˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Geneviev Croft
2 posters


Emma Wheeler
Chatkép :
Geneviev Croft  Krunt-emily-blunt
Usernév :
maze
Titulus :
cpd
Play by :
Emily Blunt
Faj :
halandó
Hozzászólások száma :
31
Pontjaim :
5
Foglalkozás :
FBI nyomozó
Lakhely :
Edgewater
— :
Geneviev Croft  D8fb01467958330ea2d9a50db2f3fc9f6a913a11
Előtörténet :

Őt keresem :
Geneviev Croft  Tumblr_plz0gc2H7d1xlv8m3o1_540
Ezt hallgatom :
Let's hurt tonight
You got it in You
Kor :
36
— :
Geneviev Croft  3a6943479426f008f0a878717fc002c6499a8072


Emma Wheeler | Vas. Aug. 20, 2023 8:40 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  Geneviev Croft  1f607

Vissza az elejére Go down
Geneviev Croft
Chatkép :
Geneviev Croft  Tumblr_inline_pg7zkywW4D1ubroq8_400
Usernév :
Elyon
Titulus :
Rheba
Play by :
Melisa Aslı Pamuk
Faj :
noktorián | vihar
Hozzászólások száma :
1
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
építészmérnök (írónő)
Lakhely :
old town
— :
Being a twin is like
Geneviev Croft  HZhstDv
being born with a best friend.
Előtörténet :
They are the storm, and she is Rheba
Geneviev Croft  HZhP6XV
Őt keresem :
-
— :
Geneviev Croft  C120534bd44bd59bde06d51b804c6dfac168245b


Geneviev Croft | Vas. Ápr. 16, 2023 1:12 pm |
Rheba | Geneviev Croft
melisa aslı pamuk noktorián | vihar the other half

⋙ becenév Gen, Geni, Rheb  ⋙ családi állapot egyedülálló ⋙ születési hely és idő --, augusztus 16  ⋙ foglalkozás építészmérnök (írónő) ⋙ lakhely old town ⋙ a karakter saját | canon ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem Ram


Odaadó, kedves, védelmező
Amint kilépek abból a zónából, ahol életem alakítását játszom, és az álarcom mögé bújva létezek, előbújik belőlem az, aki egykor belement egy vadidegen megmentésébe, csak mert a bátyja lelkiismerete bármire rábeszéli, és megszólaltatja az övét is. Egyébként meg imádom ezt az oldalamat is, aki önzetlen, segítőkész, és nem rest tenni a másikért, és még egy köszönömöt se vár el cserébe. Az más kérdés, hogy jót morgok, ha ez a köszönöm valóban nem hangzik el, de ennél több kettősség is megbújik bennem, szóval azt hiszem, tipikus nőnek mondanám magam a sztereotípiák szerint legalábbis.
Talán az sem meglepő, ha azt mondom, bárkiért szó nélkül kiállok, ha úgy ítélem, hogy valakinek szüksége van rá, és az igazságtalanságot is kifejezetten gyűlölöm, és bár igen jó marketing szöveg lenne, hogy a nőtársaimért meg kimondottan ugrok . . nem így van. Ha egy szebb lelkű srácot piszkálnak, mert az éppen virágot vesz, még érte is kinyitom a szám, nem követem vakon a feminizmust.
Zárkózott
A legtöbben annak ismernek, amilyennek láttatni szeretném magam. Aki mindig gondtalan, mindig a kezében az irányítás, mindent a medrében tart, és az élete maga a tökély. Csak nagyon kevesen tudják, hogy egy-egy pillanatban, mikor senki se lát, pár igen hosszúnak tűnő pillanatra összeroppanok olykor, mert rengeteg olyan gondolat kavarog a fejemben, ami csak és kizárólag összenyomni akar maga alatt, de nem kap meg olyan könnyen. A világ, hiába fejlődik, fejlődött rengeteget, szörnyű hely, és néha olyan szívesen odacsapnék, ahová nem lehet... Beilleszkedek, élek köztük, és talán ezért is a nyomás, ami egyfajta rejtett szorongásként vált társammá, és amit igen sokszor enyhít egy-egy a bátyámmal töltött filmezés, vagy monopoly est, hiszen.. ebben is egyezünk. Aki ismer, tudja, hogy az álcám mögött túlságosan is a lelkemen viselek sok olyan dolgot, amit egyáltalán nem kellene, és, hogy mikor valaki hozzám vágja, hogy egy öntelt ri... picsa vagyok, aki hű de nagyon nagyra van magával, hiába állom büszkén, valóban öntelt arccal, és mimikával, mert mihelyt magamra maradok, megfojtanak a könnyeim, vagy inkább az a gombóc a torkomban, amit önuralomnak is hívhatnék. Nem kell hogy ismerjenek, ezzel viszont el kell fogadnom, ha másnak látnak.
Magányosságra hajlamos
Azt hiszem, ez egyértelmű, ha az ember eltölt kilenc hónapot egy pocakban úgy, hogy van egy lakótársa . . Azt mondják, egy kislány első szerelme az édesapja lesz, de ha megígéred, hogy nem mondod el senkinek, megsúgom, hogy ez nekem az imádott bátyám, aki hiába nem kér sokszor a védelmemből, tanácsaimból, én mégis oroszlánként harapok érte, mert senki se bántsa a másik felemet. Amúgy se morogjon, mert ugyanígy áll hozzám! Társfüggőnek nem mondanám magam, mert egyedül is teljesen jól megvagyok, inkább attól féltem régen, hogy ő egyszer nem lesz mellettem, .. és ezért örökké hálás leszek, hogy amiatt, amik lettünk, erre kevesebb esély lett. Viszont.. egy emberekkel teli teremben is lehetünk magányosak, ami sajnos rám, ránk nagyon igaz mondás. Hajlamos vagyok napokra ejteni bárkit, mindenkit, mert néha úgy érzem, megérdemlem, hogy egyedül legyek a nyomoros kis gondolataim, bajaim terhe alatt, és ez egy igen utálatos depresszív tulajdonság. Az önhibáztatás, a 'tehettél volna máshogy' gondolatok tömkelege, és az, hogy meg se érdemled, amid van, amiből az születik, hogy teljesíteni akar az ember mindennél jobban... Nem jár hibátlanság az örökléttel.

- Mennyi mindent mondtál már el neki?
- Nem sokat...
- Rheba...
- Jó, talán valamennyit. Nem mindegy? Mintha te olyan tökéletes titoktartó lennél!
- Nem, nem mindegy, mert alig ismered! Néha úgy csinálsz, mint aki tegnap kezdett el élni, és vak a világra!
- Mondja a fő naiv . .
- Persze, kezdd el amit mindig, de ne mondd, hogy nem szóltam.

Ez egy nem épp kedves beszélgetés a bátyámmal, alig pár hónappal ezelőttről, de annál lényegesebb szösszenete az életünknek . . Hallgatnom kellett volna rá.
Úgy kezdődött, hogy megismertem egy srácot, vagány volt, az az igazi motoros, hódítós fajta, hatalmas barna szemekkel, jól belőtt hajjal, és a kölnije...! Na mindegy, a lényeg, hogy belahabarodtam, mint bolond légy a pók hálójába, és alig telt el fél év, az én számon már elkezdtek olyan dolgok kiszaladni, amiknek egyáltalán nem lett volna szabad. Valahogy megnyugtatott a tudat, hogy vérfarkas volt... Nem tudom, úgy éreztem, van valami közös pont, ami az, hogy nem vagyunk halandók? Visszagondolva egy címeres marha voltam, aki még arra a személyre se hallgatott, akire az életét is rábízná. Mert már a fent emlegetett beszélgetésben épp Ram próbált rábeszélni, hogy legyek már óvatosabb Mike-al, csak hát bennem nemhogy pillangók, egy egész állatkert kavargott, és elhittem, hogy ura vagyok a helyzetnek, és, hogy minden tökéletes lesz, megvan a nagy ő, és még meghalni se fog mellőlem egykönnyen. Aha..
Elkotyogtam neki, hogy nem vagyok halandó, ahogy azt is, hogy ennek ellenére azért igen egyszerű megsebesíteni, - amit nem nagyon kellene híresztelni rólunk, noktoriánokról, szóval .. lényegében tálcán kínáltam fel magam, és még csak észre se vettem. Nem működtek a szenzoraim! Úgy behízelegte magát a szívembe, hogy nem számított senki és semmi, egyszerűen az volt, annak adta el magát, akire én nagyon vágytam, bár a mai napig nem tudom, honnan informálódott ilyen jól rólam. Vagy .. vagy tényleg tökéletes lett volna hozzám, csak a körülmények valahol átmentek egy bénán megírt drámába...
A lényeg, hogy otthon voltunk aznap, az akkorra már közös otthonná avanzsálódott lakásomon, tervezgettük, hogy hová megyünk nyaralni, szinte már hallottam az esküvői harangokat is - tudom, tudom, alig ismerem... -, csak aztán az egész este átfordult egy horror regénybe inkább. Maradjunk annyiban, hogy szerintem csak amiatt vagyok még itt, mert ezek a marha halandók feltalálták az okostelefont, én meg megtanultam használni... füstjelekkel rosszabbul jártam volna. Igazából nem is tudom, miből pattant ki az egész, innen valószínű, hogy az egész inkább eltervezve volt, mintsem hirtelen cselekvés.. Mike azt mondta, elmegy lezuhanyozni, én pedig elpakoltam a vacsora után, mikor szörnyen rossz érzésem támadt, de nem igazán tudtam hová tenni. A következő pillanatban már egy olyan helyzetben találtam magam, ahol életem szerelme farkasként támadt rám, hálálkodok a reflexeimnek, hogy sikerült valamennyire lereagálnom a helyzetet, és így csak a combomba sikerült beleharapnia, de abból egy jókora falatot kitépett, mire sikerült egy széllökéssel átrepítenem őt a helyiség másik végébe, kábulgatni ott egy kicsit. Bepánikoltam, nem forgott az agyam ahogy kellett volna, csak a fájdalomra tudtam gondolni, és arra, hogy itt a vége, mindjárt futhatok véle a fenébe, a vér is rengeteg, a 'seb' is hatalmas... A következő pillanatban pedig már a harmadik konyharuhát bugyoláltam magamra, úgy érezve, mintha én csak kívülről nézném az eseményeket, mintha nem is én csináltam volna, csak a tudatom egy magánál lévő része, majd igen nehezen, de elvonszoltam magam a fürdőig, igen egyértelmű nyomokat hagyva, hogy merre is indultam el - nem mintha egy farkasnak akkora feladat lenne kitalálni -, de tisztában voltam vele, hogy abban az állapotban esélyem sincs megvédeni magam. Hiába az erőm, nem vagyok felkészítve minden eshetőségre, hogy azt hogy is kell lereagálni, vagy hogy kellene cselekedni... úgyhogy, miután egy hatalmas jégfallá változtattam a fürdő ajtaját, azt tettem, ami legelőször eszembe jutott hirtelen. Nem, nem hívtam se mentőt, se rendőrt, se semmit, nem egy hülye film ez, ahol a csúnya farkas elpárolog, csak mert telefonálok egyet egy halandónak! A bátyámat hívtam, imádkoztam, hogy felvegye, majd azonnal könyörögtem neki, hogy siessen hozzám, a frászt hoztam rá a kijelentésemmel, hogy Mike meg fog ölni, meg fogok halni, de legalább nem egész hét perc alatt már meg is érkezett, addigra már két törölköző is segíteni próbált, bár már kezdtem kissé kábult lenni... aztán sejthető módon be is ájultam.
Azt már csak utólag tudtam meg, hogy Mike nem volt ott, mire Ram odaért, gondolom meghallotta, hogy telefonáltam - ami nem volt nehéz, mivel szinte belekiabáltam a telefonba... -, engem meg igencsak össze kellett szedni, de legalább ő jobban kezeli a stresszhelyzeteket a jelek szerint, mert végtére is, egyben maradtam. Ellátta a sérülésem, arra az időre, míg a kórházba bevitt, ahol aztán vendégeskedhettem egy ideig, hogy bár szép nagy heggel, de legyen combom, meg .. hát, hogy legyen életem.
Amit nem mondanak el, hogy Kai megtalálta az én szerelmemet, és ... intézkedett is, hogy többet ne fordulhasson elő az eset, de én csak annyit tudok, hogy Mikenak nyoma veszett, senki se hallott róla azóta, szóval valószínűleg lelépett hawaiira, és sose látjuk többé - remélem. Jó kis lecke volt, de nem kérek belőle többet.
A bátyám még csak azt se mondta egyszer se, hogy én megmondtam, de a tekintetében annyi mindent láttam az eset után, amitől még évek múlva is lelkifurdalásom lesz, amiért így ráijesztettem, pedig ő megpróbált figyelmeztetni.  


Vissza az elejére Go down
 
Geneviev Croft
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ramya Croft
» Lisanna Croft

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott noktoriánok
-
Ugrás: