˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Carmen Herrera as. Aryana
2 posters


Harlen Chase Nichols
Chatkép :
Carmen Herrera as. Aryana Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
37
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
Carmen Herrera as. Aryana 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
Carmen Herrera as. Aryana Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
Carmen Herrera as. Aryana 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Hétf. Jan. 29, 2024 5:04 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  Carmen Herrera as. Aryana 1f607

Vissza az elejére Go down
Carmen Herrera
Chatkép :
Carmen Herrera as. Aryana MLwXO1C
Usernév :
maze
Titulus :
Aryana
Play by :
Inbar Lavi
Faj :
a tengerek noktoriánja
Hozzászólások száma :
3
Pontjaim :
2
Foglalkozás :
üzletasszony
Lakhely :
edgewater
— :
Carmen Herrera as. Aryana Tumblr_inline_nv6fchoD9t1rei9i5_250
Előtörténet :
not all storms come to disrupt your life
some come to clear
your path.

Őt keresem :
Carmen Herrera as. Aryana Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
There are no Secrets
That time does not reveal.

Ezt hallgatom :

— :
Carmen Herrera as. Aryana Db89b5525b842f7dc0e7856ecd4af1f532200e5b



Carmen Herrera as. Aryana R1iW7A





Carmen Herrera | Kedd Szept. 12, 2023 8:35 pm |
Carmen Herrera
Inbar Lavi noktoriánok tengerek noktoriánja

⋙ becenév Carmi, Ana, Ry ⋙ családi állapot egyedülálló⋙ születési hely és idő -  ⋙ foglalkozás bártulajdonos  ⋙ lakhely Chicago⋙ a karakter saját | canon | keresett ⋙ hirdető he waits me ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem emma  


Impulzív, lobbanékony
Nem igazán az a "fát lehet vágni a hátán" típus, bár azt ő maga sem tudná már megmondani, hogy ez a tulajdonsága az erővel jött, amit egykor kapott, vagy már halandóként is a sajátja volt. Talán az, hogy akkor régen fellépett egy ügy mellett és kiállt Gitáért, kellő magyarázatot ad erre, hiszen oda sem feltétlenül az kellett, hogy nyugodtan és hideg vérrel gondolkodjon, míg valakit eközben kivégeznek. Hirtelen, abban a pillanatban kellett dönteni, érzelmek és józan érvek együttesen kellettek hozzá, az empátia és az a mardosó gondolat, hogy ő ezt nem akarja bármiféle ellenkezés nélkül végig nézni. Mázli, hogy ezt a cselekedetet sosem bánta meg, utólag átgondolva is épp ugyanígy döntene, de azért akadt már a hosszú évek során olyasmi, ahol szívesebben hallgatott volna csakis  a józan eszére, mintsem a szívére.  
Kiismerhetetlen
Épp, mint a tenger. Sosem tudni, hogy épp milyen a hangulata, nem tudni, hogy mi rejlik a felszín alatt, mert csak nagyon keveseknek enged oda betekintést a bizalmába pedig nehezen fogad bárkit is. Csak a nagyon közeli személyeket engedi igazán közel magához, ha pedig valaki ezzel visszaélt egyszer, azt nehezen fogadja újra a kegyeibe. És volt példa rá, hogy elárulták, volt, hogy csalódott, de a tenger feletti hatalma miatt ezt mindig igyekszik magában lerendezni, nem az erején keresztül kitölteni a haragját. Aztán persze előfordul, hogy ez nem sikerül, szóval nem minden vihar természetes a tengereken és épp emiatt amilyen szép, olyan veszélyes is.
Életvidám
Alapvetően imádja az életet, a létezés ezen formáját, bármilyen régóta is járja az útját. Mindig akad valami, ami még számára is új, mindig van mit megcsodálnia, de már önmagában mindaz a változás, amit a hosszú életének köszönhetően lehetősége volt szemmel kísérni, teljesen elbűvöli. Az pedig, hogy mindennek a fia is részese, csak hab a tortán, az egyetlen félelme pedig talán, hogy egyszer elveszítheti akár szó szerint, akár átvitt értelemben.  
Alig emlékszem már a halandó életemre, de amire emlékszem is olyasmi, amit szívesen elfelejtenék, elengednék a sötétbe a többivel együtt. Mielőtt Gita megjelent volna, akaratlanul is felborítva az addigi unalmas kis életünket, nem voltam egyéb, mint egy eszköz. Egy olyan nő, akit a családja vagyona és a rangja miatt hozzáadtak egy olyan férfihoz, aki mai mércével sok egyéb jelzőt kiérdemelne még a hímsoviniszta disznó mellett. De akkoriban más volt minden, az egyetlen fénypontja pedig az életemnek az volt, hogy nem tudtam annak a vadállatnak gyermeket szülni, amiért akkor még hálás voltam az isteneknek. Annyi kék-zöld és lila folt mellett, ami néha borította a testemet, igazából nem is csodálom, hogy nem sikerült, mert mindannak ellenére, hogy mi volt a szokás, egy nő szerepe akkoriban, az önérzetem valahogy sosem tűnt el és soha nem hagytam magam teljesen betörni.
Valószínűleg emiatt álltam én is a többiek mellé azon a napon, ezért éreztem úgy, hogy nem tűrhetem szó nélkül azt, amit egy -számomra akkor még teljesen idegen- nővel akarnak tenni, a többi pedig, már történelem.

Aztán jött Gita, meghozta a változás szelét és a feje tetejére állt minden, de mindent egybe véve, engem felszabadított, mert azzal, hogy kiemelt minket a halandók közül, egyben kaptam egy új családot, egy új közösséget is. Valakiket, akik közé tartozhatok, akikért kiállhatok, így hátra hagytam mindent, a nőt, aki egészen addig létezett és a férjemet is, akinek amúgy sem volt mit megköszönnöm.
Új életet kezdtem és miközben immár együtt ügyeltünk a világot mozgató erőkre, a saját utamon is elindultam. Azt nem mondom, hogy tökéletesen jó irányba, mert zsigerből sikerült egy olyan férfiba beleszeretni, akibe nem kellett volna, mert csak szívfájdalmat okozhat, de a fiamért, akit évekkel később kaptam tőle egy forró, lázas, ám mindenképpen egyszeri affért követően, mindig hálás leszek. Akkor is, ha Ő nem tudja, ha Ő azóta sem sejti, hogy a gyermek tőle van, az Ő vére, mert az akkori házasságát semmiképp sem akartam ezzel tönkre tenni, bármilyen ingoványos is volt épp.
Ez a titok évszázadok óta csakis az enyém. Még Sigurdnak sem árultam el, hogy a varázsló, akivel hosszú évekig házasságban éltem, egyáltalán nem az igazi apja és inkább meghagytam őt abban a tudatban, hogy a mi családunkban minden rendben van.


Vissza az elejére Go down
 
Carmen Herrera as. Aryana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» carmen & tatia - trick or treat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott noktoriánok
-
Ugrás: