˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Colin Eoghan Barness
2 posters


Harlen Chase Nichols
Chatkép :
Colin Eoghan Barness Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
36
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
Colin Eoghan Barness 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
Colin Eoghan Barness Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
Colin Eoghan Barness 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Pént. Okt. 06, 2023 6:21 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  Colin Eoghan Barness 1f607

Vissza az elejére Go down
Colin E. Barness
Chatkép :
Colin Eoghan Barness Tumblr_nil6hucxHa1rf5sfpo8_250
Usernév :
sonny
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
daniel sharman
Faj :
Boszorkány
Hozzászólások száma :
8
Pontjaim :
6
— :
Colin Eoghan Barness Tumblr_phfubqxjsK1sv4q2po3_500
Kor :
29
— :
Colin Eoghan Barness Daniel-sharman-isaac-lahey


Colin E. Barness | Vas. Okt. 01, 2023 2:02 pm |
Colin Eoghan Barness
Daniel Sharman Boszorkány titulus

⋙ becenév A Gyermek ⋙ családi állapot Elfoglalt (házas) ⋙ Születési hely és idő Chicago 1995. Jun. 07.  ⋙ foglalkozás Titkár - általános igazgatás (Polgármester mellett) ⋙ lakhely Chicago ⋙ a karakter saját & keresett ⋙ hirdető - ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem Colin  


Tulajdonság I.
Egész természetem valamiféle megmagyarázhatatlan kettősséget tükröz. Ez teljesen meghatározza a jellememet és sok dologban még önmagammal szemben is ellentmondásossá tesz, mivel mind a hangulatom, mind a viselkedésem változékony és megjósolhatatlan. Hűséges vagyok a családomhoz és azokhoz, akiket a barátaimnak tartok, szorgalmasan csinálok mindent, ami érdekel, és bátran vállalok bárkivel konfrontációt, ha nem szimpatikus.
Tulajdonság II.
Sok minden érdekel, ami miatt felületes vagyok, olykor szétszórt, és ha valamit nem tartok elég érdekesnek vagy nem köti le a figyelmemet, akkor hamar más tevékenység után nézek. Legfontosabb tulajdonságaim a kreativitás, a kalandvágy, az ötletesség és a kíváncsiság. Rendkívüli beszélőkészségem (talán emiatt imád annyira az a bizonyos nő is), valamint gyors észjárásom miatt vagyok jó irányító.
Tulajdonság III.
Nem bírom a bezártságot vagy bármilyen korlátozást, teljesen megőrjít, ha valaki irányítani próbál. Néha nem tudok parancsolni magamnak és akaratlanul is megbántok másokat. Eltántoríthatatlan vagyok. Az akadályok csak vissza tartó erőt képeznek. Céltudat, ambíció, kitartás. Soha nem adom fel a terveimet, de nem is vállalom túl magam. Tisztában vagyok a képességeim határaival, ezért nem is fogok bele olyanba, amit nem tudok megtenni. Kár tagadni, vannak hibáim. De kinek nincs?

Apám szerint gyerek vagyok még, mások szerint is, és mit tippelsz, én mit mondok magamról? Azt, pontosan azt, amit ők. Nem akarok felnőni, nem is tudok, de hogy ezt nem atyámtól örököltem, az is hétszentség. Killian - magához hasonlóan - kiváló boszorkányt akart nevelni belőlem, ezért igen sokat követelt, talán többet is, mint amennyit teljesíteni lehetne. Ahogy nőtt a teher, úgy nőtt a feszültség is, ez pedig tökéletesen megfigyelhető volt minden egyes nap.
Az életem rögös útját elmesélni nehézkes lesz, de felkészülök, hogy bármi is lépjen közbe, végig éljem azt újra. Olyan ez, mint egy ostoba álom, amiből próbálsz felébredni. Zuhansz lejjebb és lejjebb és tudod nagyon is jól, a földet érés fájdalmas lesz, egyszerűen nem akarod, de ugyanakkor tisztában vagy azzal, ha mindez megtörténik, ha megadod magad és nem küzdesz, vége lesz. Mert felkelsz, és tiszta lappal nyithatod a napod! Már ha lesz mit, hiszen sokan tartják úgy, aki álmában meghal, az a reggelt se éri meg.  Anyám is ezt állította minden alkalommal.
A tanulmányaimal sosem volt gond, kitűnő lett szinte mindenem, hiszen nem okozhattam csalódást a családomnak, hogy pont én leszek az, ki elbukik ezen a rögös úton. Rövid ideig voltam csak magántanuló, mikor az erőm ébredezni kezdett, persze mindig is tudtam hogy mi vagyok, sosem volt titokban tartva előttem. Kihasználtam minden téren az erőm forrását, a mai napig edzéseknek vagyok kitéve, hogy fejlődjek, hogy az eddig ki nem aknázott képességeim csiszolódjanak. Olyan idős voltam, mikor feléledt az erőm, mint a bácsikám a múltban.

„Akkor, amikor úgy érzed, hogy minden szétesik körülötted, hogy bezárulnak a körök és már saját magad ellensége vagy, állj ki a zuhogó esőbe, vagy ami még jobb, a viharba. Hallgasd a víz kopogását, a dörgést és érezd a szelet. Kitisztít és megnyugtat, egy pillanatig pedig talán mosolyogni is képes leszel.”

S eljött a "várva várt" nap. Még néhány óráig, míg ki nem mondom azt a bizonyos igen szócskát, addig nem tartozik a nevem a leányzóhoz. De miután igen, a Barness és a Yildirim családot egy szövetség fogja erősíteni, hiszen két gyermek összeházasodik. Érdekházasság ezt mindenki tudja, de meg kell tartani a vér  és erő tisztaságát. Én is ezt tettem volna a szüleink helyében, két nagy név.... Megmondom őszintén, hogy egy kicsit izgultam, hiszen csak egyszer van ilyen alkalom az ember életében... jó esetben. Mindennek klappolnia kell, azt a látszatot kell nyújtanunk a közönségnek, hogy boldogak vagyunk és szeretjük egymást Serrával, így a terem kinézetének is ezt kell sugallnia. Elhiszem, hogy ők is egy nagyon híres család és jóba vannak a szüleink, de ettől nekem nem kell valami jóban lennem velük, de.. van kivétel, Serra.. Természetesen tudom, hogy nem lesz az enyém, legalábbis nem sikerült elérnem, hogy belém szeressen vagy valami ilyesmi, így már inkább nem is erőltetem és hagyom a dolgot, majd alakul, ha alakulni akar.
A feleségem szóba sem áll velem, érdekházasság a miénk, habár fogalmam sincs már miért is. Olyan, mint egy angyali kőszobor, akit nem lehet mosolygásra bírni, de azért én hősiesen próbálom. Elfeledett ígéretek, a nő kecsessége, és az engesztelésem, ajándékok, remények, álmok... nem kellene egyikben sem elmerülnöm, mégis megtettem számtalanszor. Ahogy most is teszem. Apám sokszor mesélt az őseinkről és az erőnkről, a múltról. A nagyapámról, a családról. Becsületről. Oly annyira elmerült sokszor benne, hogy észre se vette egy idő után hogy ott vagyok. Nem tudom kifejezni milyen hatással is volt ez rám igazán. Tudtam, értettem, apám mennyire szereti a családját. Mennyire védelmező és aggódó szülő is ő. Tudtam, ez az élete. Megfogott. A viselkedése, a gondolkodása. Olyan akartam lenni, mint ő. Egyszerűen csak olyan. Ahogy egy kisgyerek fel néz az apjára… a mai napig előttem van az arca. És tudom, ez örökké így lesz. A vér kötelez.  Talán ez miatt dolgozok mellette, a közelében, hiszen ezzel is okulok, tanulok sokat. És persze az  sem elhanyagolható tényező, hogy szem előtt vagyok.
Anyám olyan, mint egy sikoltozó frász, aki soha nem fogja be a száját. Mindig próbálta megszabni nekem, hogy mit kezdjek az életemmel, ő az, aki a legjobban el akart helyezni az életben. Nem emlékszem rá, hogy valaha kijöttem volna vele bármiben, valaha bármi jó született volna közöttünk, bármit helyeselt volna; az egyetlen pozitív dolog talán az, hogy amikor kiderült kivel házasodom majd össze, Ő helyeselt bátran, eltökélten.
Úgy gondolom, hogy a bátorság és az ambíció rendkívül fontos tulajdonságok, az intelligencia sem elhanyagolható. Sokan lebecsülik a legfontosabbat, a hűséget. A hűség sokak szerint csak igazmondást, jógyerekséget, kedvességet jelent, de a valódi hűség az, amivel az ember saját magához viszonyul. Annyian elárulják az álmaikat, a vágyaikat kényelemből. Boldogtalanok lesznek; én soha nem leszek egy közülük.
Ma a szokásosnál is rosszabbul feküdtem le az ágyba, és valószínűleg ez a közelgő napok előjele lehet. Egyre inkább nyomaszt a dolog és a hangulatom is kezd ennek az irányába lefelé csúszni a lejtőn, de egyszerűen nem tudok mit tenni, csak megpróbálhatom elfogadni a tényt. Apám mellett dolgozni nem egyszerű, de igyekszek mindenben a kiválót nyújtani és teljesíteni is. Hiszen aki az iskolást tökélketesen elvégezte, annak a többi is pikk pakk menni fog. Nem vagyok egy finnyás férfi, elviselem a legnagyobb fájdalmakat is és már történt velem rosszabb az utóbbi időben, de valljuk be erről nem szívesen beszél az ember a feleségének rögtön a kapcsolatuk kezdetén.  De szerencsére apámmal mindent megtudok beszélni, előtte nincsenek titkaim, így mindenről tud.

Egyéb:
Magasság: 187 cm
Súly: 80 kg
Sportos, szikár, magas, de nem robosztus alkat.
 


Vissza az elejére Go down
 
Colin Eoghan Barness
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Serra & Colin
» Killian & Colin
» Serra Barness
» Killian Barness

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott boszorkányok
-
Ugrás: