˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Jake Powell
2 posters


Harlen Chase Nichols
Chatkép :
Jake Powell Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
37
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
Jake Powell 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
Jake Powell Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
Jake Powell 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Pént. Aug. 25, 2023 9:10 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  Jake Powell 1f607

Vissza az elejére Go down
Jake Powell
Chatkép :
Jake Powell 0rjah8M
Usernév :
D
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
aaron taylor-johnson
Faj :
werewolf
Hozzászólások száma :
119
Pontjaim :
117
Foglalkozás :
fbi agent - undercover
Lakhely :
the loop
— :
Jake Powell D3410177a2d4140147c48d1578292a91244c8b1f
Előtörténet :
but when it comes to the end
you're just the same as them

Ezt hallgatom :
i take my whiskey neat
Jake Powell F73ba5409e49f4290b176dee63c232575fd38588
Kor :
36


Jake Powell | Kedd Aug. 15, 2023 9:15 pm |
Jake Powell
aaron taylor-johnson vérfarkas kaméleon
⋙ becenév ?  ⋙ családi állapot nőtlen ⋙ születési hely és idő Wales, 1988. 06. 19.  ⋙ foglalkozás fbi ügynök - jelenleg beépített  ⋙ lakhely river north, chicago ⋙ a karakter saját ⋙ hirdető - ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem yelena  


Eltökélt
Bár mások inkább a makacs szót használják. Olyan vagyok, mint a kutya, aki megkaparintja a csontot és nem ereszti és én addig is fáradhatatlanul teperek, amíg meg nem szerzem azt a bizonyos csontot. Amit kigondolok, azt megvalósítom és általában a saját terveim mentén haladok előre az utamon: mások véleménye számomra mellékes, ha meg is hallgatom csak azért, mert éppen jobb napom van és az agyam hátsó részében felvillannak anyám szavai, miszerint ne legyek bunkó. Másokra kevésbé vagyok figyelemmel, a rugalmasságom leginkább mások határainak kitolásában mutatkozik meg, míg az enyéimhez az utolsó utáni pillanatig ragaszkodom és amíg tudom elvetem a változtatás lehetőségét. Nincsenek B opciók, mindig mindennek elsőre sikerülnie kell, mert nem biztos, hogy kapunk második esélyt.... arról nem is beszélve, hogy a második esély gyakran maga a veszteség.
Éretlen
Az egyik legnagyobb fegyverem a beszélőkém és hogy bármelyik helyzetből viccet csinálok, ha arra van szükség. Egyszerre tudok gyermekien édes és dermesztően komoly lenni, akár átmenet nélkül, ez pedig összezavarja az embereket. A munkámra borzasztóan háklis vagyok, robbanok, ha valaki megzavar benne vagy esetleg keresztbe tesz, viszont az életet nehezemre esik túlzottan szigorúan kezelni. Az emberi kapcsolataim jórészt felszínesek,  egy kellemes kaland szerint kötődési problémáim vannak és csak azért, mert nem tudok mit kezdeni az érzelmekkel úgy teszek, mintha nem lennének fontosak, elkerülöm a potenciális veszélyt és fájdalmat és álarcot húzok. Szerintem viszont egyszerűen csak tartozunk magunknak annyival, hogy mindenből kivegyük, ami élvezetet okoz nekünk és ha már nem szolgál minket, tovább kell lépnünk. A sebnyalogatásnak nincs értelme.
Alkalmazkodó
Ha ledobnak valahová, igyekszem a talpamra esni és megállni a helyem. Erre tanítottak, az életem eleje óta, az egész gyermekkoromban állandósult költözködések, tartozások, fizikai fenyegetettség és kiszámíthatatlan mindennapok kialakították bennem az igényt a túlélés legmagasabb fokának megtapasztalására. Egyetlen percig sem kívánom, hogy bár ne így lett volna, hisz akkor nem jutottam volna el odáig, ahol ma tartottam. Arról nem is beszélve, hogy ugyan a harag valóban rossz tanácsadó, a bosszú hű társamnak bizonyult az utamon: az apámat elvette, az anyámat nyomorékká tette a maffia és én ezt nem állhattam tétlenül. 
   
A kezem csupa vér volt, lenézve a padlóra a világosbarna padlót is hatalmas vörös tócsák szennyezték. Anyám infarktust kapna, ha neki kellene felpucolnia... de most inkább attól fog, hogy az apám is a négy hulla között feküdt, akiket szinte még csak most lőttek agyon, a leheletük alig párolgott el a helyiségből. Azért kezdtünk el költözködni 13 éves koromban, hogy ne találjanak meg minket: először Peruba, majd Spanyolországba, később Ukrajnába, aztán vissza a wales-i gyökerekhez. Lehet, hogy a szentimentalizmusa okozta apám vesztét? Legszívesebben belerúgtam volna az öreg testébe, hogy érezze a bennem fortyogó dühöt! Azt mondta, befejezi és soha többé nem lép kapcsolatba azokkal a személyekkel, akik egy évvel a költözködések kezdete előtt fegyvert tartottak a halántékomhoz és átlőtték anyám kezét, hogy motiválják apámat a tartozása megadására. Ha tényleg vigyázott volna, most nem feküdne beborítva a saját vérével, nekem nem kellett volna megpróbálnom újraéleszteni és 23 évesen a rendőrsuli első gyakorlati félévében megtalálnom őt a raktárban a haverjaival, majd a sarokba hányom a látványtól. Bármit rátettem volna, hogy ez lesz a vége. Méghogy az emberek változnak! Azt, persze... minden barom ugyanúgy ugyanúgy elköveti a baromságait, maximum a helyszín, az emberek és az időbeli lefutás változik, aztán másra marad a takarítás. Jelen esetben rám. De nem a vértócsákat fogom eltüntetni, hanem akik ezt tették. Méghozzá örökre.

***

Mint valami rossz akciófilmben, a jelvényemet szorongattam, pörgettem a kis fémdarabkát az ujjaim között és megvizsgáltam minden négyzetcentiméterét. Gyűlöltem a tétlenséget és a pár nap, amit a körön kívül kellett töltenem, maga volt a pokol. Három éve beépített ügynökként dolgoztam, bekerültem a chicago-i maffiába, de nem feledkezhettem meg a jelentési kötelezettségemről a rendőrség felé. Hosszú út vezetett idáig, tíz évembe telt, mire megkaptam a lehetőséget. A történtek után Wales-ben járőrködtem két évig, majd Amerikába költöztem, először New York-ban a városi rendőrségen, majd Washington-ban már az FBI berkein belül teljesítettem szolgálatot, ám a célom mindvégig a kiindulópont, Chicago városa volt. Anyámat Franciaországba költöztettem a nővéréhez, mivel ő az apám halálát követően már nem volt veszélyben, én pedig így zavaró tényező nélkül dolgozhattam. Semmi sem fogott vissza és akadályozott a tervemben, miszerint belülről teszem tönkre, mivel se kutyám, se macskám, se feleségem, se gyerekem. Mindezek nekem nem számítottak és ezért voltam tökéletes alany a feladatra a főnökeim szerint is; na meg persze, mert a jellemrajzomban amellett, hogy az arrogáns, forrófejű, önző és veszélyes szavak szerepeltek, a döntéshozók tudták, hogy keresve sem találhattak volna jobbat a feladatra, már a múltamból adódóan sem. Azokban a rendszerekben, amiket a rosszfiú-hálózat tagjai láthattak, Jake Powell egy ketrecharcos utcagyerek volt, akinek a családja évtizedek óta külföldről szolgálta a maffia ügyeit és ez a történet az elmúlt körülbelül 1146 napban olyannyira a részemmé vált, hogy néha már én se tudtam eldönteni, ki vagyok valójában. Ezért volt szükségem arra, hogy néha a kezembe vegyem a jelvényt, érezzem a bőrtok fura illatát és az aranyszínű fém hűvösségét. Semmi sem tántoríthatott el a céltól, amiért olyan régóta küzdöttem, pedig voltak próbálkozások. De mint eddig, most is csak az érzelmek és a velősebb gondolatok teljes kizárása segíthetett utamon,,, ha érzek és töprengek, belehalok. Ha belehalok, elbukok. És azt nem engedhetem meg magamnak.


Vissza az elejére Go down
 
Jake Powell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» man & jake - alter egos
» chantele & jake - come follow me down

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott vérfarkasok
-
Ugrás: