˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



H A R L E N
2 posters


Olivia I. Burton
Chatkép :
H A R L E N 2a50f9a9b76f6379db956805c3194d3ada488131
Usernév :
Maze
Titulus :
i'm HIS wife
Play by :
jennifer lawrence
Faj :
halandó - orosz maffia
Hozzászólások száma :
384
Pontjaim :
383
Foglalkozás :
építészmérnök
Lakhely :
gold coast
— :
H A R L E N BS31Tyr
Előtörténet :

Őt keresem :
Where there is desire, there is gonna be a flame
Where there is a flame, someone's bound to get burned
H A R L E N Tumblr_nzzuokYt2b1tus0dfo1_500
But just because it burns doesn't mean you're gonna die
You've gotta get up and try, try, try.

Ezt hallgatom :

Kor :
35
— :
H A R L E N GvYs5rT


Olivia I. Burton | Hétf. Ápr. 10, 2023 8:23 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk! H A R L E N 1f607

Vissza az elejére Go down
Harlen Chase Nichols
Chatkép :
H A R L E N Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
36
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
H A R L E N 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
H A R L E N Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
H A R L E N 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Vas. Feb. 19, 2023 9:44 am |
HARLEN CHACE NICHOLS
michiel huisman boszorkány personal evil

⋙ becenév - ⋙ családi állapot on night stands ⋙ születési hely és idő 1984. 06. 06, baltimore ⋙ foglalkozás fotográfus  ⋙ lakhely edgewater ⋙ a karakter keresett ⋙ hirdető hmm ⋙ irányultság heteroszexuális⋙ fő karakterem harlen


Rögeszmés
Nem mondanám magam egy hétköznapi figurának. Már a külsőmmel is kitűnök a tömegből, persze bizonyos tényezők miatt szeretek keveset időzni abban a bizonyos reflektorfényben. Életemet sokáig a pokol tornácán éltem; számkivetettként. A saját családom púpjaként, hisz semmi kötelék nem alakult ki közöttünk. Sem az anyámmal, sem az apámmal. Mondanom sem kell, szörnyű az a sors, amire végül jutottak...
Bosszúálló
Jellegzetes modorom könnyedén kerget őrületbe bárkit. Elég rideg stílust öltöttem magamra a kamaszkorom elmúltával, a temperamentumom azonban ugyanúgy ezer lángon ég, mint mindig. Azt hiszem, én már így fogantam, majd az anyatejből sok más egyébre is szert tettem. Nagyjából ez volt az utolsó kötelékem az anyámmal. Bezzeg az öcsém...
Türelmes
Mivel elég kevés adatott abból a bizonyos szeretetből, mondhatni vékonyan fogott az a bizonyos toll, mikor engem a szüleim szeretgetni próbáltak, hát kialakult bennem a neheztelés. Az önzőség. Az irigység. A veszíteni nem tudás. Egy idő után feladtam a küzdelmet arra vonatkozóan, hogy nem kapok figyelmet, nemtörődöm módon végeztem el az iskolát, majd... eljött az a bizonyos este.
E D G A R
- Nesze semmi, fogd meg jól. - Leginkább így jellemeztem volna a tegnap délutáni pofavizitet az apámmal, miután az igazgató behívatta. Drogot találtak a szekrényemben, a vén csoroszlya pedig felfüggesztett. Mondván, hogy örüljek ennek a két hetes szünetnek, mert más helyen kirúgás és rendőri eljárás lett volna a jussom. Mélységesen magamra vettem a történteket.
Ja. Nem.
Megjártam pár pszichológust, miután a szüleim úgy vélték, segítségre szorulok. Persze sokan és sokféleképpen értelmezték ezt a bizonyos segítségnyújtást. Én a magam módján tudtam kezelni azt, hogy nem voltak szüleim, és mióta az eszemet tudom, egyedül kellett boldogulnom. Ha segítő kezet kértem, ellökték. Ha egy vállra lett volna szükségem, elhúzódtak. De ha pénz kellett... szinte a zsebembe tömték, csak kotródjak arrébb. Nekik Ethan-nel kell foglalkozniuk. Az öcsém. A "nem tervezett gyerek", aki terven felüli szeretetet kapott. Valószínűleg azért nevettem ezen, mert már a sírást meguntam. És amúgy sem voltam már az a siránkozó puhap*cs. Emlékeztem azokra az időkre, mikor kisiskolásként mennyire küzdöttem azért a bizonyos szeretetért. Két körömmel kapaszkodtam apám vállába, mint valami fogyatékos csemete, csak emelje rám azokat a hatalmas, méz barna, kivájni való szemeket. Bútorrá váltam, egy berendezési tárggyá, amit a szüleim bármikor félrerakhattak. Mondjuk soha nem helyeztek annyira előtérbe, hogy félre kelljen rakni... de ez részletkérdés.
A kanapén ültem, kezeimet az ölembe helyeztem, közben szinte villogó tekintettel meredtem a velem szemben ülő anyámra. Szép nő volt, habár apám megkereste azt a pénzt, amiből anyám eleget tudott költeni arra a bizonyos szépségre. És egy csomó másra is. A gyöngysorát simogatta, nyilván ettől felsőbbrendűnek érezte magát. Lesz*rom. Apám azért küldte rám, mert talán ő majd józan észt tud verni a fejembe. Ügyes próbálkozás. Ami nem sikerült egy tucatnyi agyturkásznak, majd talán sikerül ennek a nőnek, akit anyának szólítani szinte felért egy kínvallatással?
- Meddig fogunk itt ülni? Vagy ez a büntetés? Csak szólok, anyám, ez eddig egy hétköznapi szerda estének tűnik.
A pofon, amit kaptam, felsértette a szám szélét, ő pedig sosem gondolta volna, hogy ott, abban a pillanatban végleg megtört valami; megteremtette a Szörnyeteget.

O S C A R
2008-at írt a naptár, mikor egy újságcikket fürkészve borzoltam saját tincseimet. Sammy szőke hajtincsei az ölemben pihentek, ő pedig békésen aludt. Oscarnak hívattam magam, miután elkerültem abból a kicsi városból... a névváltoztatás tűnt az egyik legjobb megoldásnak.
Fészkelődtem, mert nem gondoltam, hogy ilyen izgalmakkal teli nap elé nézek, pedig nyomon követtem a lány ügyét. Nem hagytam ki egyetlen sajtócikket sem, ha már annak idején a tárgyalásain - bizonyos okok miatt - nem vehettem részt. Hihetetlen, milyen könnyű volt lemosnom magamról a saját öcsém vérét, Cheryl pedig szinte tálcán kínálta magát, hogy elvihesse a balhét. Ez volt a büntetése azért, ami történt. Pedig annyi év barátság után tudhatta volna, hogy nem bírom elviselni az árulást. Azt, hogy a dühöm már nem egyszer engem is felemésztett, és bele sem gondolt, mit tud tenni ekkora harag, ha egyszer ő esik áldozatául.
Lehunytam a szemeim, és hátradőltem, fejemet a kanapé támlának támasztottam. Nem volt tiszta a tekintetem. A mai napig előfordult, hogy különféle drogokkal orvosoltam a problémámat, Sammy pedig nem a két szép szememért volt együtt velem. Tőlem ingyen megkaphatta a szert. De valószínűleg ő is úgy végzi majd, mint minden elődje... egy párás, ködös reggelen, bedrogozva...egy alagsori szemétgyűjtőben. Nem találtam az Igazit. Kamaszként azt gondoltam, már nem kell kutatnom. Cheryl-lel minden nyűgömben osztoztam. És vajon azóta gondolt-e az együtt töltött szép éveinkre? Suttogta-e azóta neki bárki a herointól begőzölve, hogy szeretlek?

H A R L E N
Új év, új én. Vagy mi a fene díszelgett minden év végén az önfejlesztő csoportok neonzöld vetítőin. Nem igazán őriztem meg kapcsolatokat a múltamból - kit kellett volna? -, Cheryl-t pedig teljesen elvesztettem a látószögemből, miután kiengedték. Valószínűleg azóta sem tudja, hogy ártatlanul ült éveket a börtönben. Ami miatt felettébb nagy elégedettséget érzek, miközben az ereimet majd' szétmarja a tehetetlen düh. Vajon hová tűnt? Mintha nem forgatnék fel minden bokrot, hogy megtaláljam. És tényleg... Vajon emlékszik még rám?


Vissza az elejére Go down
 
H A R L E N
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott boszorkányok
-
Ugrás: