˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Dmitrij Sergeyevich Antonov
2 posters


Olivia I. Burton
Chatkép :
Dmitrij Sergeyevich Antonov A99eba3029f35534cf4933a0e1a1370f
Usernév :
Maze
Titulus :
i'm HIS wife
Play by :
jennifer lawrence
Faj :
halandó - orosz maffia
Hozzászólások száma :
383
Pontjaim :
381
Foglalkozás :
építészmérnök
Lakhely :
gold coast
— :
Dmitrij Sergeyevich Antonov BS31Tyr
Előtörténet :

Őt keresem :
And I don't want the world to see me
'Cause I don't think that they'd understand
Dmitrij Sergeyevich Antonov Tumblr_nzzuokYt2b1tus0dfo1_500
When everything's made to be broken
I just want you to know who I am

Ezt hallgatom :

Kor :
35
— :
Dmitrij Sergeyevich Antonov GvYs5rT


Olivia I. Burton | Pént. Márc. 17, 2023 4:00 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk! Dmitrij Sergeyevich Antonov 1f607

Vissza az elejére Go down
Dmitrij S. Antonov
Chatkép :
Dmitrij Sergeyevich Antonov 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f724c534d3758664f466a6c5a6d413d3d2d3637313436303736332e313537343731656537313135303261333736353432303138323537362e676966
Usernév :
dimcsi
Titulus :
orosz maffia
Play by :
tom hardy
Faj :
ember
Hozzászólások száma :
371
Pontjaim :
370
Foglalkozás :
gengszter
Lakhely :
gold coast
— :
Dmitrij Sergeyevich Antonov 5e4e4371cbba3125723d6967575417dde4982a54
Előtörténet :
there are three ways of doing things around here:
the right way, the wrong way, and the way that I do it

Őt keresem :
if it doesn't break your heart,
it isn't love
Dmitrij Sergeyevich Antonov 0fee2c978c84ab7224449ad2b011885129b922bb
Ezt hallgatom :
you may be a sinner
but your innocence is mine

Kor :
44
— :
Dmitrij Sergeyevich Antonov 984a1461ab1b22e14631f593f40ed37f147ed238


Dmitrij S. Antonov | Szomb. Feb. 11, 2023 11:59 am |
DMITRIJ SERGEYEVICH ANTONOV
tom hardy embert sergei örököse

⋙ becenév Dim ⋙ családi állapot házas ⋙ születési hely és idő 1979. 07. 12., Chicago, Illinois ⋙ foglalkozás maffiózó üzletember  ⋙ lakhely gold coast ⋙ a karakter saját és keresett ⋙ hirdető the family ⋙ fő karakterem Dim ⋙ irányultság heteroszexuális


Forrófejű
Sosem voltam az a típusú férfi, aki behódolt valakinek, mindig saját elvek szerint jártam az utamat, és az általam alkotott szabályok szerint éltem az életemet. Ritka volt azon alkalmak száma, mikor valakinek a kedvéért képes voltam szembe köpni önmagamat, és ez a szerep amúgy sem állt jól nekem. Maximalistaként semmit nem hagyok félbe, szeretem, ha minden a terveim szerint halad, de nem esek pánikba, ha homokszem kerül a tökéletesen kivitelezett gondolataimba.
Az érzékeny lényemet magam mögött hagytam, már nem esik nehezemre megölni valakit azért, hogy életben maradhassak. Már nem marcangol bűntudat azon agyalva, kinek okoztam szenvedést a tetteimmel. Már nem érdekelnek a következmények, az utánam létrejött káosz. Úgy is van, aki mindezt megoldja helyettem.
Bosszúálló
Sokkal inkább az foglalkoztat, milyen lavinát indítok el egy gondosan kivitelezett tervemmel és ez mikor válik a hasznomra. Nagyon jó vagyok a spontán dolgokban, szinte minden eshetőségre van egy megoldásom, egy olyan gondolatom, ami fordít az adott helyzeten. Jól tudok hatni az emberekre, a szavak az én legjobb barátaim. Mások befolyásolása sosem okozott problémát, bárkire bármit rábeszélek.
Rideg
Csak rám kell nézni. Anyám mindig azt mondta rólam, hogy bárkit kenyérre kenek a mélyen ülő zöldes szemeimmel, vagy a mosolyommal. És ahogy magam mögött hagytam a fiatal éveimet, egyre gyakrabban használtam ki ezt a tulajdonságomat.
Amikor a bennem tomboló érzelmek és gondolatok a tetőfokára hágtak, képes voltam olyan ostobaságokat is elkövetni, amikből csak az apám volt képes kirángatni. De azt is csak akkor, mikor az általa fontosnak vélt leckét az orrom alá dörgölte, ami valójában nem tanítás, hanem burkolt büntetés volt. Néha pedig nem is próbálta becsomagolni, de velem még így sem tudott bánni. Soha nem voltam egyszerű eset, egész életemben arra készítettek, hogy egyszer, ha eljön majd az ideje, átvegyem apámtól az irányítást, és ha valamiben, hát, abban már most biztos voltam, hogy máshogy akarom csinálni, mint ahogy Ő tette, még ha a kereteket meg is tartom majd. És ezt a Papa is tudta, máskülönben nem leckéztetett volna annyiszor, de a legutóbbi húzásával úgy ásta alá kettőnk kapcsolatát, mintha szándékosan akart volna bombát robbantani kettőnk között. A drága Papa soha nem volt sem heves, sem meggondolatlan, nem úgy, mint az elsőszülött gyereke, hisz mikor kibújt az anyaméhből, már akkor tökéletes volt. Hát, Papa. Baszd meg.
Az öreg Antonov telhetetlensége már tényleg nem tartott tiszteletben egyetlen határt sem, és úgy készült rátenni a város egyik legtehetősebb üzletemberének a vagyonára a kezét, mint a kibaszott középkorban. Egy házassággal, méghozzá azzal a nőszeméllyel, aki már az első találkozásunk során is bebizonyította, mennyire nem képes úgy viselkedni, ahogy azt a mi köreink elvárták volna tőle. Akkor még valami befolyásos férjre gyanakodtam volna, de miután kiderült, hogy kinek is a lánya, elég egyértelművé vált, hogy honnan a bátorság, de az apja nem fogja mindig pátyolgatni, és arra kibaszottul mérget vehetett, hogy én sem fogom megkönnyíteni az életét. Vagyis, ez volt a terv. Egészen addig a pontig, míg ott nem hagyott, és mint egy csúszómászó, el nem tűnt a frigy utáni másfél órában. Egyszerre tartottam gyávának, ostobának és bátornak is, mert bár főtt miatta a fejem, de még így is olyasmit tett le az asztalra, amihez még nekem sem lett volna merszem. Eleinte nem is akartam törődni Vele, mondván, hadd élje az életét valahol, rejtőzködve, mint egy meghunyászkodó nebáncsvirág, amíg meg nem kaptam az utasítást, hogy akár a föld alól is, de ássam elő.
Nem voltam az a házasodó fajta, és ennek Sofia is élő tanúja volt, bár miután az apám eltiltott tőle, kénytelen voltam más lehetőségek után nézni. Szerettem szórakozni, kiélvezni az élet lehetőséget, a szép nők társaságát, még ha többségük néha nem is önszántukból, hanem félelemből hódolt be, és bár nem szerettem keverni a munkát a magánélettel, de néhányuk miatt kénytelen voltam. És mióta a feleségem elhagyott, nem is tudtam másba ölni a dühömet, de talán nemcsak ebben, hanem a kezemhez tapadó vér mennyiségében is meglátszódott, mennyire nem vagyok képes kezelni mindazt, ami elé állított az apám. Pedig, talán pár röpke perc erejéig még el is játszottam a gondolattal, hogy megpróbálok lenni. Nem áttaposni azon az átkozott nőn, mint valami használt lábtörlőn, és még az elszántságot is megszültem arra vonatkozóan, hogy jó férj legyek. Hát, ezt szép szóval is b*szhatom, ennyit a nagy törekvésekről. Az újdonsült ara úgy jutalmazott, hogy szinte rögtön kereket oldott, és csak a jó ég tudja, hogy hol és milyen néven bújkál.
Nem akartam többször Rá gondolni ma este. Ha eszembe jutott, ismét éreztem ujjaimban a megfeszülő inakat, izmaim pedig hasonlóan reagáltak, de ezúttal nem szabadott elvetnem a sulykot. Nem tudtam, hogy mi a tét, vagy hogy mit kell majd tennem, ha előkerítem, de azt az utasítást már megkaptam, hogy mit nem tehetek. Nem bánthatom, nem emelhetek rá kezet, és ha nemet mond, annak tényleg nemet kell jelentenie. Utáltam ezeket a kibaszott szabályokat, mintha gúzsba kötötték volna a karjaimat. Hisz más körülmények között kit érdekelt volna, hogy mit akar az az átkozott szökevény, vagy hogy mit szeret és mit nem?  


Vissza az elejére Go down
 
Dmitrij Sergeyevich Antonov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Antonov ház
» Vladimir Ivanovich Antonov
» olivia & dmitrij - separate ways

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott halandók
-
Ugrás: