˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Vladimir Ivanovich Antonov
2 posters


Ramya Croft
Chatkép :
Vladimir Ivanovich Antonov HEvfgS9
Usernév :
Elyon
Titulus :
Ramman
Play by :
Shawn Mendes
Faj :
noktorián | vihar
Hozzászólások száma :
25
Pontjaim :
12
Foglalkozás :
iskolaorvos | gyerekorvos
Lakhely :
gold coast
— :
Being a twin is like
Vladimir Ivanovich Antonov HQmZcts
being born with a best friend.
Előtörténet :
They are the storm, and He is Ramman
Vladimir Ivanovich Antonov HZhP6XV
Őt keresem :
What if we rewrite the stars?
Say you were made to be mine

Nothing could keep us apart
You'd be the one I was meant to find
— :
Vladimir Ivanovich Antonov HZhieQp


Ramya Croft | Vas. Júl. 30, 2023 7:22 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk! Vladimir Ivanovich Antonov 1f607

Vissza az elejére Go down
Vladimir I. Antonov
Chatkép :
Vladimir Ivanovich Antonov R6Owl02
Usernév :
nova
Titulus :
orosz maffia
Play by :
viggo mortensen
Faj :
ember
Hozzászólások száma :
2
Pontjaim :
1
Foglalkozás :
pakhan
Lakhely :
gold coast
— :
Vladimir Ivanovich Antonov 1e09f174d647444a4ba54f097919ccda9ca98d69
Előtörténet :
a word is silver,
silence is gold

Őt keresem :
Vladimir Ivanovich Antonov 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f7147786e637a6f55786b7a7a4b413d3d2d3438393130303835392e313466326263366165663330363835663232363735373537363937332e676966
now I hear my name
and I'm running your way

Ezt hallgatom :
you've been locked in here forever
and you just can't say goodbye

Kor :
66
— :
Vladimir Ivanovich Antonov Bcd499125d9146d6ff011d8c07cdd206c5184f17


Vladimir I. Antonov | Vas. Júl. 30, 2023 7:17 pm |
Vladimir Ivanovich Antonov
Viggo Mortensen halandó pakhan - orosz maffia

⋙ becenév Vlad ⋙ családi állapot Özvegy ⋙ születési hely és idő Szentpétervár, 1958.  ⋙ foglalkozás Maffiavezér ⋙ lakhely Gold Coast ⋙ a karakter saját ⋙ hirdető - ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem Harlen  


merev
Vad, mégis higgadt. Karizmatikus. Nyugodt. Éppen ezért veszélyes.
A magam miértjeivel együtt talán még hozzásorolnám a szemtelen és büszke jelzőket, egyesek pedig a történelem során nem szégyelltek gonosznak titulálni, ám azt hiszem, ez talán már egy szélsőséges megközelítés. Ennél azonban jóval mélyebbre kell ásni ahhoz, hogy engem igazán megismerjen bárki. Akárki.
józan
Hogy kiaknázz belőlem mindent, ami számít, és amire te számíthatsz tőlem. Sokaknak nem vagyok más, csak egy nagyképű pakhan, az oroszok vezére. És ennek tükrében már nem sok olyan dolog van az életemben, ami egy kicsit is számíthatna. Ha kell, megmondom a véleményem, mindennemű kertelés nélkül - nem számít, hogy kinek a lelkét töröm össze. Lélek... számít a mai világban már egyáltalán?
vad
Szeretem a művészetet, a festészetet, a könyvek pedig rögtön lebilincselnek. Te sem nézted ki belőlem, igaz? Nem voltam mindig egy valóra vált rémálom.
Általában inget viselek az üzleti imázsom megőrzése érdekében, ám szívesen hordok bőrdzsekit is, alatta pólóval, esetleg trikóval, párosítva hozzá egy egyszerű farmert cipővel.
Rezzenéstelen arccal tűrtem, ahogyan az évtizedek során már számtalanszor. Meredtem a neonfényekkel világított helyiség egy koszos, ótvar pontjára, a betört, szilánkos tükörmaradványra, a félig már az enyészeté lett polcokra, miközben a Doktor izgalomtól izzadva kereste a golyót a vállam környékén. Csupán annyit éreztem, hogy fáj, de közel sem ez volt a legfájdalmasabb sérülés életem során. Apám egyik első tanítása úgy szólt: soha ne lássák, hogy fáj. A fájdalom gyengeség, Vladimir. És nekünk soha nem fájhat.
Volt idő, mikor meg akartam kérdezni tőle, vajon neki fájt-e, mikor átsétált a másvilágra? Vagy a Pokol kapujában minden fájdalom és bűn alól feloldozást kapott? Kötve hiszem. Három életre elegendő bűnt követett el, ezt pedig sem Isten, sem Sátán nem bocsájtja meg.
Mi, Antonov-ok soha nem jutunk be a mennyországba.
Papa sok időt szánt a nevelésemre, az élet kemény, olykor viszontagságokkal teli leckéire. A tizenharmadik évemet töltöttem, mikor Mama rejtélyes körülmények között meghalt, és csak ketten maradtunk egymásnak a Papával. Gondoltam én, mit sem sejtve arról, mit is érez egy családfő a családja élén. Neki ez az egész jelentette a családot. Nem csak én tartoztam bele, az egyetlen gyermek, az örökös.
És Mama után engem is el akartak venni a Papától. Chicago, 1973. január 16-a, 14 óra 42 perc. Akkor a lábamat érte találat egy étterem teraszán. Tizenöt voltam, még csak kapiskáltam a világot, amelyben a Papa élt, és ott, abban a pillanatban fogalmazódott meg bennem, hogy a Papa világa véres és sötét, hiába a pénzzel kikövezett út, amelyen végiglépked, ha besározza a vöröslő életnedű. Aznap ismertem meg a három családot, és azt, hogy mire képesek annak érdekében, hogy saját felségterületük szilárdságát őrizzék.
És aznap. Aznap öltem először. A Papa szerint gyilkolni nem nehéz. A fegyver, amelynek hideg burkolatát az ujjaim között tartom, elvégzi helyettem a piszkos munkát. Nem, nem maga a gyilkolás okoz problémát. Mi magunk vagyunk a problémák, miután megtettük. A lelkiismeretünk. Az önarcképünk a tükörben. Nem tudjuk elégszer szembeköpni magunkat. Ő már elvégezte magában, hogy ne érezzen semmit, ha a kezei által hal meg valaki. Rajtam volt a sor.
Elég sajátosan vélekedünk arról, hogy mit jelent a szeretet és a szerelem. Ugyan mindkettőből kijutott, szeretni tudtam egy tiszta szívű nőt, Ivana-t, akitől a fiamat és a lányomat kaptam. De a szerelem múlandó, a tiszta szív besárgul, a jó lélek kegyetlenné válik. Hirtelen a saját feleségem lett a legnagyobb ellenségem, aki túl sokat tudott. Túl sokat hallott. Túl sokat látott. És a szívem mélyén már tudtam, hogy ha elkapják, ő készségesen árul majd el, csak hogy a saját, kishitű, pénzéhes életét megmentse, beáldozva ezzel a családját.
Árvává tettem a saját gyermekeimet.
Amit talán a lányom nem is bánt annyira, hisz Ivana úgy bánt vele, mint egy utolsó, tenyésztésre szánt kancával.
Addigra már túl voltam pár lőtt seben, számos késszúráson, kegyetlen viadalokon, és számos küzdelmet vívtam a Papával is. Soha nem volt elégedett. Mindig azt mondta, még mindig túl sokat érzek a világ iránt. Az emberek iránt. A család szent. Csak ennyire kell koncentrálnom. Ha nem leszek elég jó, a család nem fog megtűrni engem vezérként, ha eljön az ideje.
Ki gondolta volna, hogy ilyen korán eljön?
1984. Papa ellen merényletet követtek el. Felfordult az életünk. Káosz, bizonytalanság, menekülés, gyávaság. A Papa nem lett volna büszke rám, ha látja, majdnem tönkretettem azt, amit ő egy életen át építgetett.
A kegyetlen megtorlás volt az, ami segített visszaszerezni a bizalmat. A család újra egyesült, a berken belüli zendülések elcsitultak. Elfogadták, hogy én vagyok az új Papa.
A Doktor szemébe néztem, aki ekkor már éppen kötözte a sebet. - Spasibo, Doktor.
Egy élet, golyókkal, lőtt sebekkel, késekkel, pénzzel, hidegvérrel, kegyetlenséggel kikövezve. Mindezt azért, hogy a Papa büszke legyen majd. Papa, büszke vagy? 


Vissza az elejére Go down
 
Vladimir Ivanovich Antonov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» you only lie when you’re afraid | sienna & vladimir
» Antonov ház
» Dmitrij Sergeyevich Antonov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott halandók
-
Ugrás: