már bizonyos lépcsőfokok az életemben kőbe voltak vésve, akkor legalább ilyen téren nem szóltak bele az életembe, hanem támogattak és ügyeltek arra, hogy semmi olyan ne történhessen, ami miatt csorba esik a családunk hírnevén.
Már csak pár lépés. Az idegesség egyre inkább átjárt, majd pedig édesanyámra pillantottam, aki ott ült az elsősorban.
- Minden rendben lesz, hidd el, boldog leszel. Biztos vagyok abban, hogy Ahava is megáldotta ezt a szerelmet. – édesanyám szavaiba kapaszkodva hajtottam álomra a fejemet előző este és ebben a pillanatban reménykedtem abban, hogy tényleg igaza van.
Mindent elkövettem azért, hogy az esküvő rendben megtörténjen és elhitessem az ott jelenlévőkkel, hogy igen is szeretem a férjemet és a lehető legboldogabb nő vagyok a világon, amiért hozzámehetek. Sokan azt mondanák, hogy az ünnepség sokáig tartott, addig én inkább azt mondanám, hogy túlzottan korán érkezett el a hajnal.
Egy idegen szobában álltam, egy idegen férfival, aki éppen a ruhám cipzárját húzta le. A keze olykor a bőrömhöz ért, de míg ilyenkor a regények mindenféle kellemes érzésről beszélnek, addig én nem éreztem semmit se, inkább csak lefagytam és csak az járt a fejemben, hogy bárcsak hajdanán ne úgy történtek volna a dolgok, ahogy. Csak álltam ott, nem fordultam meg, talán percek teltek el, talán nem, míg nem végül egy-két ruhát felkapva eltűntem a fürdőben, hogy átöltözzek. Lemostam a sminket, kibontottam a hajamat a kontyból, ami most kicsit hullámosan omlott a vállaimra. Figyeltem a tengerre emlékeztető szempárt, amiben félelem és elveszettség volt megtalálható, mint egy viharba került, tengeren hánykolódó hajólegénységnek a szemében.
- Sajnálom, de elfáradtam. Szeretnék aludni. – hangom alig hallhatóan csendült, ahogyan visszatértem a szobába és a férfit újra szemügyre vettem, ha nem volt ellenvetése, akkor bebújtam az ágyba, majd amint ő távozott a fürdőbe én se voltam rest felkelni és az ágyneműjét a kanapéra, vagy a földre pakolni. Bármennyire is nem illet, egyszerűen elterültem az ágy közepén és úgy tettem, mintha aludnék már, amikor visszaért. Képtelen lettem volna összebújni egy idegennel… Gondolataim ezerfelé cikáztak, miközben a szívem egyre inkább elnehezedett, ahogyan a gyűrű súlyát egyre inkább megéreztem és egyre jobban tudatosult, hogy mostantól már ő a családom és az édesapja, hiszen most már én is Barness vagyok… Ez az otthonom és holnaptól a kötelességek hada fogja nyomni a vállaimat.
Mielőtt az álom elnyomott volna elmondtam egy fohászt a boszorkányok noktoriához, ahogy még édesanyám tanította.



*apa
** Nagyon szép vagy, Serra lányom.
*** idősebb lánytestvér, tisztelet jele


Vissza az elejére Go down
 
Serra Barness
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Serra & Killian
» Serra & Colin
»  Leskov & Barness
» Killian Barness
» Colin Eoghan Barness

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott boszorkányok
-
Ugrás: