˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



yelena antonova
2 posters


Harlen Chase Nichols
Chatkép :
yelena antonova Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
37
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
yelena antonova 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
yelena antonova Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
yelena antonova 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Hétf. Ápr. 10, 2023 8:11 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk! yelena antonova 1f607

Vissza az elejére Go down
Yelena Antonova
Chatkép :
yelena antonova Ae7a3adb3af6ad9e7e2162e52d20810d17742d0a
Usernév :
d
Titulus :
orosz maffia
Play by :
emilia clarke
Faj :
human
Hozzászólások száma :
29
Pontjaim :
27
Foglalkozás :
surgeon
Lakhely :
chicago
— :
headed straight for the castle
they wanna make me their queen
yelena antonova Tumblr_inline_pswkv25e7H1wenvc5_540
and there's an old man sitting on the throne that's saying that I probably shouldn't be so mean
Előtörténet :
fire found home in me
Őt keresem :
yelena antonova YAIVibB
if love is what you need
a soldier i will be
Ezt hallgatom :
i could do this with my eyes closed
Kor :
36


Yelena Antonova | Hétf. Ápr. 10, 2023 10:18 am |
Yelena Antonova
emilia clarke orosz maffia a kihívó

⋙ becenév ide ⋙ családi állapot hajadon ⋙ születési hely és idő chicago, 1987.11.25.  ⋙ foglalkozás sebész  ⋙ lakhely chicago, the loop⋙ a karakter canon ⋙ hirdető - ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem yelena  


kegyetlen
Szokták is mondani, hogy a sebész pálya választása a szublimált pszichopátia jele. Persze, nem vitatom, kegyetlenségként is el lehet könyvelni, ha az ember lánya megteszi, amit muszáj. Néha nem értem, miképpen olvashatják ezt a fejemre. Éppen az orosz maffia? A szervezet, amely emberöltők óta azon dolgozik, hogy a fogalommá alakuljanak és ha valaki kiejti a száján a betűkombinációt, mindenki megrettenjen pár kilométeres körzeten belül? Abszurdum!
hideg
Amikor először meghallottam szárnyra kelni, hogy olyan hideg a szívem, hogy az északi sark táblái könyöröghetnének a receptért, azonnal jeges szőkére festettem a hajam. Csak nehogy csalódást okozzak valakinek! Pedig sokkal inkább forrófejűnek tartom magam, mint jégcsapnak; igaz, akivel szükséges, képes vagyok jegesen viselkedni.
számító
Ami az életben maradás legmarkánsabb feltétele. Mindig tudom, tudnom kell, mint ki a következő lépése és én hogyan fogok belekerülni vagy kijönni a szituációkból. És az egész csapat. Több emberért vagyok felelős, mint bárki elképzelné, így a sakkmesterré válásom elkerülhetetlen volt.
   
Vaksötét, hó födte puha talaj és egy bagoly huhogása voltak a kísérőim a hideg, téli éjszakán. Na meg az édesapám, aki előtt ott térdelt anyám és az éppen nem szerelemtől megrészegültnek, hanem félelemben fürdőző szánalomgombócnak tűnő szeretője is. Azt hittem csupán mendemonda, hogy egy ember szemeinek csillogása vagy éppen villanása áthatolhat akár a legfeketébb éjszakán, de a nő pillantását elkapva mindent megértettem. Ilyenek egy igazi áruló íriszei: semmi konzekvencia nem volt benne, hiszen azt hinném, ha valaki árulásra adja a fejét legalább lesz benne annyi tartás, hogyha belebukik a tervébe tartani fogja magát a motivációihoz és a saját maga által kijelöl úton marad, de nem... remegett a teste, az izmai összevissza rángatózott a sírástól, a könnyeitől alig lehetett érteni, mit próbált kinyögni. Kérlek! Ne tegyétek! Eltűnök innen! Hagyjatok békén! Sajnálom! Nekem pedig hallva a szófoszlányokat ökölbe szorultak az ujjaim. Kérlek? Én is kértem, hogy ne tegyen hülyeséget! Ne tegyétek? Pont, ahogyan te nem árultad el a családodat, a férjedet, a gyermekeidet? Eltűnök innen! Megtehetted volna, ám neked szükséged volt a dicsőségre, ami a leigázásunk okozott volna. Hagyjatok békén? Ne aggódj, ezután senki sem fog foglalkozni veled. Sajnálom? Én is, hogy te hoztál a világra.
Papa meghúzta a ravaszt, de előtte még megtisztelt egy tizedmásodpercig tartó rám nézéssel. Mintha az engedélyemet kérte volna, pedig tudta, hogy nincs ellenvetésem a büntetés ellen. Aki a család ellen vétett, abban nem lehetett többé megbízni és nem lehetett vállalni annak a kockázatát, hogy ismételten megszorongasson minket. Talán azt hitte, nem szerettem, nem kötődtem anyámhoz, ami nem volt igaz: emlékeztem a mindkettőnk szórakoztatására készült hajfonatokra, a finom ebédekre és közös vacsorákra, a kirándulásokra, amikre együtt csináltuk a szendvicseket és a szomorúságára, mikor apa végül mégsem jelent meg, mert dolga volt. Ugyanakkor felrémlett bennem a nap, mikor egyetlen szó nélkül eltűnt otthonról és a következő róla hallott hír arról szólt, hogy be akarta dobni a családot a farkasok közé. Az volt a búcsúajándéka, hogy kihirdette a halálos ítéletünket és soha nem magyarázta meg, miért. Hátrahagyott a bátyámmal együtt és el akarta venni tőlünk papát is, aki önmagát meghazudtolva, másik fokozatba kapcsolva kezdett törődni velünk: ezért amikor Ivana Smolenskaya fejébe golyó repült és szeretője élettelen testére dőlt, én voltam, aki felemelte a földről a benzines kannát és lelocsolva a tetemeket rájuk dobtam az égő gyufát.

***

Zúgott a fülem, a kis idegesítő zaj segített a magamhoz térésben. A fejemet mintha satuba préselték volna, a szemhéjaim nehezek voltak, alig bírtam beengedni a fényt. Nekidöntöttem magam az első falszerűnek tűnő támasztékhoz, ami rezgett alattam és túlságosan hideg volt ahhoz, hogy egy épületé legyen. Mozgásban voltunk, egyenletes, jellegzetes zaj ütötte meg a fülemet, ami jelezte, hogy kocsiban ültem. A hűs üveg kissé kijózanított, nyeltem egy nagyot és bár hosszú évek óta tréningeztem magam arra, hogy a pulzusom egyetlen helyzetben se emelkedjen meg, most nagyobbat dobbant a szívem. Jobbra fordítottam a fejem és egy kétajtós szekrényt megszégyenítő figura meredt rám. Meglepődött. Nem lett volna szabad még felébrednem, ahogy kifejezte.
- Ezt most... nagyon elcsesztétek. - Lehetőségeimhez képest széles mosoly húzódott az arcomra. Dmitrij arca jelent meg a képzeletemben és már láttam is magam előtt, ahogy ezek a szerencsétlenek porrá fognak sorvadni a kezei között. Ha ma este nem jelenek meg a vacsorán és a telefonomat sem veszem fel, eljön értem. Ebben nem kételkedtem annak ellenére sem, hogy ugyan nem beszél róla, de érzem, hogy mostanában orrol rám, mivel nyilvánvalóan nem tetszik neki papa belém fektetett bizalma és inkább tenyészkancaként látna szívesebben, mint papa tanácsadójaként. De csak azért, hogy ő jól érezze magát, nem fogok lemondani egy ilyen felelősségteljes szerepről.
A korlátozottságom végett én magam aktuálisan csak annyit tettem, hogy a lábaimmal szekrény-barátom felé rúgtam, de én kicsi voltam, az autó pedig kifejezettem nagy, arról nem is beszélve, hogy realizáltam a lábaim és kezeim összekötözöttségét is. Úgy döntöttem, nem hozom magamat kínos helyzetbe a kapálózással, hanem méltóságteljesen viseltem, ahogyan az oldalamba injekciós tű fúródott. Újabb adag nyugtatót kaptam, arra viszont még volt erőm, hogy elgondolkozzak azon, kik lehetnek ezek? Ismételten lehunyódott szemeim előtt a testvérem vonásai lecserélődtek és visszaemlékeztem, ahogy ez mellettem ülő vadállat egészen egyszerűen az utcáról behúzott egy sikátorba és mire észhez tértem lekavart egy pofont és belém szúrta a kiskedvencként magánál tartott tűt. Aztán megjelent egy másik személy is. Fekete, göndör fürtök, széles vállak, sötét szemek... ó, Maxwell! Ezt még megkeserülöd. Pedig egy fél pillanatra elhittem, hogy mégsem vagy akkora szemétláda, ahogyan azt Dmitrij mondta.

***

Hónapod teltek el Maxwell gyalázatos tette óta. A félelmem, hogy amiatt, mert hagytam magam elrabolni és képesek voltak túljárni az eszemen kiesek a papa kegyeltjei közül, úgy tűnt nem igazolódott be, bár azóta is próbálom a maximum feletti teljesítményemet hozni a család ügyeiben. Ha kell, én magam végzem el a piszkos munkát: egy áruló miatt nem veszhet el, amin ennyi ideig dolgoztam. Megfogalmazódott bennem a bosszú gondolata is és mivel egyre inkább kecsegtet, hogy visszaadjam Maxwell-nek, ami jár neki, tervet kovácsoltam a revansra. Akkor is, ha igazából nem vagyok képes teljes mértékben haragudni rá és hiába próbálom tagadni, mintha egy láthatatlan kötelék fűzne hozzá... itt az ideje, hogy ezt a gyengítő láncolatot is elvágjam. 


Vissza az elejére Go down
 
yelena antonova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» dim & yelena - you've created a monster
» olivia & yelena - are you really ready to fit in?
» max & yelena - the devil take the hindmost

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott halandók
-
Ugrás: