˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Serra & Colin
2 posters


Serra Barness
Chatkép :
Serra & Colin 4bac5867a8a1c74315a7987f3bed853a3da9e8c0
Usernév :
M.
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Ayça Ayşin Turan
Faj :
boszorkány [levegő]
Hozzászólások száma :
14
Pontjaim :
12
Foglalkozás :
festőművész, restaurátor
Lakhely :
Chicago
— :
Serra & Colin A9b5df00136e994350245c2938aba52173ca2e7d
Előtörténet :
Wind is a floating wave of air, whose undulation continually varies.
Őt keresem :
Serra & Colin A9e6307f3158b37e21cd7a44fff87b1821b98ea4
Kor :
25
— :
Serra & Colin Tumblr_inline_pjwdioQm6r1ricaxd_400


Serra Barness | Szomb. Ápr. 06, 2024 11:54 am |


Sok mindenre számítottam még a mai estében, de arra nem, hogy itt fogunk ücsörögni és beszélgetni. Az egész annyira abszurdnak hatott, hogy egy pillanatra még az is megfordult a fejemben, hogy ez az egész nem lehet igaz. Jó pár hét eltelt már azóta, hogy összekötöttük az életünket, mert ezt várták el tőlünk, de attól még teljesen idegenek maradtunk és nem volt annyira könnyű megmaradni egymás mellett, mint azt olykor mutattok a nyilvánosság előtt. Nem arról volt szó, hogy ne akartam volna megismerni, inkább csak arról, hogy nem is tudtam azt, hogy miként is kellene belevágni, de szerencsére ő hamarabb talált rá a bátorságra, vagy ki tudja mire, hogy csak úgy váratlanul betoppanjon és felhozza azt, hogy ideje lenne esélyt adni ennek, bármi is ez.
Kicsit úgy éreztem magam, mintha visszacsöppentünk volna a múltba, hiszen ott is gyakran megesett a kényszerházasság, ami végül vagy jól sült el, vagy nem, de itt legalább tudtam azt is, hogy Declan apja nem akadna ki azon se, ha kiderülne, hogy inkább külön utakon folytatnánk az egészet. Apám viszont biztosan nem nézné jó szemmel, de most nem is akartam erre gondolni. Előbb adok egy esélyt ennek, aztán majd eldől, hogy utána milyen irányba is kezd el sodorni az élet, még az is lehet, hogy nem lesz totálisan katasztrófa és kellemes meglepetés fog érni.
Szavaira kicsit kétkedve vonom fel a szemöldökömet, mert nehéz ezt elhinni róla. Mármint azt, hogy nem csajozott, vagy nem volt barátnője, mert valljuk be, azért helyes volt, meg biztosan akadtak jó tulajdonságai is, de akkor is nehéz volt elhinni, hiszen a férfiak szeretnek könnyed életet élni, szíveket összetörni, de végül még is bólintottam. Nem sok értelme lenne, ha hazudna, így inkább el is engedtem a kétkedésem apró szörnyetegét.
- Rendben, de ha még is elfutnék, akkor legalább hagy nyitva egy ajtót, hogy vissza tudjak jönni vagy csak keres meg. – nem tudtam megígérni azt, hogy nem fogok elfutni, hiszen sose lehet tudni, hogy mit hoz az élet, de nem jelenti azt se, hogy örökre akarnék eltűnni. Lehet csak a pillanat heve fogja magával hozni, aztán simán visszajönnék, vagy ha ő utánam jönne, akkor is megnyugodnék. Sose lehet tudni. – Miért akarsz esélyt adni ennek az egésznek? Csak emiatt? – mutatok rá a gyűrűre, ami ott virított az ujjamon, majd kicsit oldalra billentettem a fejemet. – Vagy más miatt? – mert mondjuk szimpatikusnak gondol, vonzónak, vagy ki tudja mi még, de tényleg érdekelt, hogy most hirtelen miért is jutott erre az elhatározásra.
Láttam a zavarát, ami halovány mosolyt csalt az arcomra, mert azért megnyugtató volt látni azt, hogy nem csak számomra roppantmód szokatlan ez a helyzet. Tényleg nem is igazán tudtam, hogy mit is kéne mondani vagy tenni, de talán majd a bor megteszi a hatását, vagy szép lassan a beszélgetés a saját medrében fog folyni.
Csendesen hallgattam, amit mondott és közben falatoztam is, hiszen ez úgy jó, ha még meleg. Amikor megdicsérte az ételt, akkor elmosolyodtam és megszólaltam.
– Örülök, hogy ízlik. – aztán pedig újra némaságot választottam, hogy ne zavarjam meg a mondadójában. Egy pillanatra elgondolkodtam a hallottakon.
- És szereted is használni az erődet, vagy annyira nem szoktad? – talán ez az apja miatt érdekelt annyira, mert számára nagyon is fontos volt az erő, de vajon a fia is osztja ezt a nézetet, vagy ő hozzám hasonlóan vélekedik, hogy jó-jó, de a világ se dőlne össze, ha egyszer valami miatt elveszítené. – Mindig is ott akartál dolgozni, vagy inkább másabb álmokat dédelgetsz? – kíváncsian csendül a hangom és remélhetőleg nem fogom elfelejteni a középsőnevét se, bár a névmemóriám elég pocsék tud lenni. – Tényleg tudsz zongorázni? – ezzel eléggé meglepett. – Szoktál is még játszani, vagy mostanában nem annyira? – barátságos mosoly költözött az arcomra, miközben őt fürkésztem.


Vissza az elejére Go down
Colin E. Barness
Chatkép :
Serra & Colin Tumblr_nil6hucxHa1rf5sfpo8_250
Usernév :
sonny
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
daniel sharman
Faj :
Boszorkány
Hozzászólások száma :
8
Pontjaim :
6
— :
Serra & Colin Tumblr_phfubqxjsK1sv4q2po3_500
Kor :
29
— :
Serra & Colin Daniel-sharman-isaac-lahey


Colin E. Barness | Szer. Ápr. 03, 2024 9:12 am |

Serra




Nagyon sok mindent kell megbeszélnünk. A baj sokoldalú, hiszen nem egy napos dolgok vannak és nem lehet beszűkíteni pár órára. De egy reggeli talán megold és mint értelmes boszorkányok, mindketten tudunk normálisan beszélni a másikkal. Ebben még csak reménykednem sem kell, magamat ismerem már, lassan őt is megismerem és bár első nagy beszélgetésünk mindez...örömmel kezdek vele kommunikációba. Jelenleg az ital a téma és megmosolyogtat a szavaival, milyen igaza van, a feszültséget el kellene tüntetni. Örömmel venném, ha nem lenne egész végig jelen mindez bennünk. Én töltöttem az italt, addig ő ételt szedett magának és magamnak is. Koccintásra emeltük mindezt és bólintottam szavaira az üvegek összeérintése után.
- Ránk. - egyeztem ki ebben, hiszen ez miatt is érkeztem, hogy jelen legyek most már. Ő is a családom tagja, ráadásul el kell kezdenünk valahol. Kezdjük hát itt, a legeslegelején. Belekortyoltam párat, majd letettem, helyette az evőeszközt ragadtam meg, hogy étkezni kezdjek. Mennyei robbanás tört be az ízlelőbimbóimba, ez látszott a tekintetemen, hogy nagyon eltalálta az ízvilágot, bólogatni is kezdtem, majd egy újabb falatot tömtem be. Addig persze ő beszélni próbált. A falat lenyelése után emeltem rá a szemeimet.
- Nem baj. Elkezdjük valahonnan. Én sem voltam még randin. Elmondom neked, hogy lányok közelében sem nagyon voltam és semmilyen szorosabb kapcsolatom nem volt még. - vallottam meg neki, hiszen nem akartam hazudni neki. Akartam, hogy esélyt adjunk magunknak.
- Szóval nem fogok elfutni. Te se tedd, kérlek. Akarok egy esélyt adni magunknak. - az őszinteség mindig jelen kell legyen ebben a családban, így ezt nem szándékoztam megmásítani, csak mert Serrával beszélgettem. Ám szerinte mindezt nekem kellene kezdenem, mert ő nem tudja honnan kezdeni.
- O...kééé. - zavarba kerültem, megkellett vakarnom a tarkómat a szabad kezemmel. Őt figyeltem, ő is ugyanúgy zavarban volt, mint magam is, így talán könnyebb lesz mindez. Aha, persze. Leeresztem a kezem és figyelek rá. Az arca vonásait, a zavarát, a testtartását.
- 28 éves tűzboszorka vagyok. Az apám mellett dolgozom a hivatalban. Nem tudom, hogy lényegében mit mondtak rólam számodra... - az ételre pillantottam és egy falatot szedtem fel bele. - ...de ez nagyon finom. - kaptam be a falatot és jóízűen enni kezdtem. A lenyelés után folytattam. - Szeretem a gyomromat, igen. A középső nevem Eoghan, apám tanított ki gyerekkorom óta. - folytattam kicsit még, bár nem tudtam mire is kíváncsi, így aztán itt meg is álltam. - Szeretem a zenét, tudok zongorázni... - még ennyit mondtam, míg rápillantottam és bár nem volt bennem már akkora félsz, mégis tartottam valamitől. Nem tőle, talán az elutasításától.  
Vissza az elejére Go down
Serra Barness
Chatkép :
Serra & Colin 4bac5867a8a1c74315a7987f3bed853a3da9e8c0
Usernév :
M.
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Ayça Ayşin Turan
Faj :
boszorkány [levegő]
Hozzászólások száma :
14
Pontjaim :
12
Foglalkozás :
festőművész, restaurátor
Lakhely :
Chicago
— :
Serra & Colin A9b5df00136e994350245c2938aba52173ca2e7d
Előtörténet :
Wind is a floating wave of air, whose undulation continually varies.
Őt keresem :
Serra & Colin A9e6307f3158b37e21cd7a44fff87b1821b98ea4
Kor :
25
— :
Serra & Colin Tumblr_inline_pjwdioQm6r1ricaxd_400


Serra Barness | Pént. Feb. 02, 2024 5:23 pm |


Miután sietve rendbe szedtem magamat a szobámban, az után kicsit lassú léptekkel indultam vissza a konyhába, mintha csak időt szeretnék ahhoz nyerni, hogy felkészüljek arra, amit ott várni fog rám. Nem azért, mintha attól tartanék, hogy elevenen felfal, hanem jelenleg inkább úgy éreztem magam, ahogy az emberek általában talán tinédzserként érzik magukat, amikor szimpatikus nekik egy srác és azt se tudják, hogy mi tévők legyenek. Valahogy én is hasonló cipőben jártam, mint ez, csak azzal a különbséggel, hogy felnőtt voltam, akit eddig a szerelem messzire elkerült, most pedig volt egy férjem, akit még annyira se ismertem, mint a régi otthonom közelében megtalálható zöldségest.
Vettem egy mély levegőt, amit lassan kifújtam és utána sétáltam vissza a konyhába, ahol teljesen váratlanul ért az, hogy megterített és az ételt is kiszedte egy másik tálba. Kíváncsian fürkésztem őt, majd az asztalra pillantottam, mert őszintén szólva odahaza azért a férfiakra nem volt jellemző az ilyen fajta tett.
Amikor kihúzta a széket, akkor még inkább megilletődtem, de egy biccentéssel megköszöntem és leültem. Kicsit megköszörültem a torkomat, és érdeklődve pillantottam felé. Szavaira elmosolyodtam, pedig egyértelmű volt a hanglejtése alapján, hogy komolyan gondolja mindazt, amit mond, de még is úgy éreztem, mintha csak éveket fiatalodnék ennek az egésznek köszönhetően.
- Tudod, ez kicsit furán hangzik, de igen, megengedem. – tényleg furán hatott az egész, majd a pohárra pillantottam, amikor pont ő is szóba hozta az italt.
- Nem gyakran, de néha szoktam és talán most is segítségünkre lehet, legalábbis úgy tartják, hogy az alkohol oldja a feszültséget. – feszült nem voltam, de attól még teljesen zavarban voltam és egy kis segítség mind a kettőnknek jól jöhet ahhoz, hogy oldódjon a hangulat. Amíg ő töltött, addig én szedtem az ételből mind a kettőnknek, ha megengedte, aztán visszaültem a székemre és kezembe vettem a borospoharat. Megnéztem a lámpafényben a bort, bár inkább csak bambulás volt részemről, mintsem szakértelem, mert fogalmam sem volt arról, hogy mit is kéne nézni. Nálam ez annyiban kimerült, hogy vagy finom, vagy nem. Végül koccintásra emeltem a poharamat.
- Akkor ránk, vagy legalábbis az ismerkedésre? – koccintást követően ittam pár kortyot és mosoly kúszott arcomra. – Nagyon finom. – nálam ennyiben kimerült ez a dolog, nem tudtam ízekre bontani, se azt mondani, hogy testes a bor vagy mit tudom én miket szoktam még. Tényleg nagyon ritkán ittam, aztán pedig neki láttam enni, vagyis kicsit haboztam, mert érdekelt, hogy mit szól az ételhez.
- Colin, lehet most fogsz elfutni, de őszintén nem igazán tudom, hogy ez miként zajlik. Soha nem voltam még ismerkedni, se randin és semmi ilyenen. Másokat meghallgatni is jobban tudok, mint magamról mesélni. – lesütöttem a pillantásomat, ahogyan ezt kimondtam, mert valószínűleg sokan kivetnének emiatt. Persze, filmekben és könyvekben olvasni ilyenről, vagy volt, hogy a testvéreimtől hallottam történeteket, de számomra ez teljesen idegen terület volt. Nem volt még soha olyan srác, akit meg akartam volna ismerni, vagy aki csak egy kicsit jobban meg akart volna engem ismerni. Az pedig, hogy ő mennyire csapta a szelet más nőknek korábban, nos, arról meg szintén nem volt fogalmam. Végül ettem pár falatot, bár inkább csak turkáltam az ételt a tányérban.
- Mesélnél kicsit magadról? – tettem fel végül a kérdést és sietve nyúltam az italért, hogy bármennyi is maradt a pohárban sietve húzzam le, mert szükségem volt arra, hogy valami oldja kicsit a bennem életre kelő feszültséget és elveszettséget. Hirtelen minden túlzottan zavarosnak hatott.  


Vissza az elejére Go down
Colin E. Barness
Chatkép :
Serra & Colin Tumblr_nil6hucxHa1rf5sfpo8_250
Usernév :
sonny
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
daniel sharman
Faj :
Boszorkány
Hozzászólások száma :
8
Pontjaim :
6
— :
Serra & Colin Tumblr_phfubqxjsK1sv4q2po3_500
Kor :
29
— :
Serra & Colin Daniel-sharman-isaac-lahey


Colin E. Barness | Csüt. Feb. 01, 2024 6:39 pm |

Serra




Szerencsére egyetért a dolgok menetében, hogy örökké úgy sem kerülhetjük egymást. Ma van a napja, hogy megkell beszélnünk ezt az egészet. Házasok vagyunk és jó lenne valamit kezdeni ezzel az egész helyzettel, ezzel a kialakult dologgal. Ami viszont plusz pont volt, hogy nem tartom fent semmivel sem, főleg nem magammal, így aztán a szavait hallgatva mosolyodtam el. Igaza van, ahogy ő úgy én sem kerestem rá alkalmat és időt arra, hogy akár egy percre is leüljünk bármiért. De most ezt meglépem és megállítottam a tevékenységeiben. Jelenleg az úszásban. Igaz, hogy nem ilyen mód akartam, de most ez jutott. Nem vagyok kétballábas, egyszerűen csak nem figyeltem. Semmi több.  
- A hálószoba más dolog. - fejet ingattam, hiszen amíg nincs meg közöttünk az a bizonyos oldottság, addig egy fal fog húzódni előttünk és ez fixen megfog állítani mindkettőnket a következő dolgokban. Az meg más dolog, hogy volt olyan, hogy nem is itthon aludtam, hanem oda haza apámnál a régi szobámban. Annyira nem régi. Eredeti, ez a legjobb kifejezés rá. Ami pedig a kajálást illette...
- Még nem ettem, de most fogok. - nem voltam finnyás, amolyan kostoló voltam, ilyet pedig még tényleg nem ettem, az hogy ő főzött...érdeklődést váltott ki belőlem, hiszen volt komornyikunk ezekhez a dolgokhoz. Úgy tűnik az illető ma már nem fog minket zavarni, nem találkoztam vele idefele jövet a házban. Remek. Legalább tényleg csak négyszemközt lehetünk, ennél jobb pedig nem is kell. Így lehet őszinte az ember a másikkal. Kis időt kért a rendbe szedésére, nem mondhattam erre amúgy sem nemet, így szabad utat adtam neki, majd miután besietett a konyha részébe utána léptem magam is és becsuktam a kettő közötti ajtót, lekapcsolva a villanyokat a medencénél. A pulthoz támasztottam magam, míg a kajával foglalatoskodott, miután pedig elment készülődni utána kezdtem el poharat keresni. Miután ez megvolt, ittam pár korty vizet, végül neki láttam megteríteni. Ne kelljen ezzel bajlódni, míg beszélünk. Na nem mintha pont tele szájjal kellene de a megfelelő helyre tettem az evőeszközöket és tányérokat is. A legutóbbi ittlétemkor hoztam vörös és fehér bort, édest és szárazt, így mindkettőt elő szedtem és poharakat is pakoltam mellé. A pultnak dőlve vártam Serrára a továbbiakban, ha kellett az ételt is kiszedtem addig. Végül Serra érkeztére pillantottam fel, addig pedig simán elvoltam a gondolataimmal, hogy hogyan is kezdhetnék neki ennek az egésznek. A ruhája elterelte egy pillanatra a figyelmem, de hamar ellöktem magam a pulttól, hogy hellyel kínáljam, kihúztam a széket is, biccentettem, hogy telepedjen csak le.
- Nos... gondolkodtam... bár ez nyilvánvaló, mivel itt vagyok. Serra... szeretnélek megismerni. Megengeded, hogy bebocsájtást nyerhessek az életedbe? - kezdtem ezzel, totálisan komolyan csengett a hangom és tényleg megakartam lépni az ismerkedésünk legelső szintjét. Ez egy nem randi, vagy pont hogy egy randi, szóval...akárhogy is legyen ez az egész, a borok felé nézek.
- Nem tudom, hogy szoktál-e alkoholt inni? Innál velem egy keveset? Félre ne érts. Nem leitatni akarlak! Tényleg csak a beszélgetés miatt hoztam. - tanácstalan voltam kicsit, elmosolyodtam és vártam a fejleményeket, mert ha kért, akkor úgy bontottam fel, de ha nem, akkor eltettem. Ha ő nem iszik, akkor én sem fogok, illetlenség.  Az meg megint más dolog és téma is, hogy a mai naptól nem otthon alszok, hanem itthon...beilleszkedek ide és próbálom a közelségemmel is megismertetni a lányt. És én is rászánom magam arra, hogy megnyiljak előtte. Már ha ez a beszélgetés arra fajul, amerre mennie kell. Már miért ne menne, nem igaz?


Vissza az elejére Go down
Serra Barness
Chatkép :
Serra & Colin 4bac5867a8a1c74315a7987f3bed853a3da9e8c0
Usernév :
M.
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Ayça Ayşin Turan
Faj :
boszorkány [levegő]
Hozzászólások száma :
14
Pontjaim :
12
Foglalkozás :
festőművész, restaurátor
Lakhely :
Chicago
— :
Serra & Colin A9b5df00136e994350245c2938aba52173ca2e7d
Előtörténet :
Wind is a floating wave of air, whose undulation continually varies.
Őt keresem :
Serra & Colin A9e6307f3158b37e21cd7a44fff87b1821b98ea4
Kor :
25
— :
Serra & Colin Tumblr_inline_pjwdioQm6r1ricaxd_400


Serra Barness | Csüt. Dec. 28, 2023 7:39 pm |


Aggódva fürkésztem minden rezdülését, mintha csak tényleg meg akarnék arról győződni, hogy igazat mondott és nem sérült meg. Kicsit úgy tűnt, mintha megzavartam volna valamiben vagy éppen a növény, aminek neki sétált. Máskor talán megmosolyogtam volna a habogását, de most inkább aggódtam és biztos akartam abban lenni, hogy nem esett semmi baja. Ahogy a percek teltek és egyre biztosabbá vált az, hogy nincs komolyabb baja, akkor csak egy bólintással vettem tudomásul a szavait is, amik ezt hivatottak megerősíteni.
Kisimítottam az arcomra tapadt nedves tincseket, majd a medencére pillantottam, mert fogalmam sem volt arról, hogy mit is kellene mondanom. Nem csak a kialakult helyzet miatt, hanem alapból se találtam a szavakat, de szerencsére ő megtörte a csendet, mire kíváncsian fordítottam felé a fejemet.
- Azt hiszem érthető, örökké nem kerülhetjük el a beszélgetést. – értettem vele egyet, majd összefontam a karomat magam előtt, mintha azzal bármennyire is tudnám takarni magam. Abba bele se gondoltam, hogy ő esetleg annak fogja hinni ezt a tettet, hogy távolságot akarok ezáltal is fenntartani közöttünk, ki akarom őt zárni, mert erről szó sem volt.
Továbbra is kíváncsian fürkésztem őt miközben beszélt, a mosolyát egy halovány mosollyal viszonoztam, még ha nem is teljesen értettem, hogy most miért mosolyodott el, vagy miért hiszi azt, hogy feltart. Mielőtt viszont megszólalhattam volna, újrabeszélni kezdett, mire kicsit grimaszoltam egyet, majd a medence túloldalán lévő dolgaimra siklott a pillantásom, majd újra rajta állapodott meg.
- Miért gondolod azt, hogy zavarsz vagy feltartasz? – nem értettem ezt és ez érezhető volt a hanglejtésemből és az arcomra kiülő érzésekből is. – Lehet zárkózott vagyok, nem kerestem én se túlzottan a társaságodat, de szerintem soha nem adtam annak jelét, hogy ne lennék kíváncsi rád vagy zavarna a közelséged. Vagyis de, egyszer, amikor nem engedtelek be a közöságyba, de az szerintem érthető. – fejemet kicsit oldalra billentettem, majd egy apró sóhaj hagyta el ajkaimat. – Vacsoráztál már? Ha nem, akkor akár beszélgethetünk közben is. Mármint ha szereted a böreket, de biztosan találunk mást a hűtőben, ha nem szereted. – sok féleképpen lehet elkészíteni ezt az ételt is, elég változatos, hogy ki mivel tölti meg, de lehet egyáltalán nem szeret semmi hasonló ételt. Mivel Törökországban éltem hosszú éveken át, így gyakran az ottani ételeket készítettem el magamnak, ha magányosnak vagy elveszettnek éreztem. Fura dolog, de az ízek mindig segítettek abban, hogy kicsit jobban érezzem magam és emlékezzek a megannyi kalandra és jókedvre, ami ott vett körbe.
- Kérek 20 percet, rendbe szedem magam és utána beszéljünk arról, ami ma hazahozott. – utóbbi szót fura volt kiejteni, mert bár ez volt az otthonunk, valahogy soha nem hívtam még így. Pláne nem előtte. Sietve kerültem ki őt, majd magamhoz vettem a cuccaimat, először a konyhába mentem és a maradék pár percet megvártam, hogy utána lezárjam az ételt. Ezt követően pedig sietve tűntem el a szobánkban, ami mostanában inkább az én szobámban volt, hogy rendbe szedjem magamat. Pár perc késéssel pedig meg is érkeztem a megbeszélt helységbe.
- Itt vagyok, bocsánat kicsit több idő kellett. – 5-10 perccel tarthatott tovább az, hogy újra egy légtérben legyen vele, mint amennyit elsőre mondtam, de reménykedtem abban, hogy ez nem szegte a kedvét. – Szóval kérsz valamit, vagy inkább a lényegre akarsz térni? -

Vissza az elejére Go down
Colin E. Barness
Chatkép :
Serra & Colin Tumblr_nil6hucxHa1rf5sfpo8_250
Usernév :
sonny
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
daniel sharman
Faj :
Boszorkány
Hozzászólások száma :
8
Pontjaim :
6
— :
Serra & Colin Tumblr_phfubqxjsK1sv4q2po3_500
Kor :
29
— :
Serra & Colin Daniel-sharman-isaac-lahey


Colin E. Barness | Szer. Dec. 27, 2023 1:47 pm |

Serra




Nem, egyáltalán nem figyeltem a növény helyzetére, ezért is buktam rajta át. A gondolataimat és  szemeimet Serra kötötte le, így aztán őmiatta jártam így. Persze hogy nem őt okolom az én balgaságom miatt, ugyan.Át kellett volna gondolnom megint, hogy mégis miért vagyok én itt? Mit akarok tőle kérdezni vagy mondani. Vagy egyszerűen csak hoztak a lábaim, hiszen így nem érhet véget...ilyen egyszerűen. Egy esély miatt tértem hát haza, hogy mindketten adjunk belőle? Nem tudom. Annyi biztos, hogy Serra figyelmét sikerült felkeltenem, így a vízből kimászva sietett elém. Fürdőruhájára emeltem a pillantásomat, nem akartam zavarba ejteni, igy az arcára pillantottam. A növényt ennek hatására el is felejtettem a talpára tenni, így mikor eleresztettem, billegve zuhant a helyére, a hangzavarral együtt állt normálisan be a helyére. Halottam a hangját. Valóban nekem szólt az aggodalma?
- Jól vagyok... - ocsúdtam fel végre a meglepetésből, hiszen a helyére került másodpercekkel ezelőtt a kihelyezett növény is végre. Újra lepillantottam Serra hiányos öltözetére, de mivel nem akartam oly sokáig bámulni, hát azzal a lendülettel a ruhám elszaggatott részére pillantottam. Sokáig nem időzhettem el rajta, fontos volt közöttünk most a kommunikáció.  
- Én nem. Jól vagyok...- szusszantam végül, elfogadva azt is, hogy mindent látott, ahogy én is...megzavartam a csendes pihenőjében. Nem kellett volna, nem akartam. Mégis megtettem, mert fontos dolgunk van, ami nem várhat. Persze nem pár perc alatt megoldható, de elkell valahol kezdeni. Nehezen találtam a szavakat, hiszen nem akartam, hogy sértődés legyen belőle később. Megértést akartam kettőnk számára. Sokszor voltam már nehéz helyzetben, de ez kezdett túltenni rajtam. Ismeretlen volt a helyzet és a benne rejlő lehetőség, ám mégis a kezembe akartam venni az irányítást.  Segíthetek? A kérdése bele égett az elmémbe, kedves kérdés volt, amolyan kötelességi dolog, ám mégsem annak hittem, az más volt, ez a saját döntése. Ez az, ami aprón megmosolyogtatott, így bólintás kísérte a dolgot. Segítsen, ahogy szeretne, nem nyúlok és nem is szólok a dolgokba, rá hagyom.  
- Beszélni akarok veled. - szólaltam meg végül ráemelve a pillantásomat, hogy ne fixen a mezítelen vizes testével szemezzek. Van bennem úriasság, így aztán, ha ő sem bánja, akkor nem akarom ennél nagyobb zavarba hozni. Kerítsen magának törölközőt, ráérünk ezzel foglalkozni a mai napon. Van bőven időnk rá. Még akkor is, ha még most is azon vagyok, hogy keresgéljem a szavaim hozzá.  
- Van pár dolog, amit átakarok veled beszélni. Nem leszek hosszú, csak amennyi szükséges hozzá. Nem akarom rabolni az idődet... - mosolyodtam el, miközben felkeltem a földről, a medence vizét kémleltem elbambulva. Apám szerint is dumálnunk kellene, hiszen ennek a házasságnak nem lehet vége. Szóval elkell kezdenünk valahol. Mondjuk az elején. Valamit alakítani, ami csak rajtunk múlik, senki máson.  
- Persze, ha nem érdekel és nem vagy vevő rám, megértem... akkor bizonyára most is zavarom az idődet... - húztam el a számat és reméltem, hogy nem eképpen lesz a dolog.  



Vissza az elejére Go down
Serra Barness
Chatkép :
Serra & Colin 4bac5867a8a1c74315a7987f3bed853a3da9e8c0
Usernév :
M.
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Ayça Ayşin Turan
Faj :
boszorkány [levegő]
Hozzászólások száma :
14
Pontjaim :
12
Foglalkozás :
festőművész, restaurátor
Lakhely :
Chicago
— :
Serra & Colin A9b5df00136e994350245c2938aba52173ca2e7d
Előtörténet :
Wind is a floating wave of air, whose undulation continually varies.
Őt keresem :
Serra & Colin A9e6307f3158b37e21cd7a44fff87b1821b98ea4
Kor :
25
— :
Serra & Colin Tumblr_inline_pjwdioQm6r1ricaxd_400


Serra Barness | Szomb. Okt. 28, 2023 3:24 pm |


Fura belegondolni, hogy az esküvőn töltöttük el a legtöbb időt egymás társaságában a férjemmel, mert azóta papíron férj és feleség voltunk, de az életben nem igazán volt így. Alig tartózkodott itt, mintha nem csak engem, hanem a közösotthonunk gondolatát is kerülni akarná. Az elmúlt két hétben olykor eljátszottam a gondolattal, hogy talán értelmetlen viselni a gyűrűt is, hiszen ez mindennek nevezhető volt, de házasságnak nem igazán. Mindennek ellenére hiába voltam többségében egyedül, valahogy mégis képtelen voltam lehúzni az ujjamról. Az az ékszer emlékeztetett arra, hogy új fejezett nyílt az életemben, de valahogy jelenleg inkább éreztem zsákutcának, mintsem kellemes, izgalmas kalandnak, vagy örömtelinek.  
Ahogy mondani szokták kettőn áll a vásár, és ez tényleg így is van, mert a kialakult helyzet mind a kettőnk hibája volt. Egyikünk se tette meg a kezdőlépést, egyikünk se próbálta feloldani a kialakult helyzetet, kicsit talán fojtogató is volt a légkör. Az egész olyan volt, mintha mind a ketten a másikra vártunk volna, vagy valami csodára, ami úgy tűnt magától biztosan nem fog elérkezni az életünkben.
Szerettem egyedül lenni, de ebben a hatalmas házban olykor úgy éreztem, mintha már inkább fullasztó lenne a magány, mintsem kellemes. Egyértelművé vált, hogy ma se fog hazaérkezni a vacsorára, így inkább elengedtem a személyzetet és magam készítettem el a kedvenc ételemet, mintha az segíthetne abban, hogy enyhítse az egyre növekvő gombócot a mellkasomban. Miután beraktam sülni az ételt, átöltöztem fürdőruhába és a beltéri medence felé vettem az irányt, hogy addig is kicsit levezessem a feszültséget, eltereljem a gondolataimat. Leraktam a törölközőt az egyik székre és a telefonomat is, amint beállítottam a jelzést is, hogy biztosan ne égjen oda az étel, majd egyszerűen elmerültem a vízben. Egyik hosszt a másik után tettem és élveztem, hogy most semmi se zavar, semmi nem vonja el a gondolataimat. Fogalmam sem volt arról, hogy mennyi ideje lehettem már a medencében, a telefonom még nem jelzett, de helyette valaki más megtette. Éppen a medence másik végébe értem, amikor is hatalmas robajra lettem figyelmes. Ijedtem fordultam meg a hang irányába, hiszen elméletben rajtam kívül nem volt itthon senki se. Az első gondolatom természetesen az volt, hogy netalán betört valaki, lehet hamarabb be kellett volna kapcsolnom a riasztót? Kitöröltem a szememből a vizet, és ahogy tisztulni kezdett a kép rájöttem, hogy a férjem az, aki szemmel láthatóan valami miatt nem vette észre a növényt. Talán máskor jót mosolyogtam volna ezen, de most valahogy nem ment. Sietve másztam ki a medencéből, majd vizes lábnyomot hagyva a kövön sietős léptekkel elindultam felé.  
- Colin? – meglepetten csendült a hangom és az aggodalom apró szikrái megcsillantak az íriszeimben, mert lehet nem úgy viselkedtünk, mint egy normális férj és feleség tenné, de attól még aggódtam érte, hogy netalán megsérült. A ruhája szemmel láthatóan megsínylette a dolgot. – Jól vagy? Megsérültél valahol? – közben őt fürkésztem, és amikor észrevettem egy sérülést, akkor automatikusan felé akartam nyúlni, de aztán félúton megállt a levegőben a kezem, mert nem akartam kényelmetlenséget okozni neki. Nem tudtam, hogy miként reagálna az érintésemre, így inkább  visszaejtettem a kezemet magam mellé.
- Segíthetek? – direkt nem fogalmaztam ennél pontosabban, mert lehet egyáltalán nem kér a segítségemből, vagy nem akarja, hogy megnézzem a sebét, így talán egyszerűbb lesz az elutasítást is elviselni, mintha konkrétabban rákérdeznék a dologra. Végül zavaromban összefontam a karomat magam előtt, mert még mindig fürdőruhában álltam előtte, de amíg nem voltam biztos abban, hogy jól van addig még annyira se akartam magára hagyni, ameddig elmegyek a törülközőért.
Vissza az elejére Go down
Colin E. Barness
Chatkép :
Serra & Colin Tumblr_nil6hucxHa1rf5sfpo8_250
Usernév :
sonny
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
daniel sharman
Faj :
Boszorkány
Hozzászólások száma :
8
Pontjaim :
6
— :
Serra & Colin Tumblr_phfubqxjsK1sv4q2po3_500
Kor :
29
— :
Serra & Colin Daniel-sharman-isaac-lahey


Colin E. Barness | Szomb. Okt. 28, 2023 6:31 am |

Serra




Bonyolult dolog a házasság. Főleg ha alig ismered a másik félt. Beszélni sem beszélsz vele...kitudja miért. Kerülöd és nem akarsz egy légtérben tartózkodni vele. De egyszer le kell ülnötök és megbeszélni, mert ez évekig nem működhet. Elegünk lesz és akkor... bármi történhet. Ez pedig így gyáva mód egy megfutamodás. Márpedig én Barrness nem futamodhatok meg ilyen apróságok elől. Nem olyan neveltetést kaptam, szóval ez nem opció. Nem okozhatok csalódást egyik térfélen sem. Be kell adnom a derekam és elő állni valami merésszel. Ötletem mondjuk nem volt, de apa előált pár dologgal, így abból is merítkeztem, meg persze saját kútfőből. Nem akarok gyávának tűnni a nő szemében, szóval elé kell álljak és odahaza is körül kellene nézni...be kellene költöznöm, végleg. A feleségem...furcsa kifejezés, nem tud rólam semmit sem és ugyanez viszont is igaz, szóval idejét látom a tudásainkat bővítésre kitárni. Így munka után nem a kedvenc haza vettem az irányt, nem arra, ahol nevelkedtem, hanem az új életem felé. Apának nem szóltam semmit, majd találkozunk, úgyis tudja majd merre talál meg. Meg visszafelé is igaz mindez. Összepakoltam a munka során keletkezett kupit, majd haza indultam. Nem ültem járműbe, sétálni akartam és a gondolataim armadájába temetkezni. Nem lesz bajom.  A város kerülhet bajba általam, ám eddig semmi kihágásom nem volt. Szerencse. Mázli. Tűrés. Szerencsére amilyen keveset voltam az új otthonban, olyan hamar eltájékozódtam a környéken, klassz lakóépületek, gazdag környék, barátságos szomszédnak tűnő ipsék és családok. Bár pont nem ez érdekel. Üres kézzel állítok haza, még nem nagyon ismertem ki mrs Barrness-t. Az asszonyt, a nőt, akivel az életem hátralévő részét kell letöltenem. A vér kötelez. Főleg ha két boszorkányról van szó, kiknek erős hatalmuk van... az otthonom elé sétáltam, zárt kapu, bent sötét, egy néhány ablakon szűrődik ki csupán fény. Úgy tűnik Serra elküldte mára a többieket. Jól tette. Nem bajlódtam kulccsal, nem babráltam ilyesmikkel, csupán átperdültem egy lendülettel az udvarba és tova sétáltam. Hogy volt-e riasztó rendszer, mindez sosem érdekelt, de jelenleg se szólalt meg semmi, egészen a bejárati ajtóig jutottam el, az ujjaim a kilincsre fonódtak, majd hezitálás nélkül nyomtam azt le. Még mindig nem tudtam, hogy mit is akarok majd a beszélgetésünk során...lesz -e ebből az egészből beszélgetés, avag sem, de biztos voltam abban, hogy valahol el kell kezdenünk és ebben apának is igaza volt. Az alapoktól kezdeni...randizni...összeismerkedni. Hát rendben. Atyai jótanácsokat mindig megfogadok. Beljebb lépve a kabátomat levettem, az ajtót becsuktam magam mögött, végül a fogasra helyeztem a kabátot. A kulcsaimat a kihelyezett szekrényen tárolt tálba pakoltam, már volt ott egy kulcscsomó. Serra már felavatta. Csend. Körül néztem, majd tovább sétáltam, át kellett, hogy nézzem a ház többi részét. És nem hagyhattam ki az épület belsőtéri medencéjét sem. Mert nm csak kinti medence volt, hanem a házban is akadt egy a hideg napokra is gondolt a tervező és remekül be lehet fűteni a környékét...egész jó. Mondjuk pont engem nem érdekel, de abban a pár napban ezt már pont észre vettem. Nem indultam fel a szobák irányába, hiszen ott sötét volt, így maradtam azokon az útvonalakon, ahol fény volt. A medencéig tartott mindez. Szóval csendesen beléptem és tekintetem követte a vizet a medencében. És ott volt ő is...a feleségem...elvolt foglalva, lekötötte az úszás, fel sem tűnt neki az itt létem. Nem is tartottam mindezt bajnak. Követtem a tekintetemmel, egészen addig míg bele nem ütköztem a kihelyezett disznövénybe és keresztül estem rajta. Felborult a kihelyezett nagy növény is, vele együtt én magam is. A nem figyelés, a bambulás...ám túl nagy hangzavart csaptam ahhoz, hogy ne figyeljen fel rám. Így igyekeztem visszaállítani állítani a talpára a cserepet és vele együtt élve azt a gazt...fel sem tűnt, hogy kicsit a ruhám is megsínylette a dolgot.  


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom | |
Vissza az elejére Go down
 
Serra & Colin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Serra Barness
» Killian & Colin
» Colin Eoghan Barness

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: A szelek városa
isten hozott Chicago-ban
 :: Gold Coast
-
Ugrás: