˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



cedric nikolaj georgiev
2 posters


Harlen Chase Nichols
Chatkép :
cedric nikolaj georgiev Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
37
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
cedric nikolaj georgiev 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
cedric nikolaj georgiev Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
cedric nikolaj georgiev 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Pént. Aug. 04, 2023 12:46 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  cedric nikolaj georgiev 1f607

Vissza az elejére Go down
Cedric Nikolaj Georgiev
Chatkép :
cedric nikolaj georgiev 5d44946ef1f9bb62e9c2f6c4d199d2255aa4ec9c
Usernév :
dim
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
sebastian stan
Faj :
vámpír
Hozzászólások száma :
8
Pontjaim :
7
Foglalkozás :
businessman
Lakhely :
gold coast
— :
cedric nikolaj georgiev 90d5161a7cac4210bf28726582e080b791bfc967
Őt keresem :
the fact that I love her
outweighs the feeling of
cedric nikolaj georgiev 2e1e564fa6bda62acf45a1890b0d873890fe8ea2
wanting to slit her throat,
it helps balance my feelings out

Ezt hallgatom :
you did not break me,
i'm still fighting for peace

— :
cedric nikolaj georgiev 58d5f9430654a0bad62f6f2fbf3a0c2bdb2b852d


Cedric Nikolaj Georgiev | Vas. Júl. 30, 2023 1:26 pm |
CEDRIC NIKOLAJ GEORGIEV
sebastian stan vámpír survivor husband

⋙ becenév - ⋙ családi állapot bonyolult 1430.12.12, Szófia, Bulgária  ⋙ foglalkozás üzletember  ⋙ lakhely gold coast ⋙ a karakter keresett ⋙ hirdető tatia ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem dim


alattomos
Szeretek játszani az emberekkel. Nem számít a koruk, az, hogy fiatal nők, idős férfiak, vagy felelőtlen kamaszok. Valamennyire mindegyikük egyéniség, másmilyen módon reagálnak bizonyos szituációkra, emiatt pedig akadt néha egy-egy emlékezetes, kedvenc momentumom velük. Még ha azóta rá is jöttem, hogy a legtöbbjük egyforma. Emberek, egyforma félelmekkel. A legtöbbjük örökké akar élni, míg valamelyikük egyszerű, emberi dolgokra, hétköznapi életre vágyik. Úgy csapok le ezekre az álmokra, mint kegyetlen ragadozó, a vágyak pedig, amiket ringattak, egy pillanat alatt válnak köddé.  Jó ideig a saját démonjaimat üldöztem, áldozataimban láttam azt a törékeny, védtelen embert, ami egykoron én is voltam, ugyanolyan terhek alatt szenvedve.
rafinált
Soha nem siettem el semmit. Nyilván ezért nem szerettem azt sem, amikor valaki rögtön berontott azon a bizonyos ajtón, és verte az asztalt, hogy mindent akar, méghozzá azon nyomban. Engem nem így programoztak, és ha tőlem valaki akart valamit, kénytelen volt az én szabályaim alapján játszani. Már régen nincs lelkiismeretfurdalásom. Az első gyilkosságom után volt. Még nem bírtam magammal, rögtön kiszipolyoztam minden csepp vért szegény párából, majd otthagytam. A következő napokban újra és újra megtörtént. Aztán már nem érdekelt. Egyre kevésbé számított az egész ahhoz, hogy rosszul érezzem magamat miattuk.
kitartó
Kevesen képesek több évszázadot várni a méltó revansig, főleg úgy, hogy még mi sem tudtuk, melyik nap lehet az utolsó. A bosszúszomjam Tatia iránt  a nap minden egyes percében marta a torkomat, ezerszer képzelve el, hogy milyen is lesz újra porrá zúzni minden számítását. De még nem ma. A türelem rózsát terem.

1450. Szófia, Bulgária
The past is greedy, always swallowing you up, always taking. If you don't hold it back, if you don't dam it up, it will spread and take and drown.

Türelmetlen sóhaj szakadt ki belőlem, miközben a családi ebédre készülődtem. Nem számítottam semmi jóra, főleg azok után, amiket apám egy-egy fél mondatából következtettem ki. Vérbeli üzletember hírében állt, nyilván nem volt véletlen, hogy rengeteg pénzt lapátolt a családi birtokba, az utóbbi időben azonban nem egyedül indult el az üzleti útjaira. A beszélgetések során egyre gyakrabban került szóba a Petrov család, anyám türelmesen, megértően hallgatta apám világmegváltó terveit, hogy mégis milyen eszközökkel fogja még gazdagabbá tenni a családunkat, ehhez pedig jobb eszköz híján, itt voltam én. És egy előre elrendezett házasság. Nem lelkesedtem az ötletért, hogy máris megnősüljek, annak ellenére, hogy apám egyértelművé tette: a két családot egyesíteni kell. Ehhez pedig kapóra jön egy még hajadon kamaszlány és egy nőtlen, háborúból visszatérő fiú. Mondhatni, a szüleink tökéletesen egymásra találtak, és bár nem is volt más választásunk, de valahol titkon, mégis bíztam abban, hogy lesz beleszólásom a saját életembe. Ehhez persze nem ártott volna egy olyan apa, aki nem egy utolsó fattyúként bánik a saját fiával, méghozzá az egyetlennel, amit a sors adott neki, bár, ki tudja, hány valódi fattyú szaladgált a világban apám egy-egy üzleti útjának eredményeként.
A legtárgyilagosabb arckifejezést erőltettem magamra, bár jó ideje csak a távolból figyeltem a lányt, akit nekem szántak. Vállam a hideg kőfalnak támaszkodott, a lágy szellő simogatta arcomat, és ugyanez a fuvallat végül az Ő sűrű, barna hajába is belekapaszkodott. Ha akartam, sem tudtam volna mit mondani. Eddig még soha nem találkoztam Vele, ez a családi összejövetel hivatott minket megismertetni egymással, így nem is volt annyira meglepő, hogy aggódtam, sőt, egyenesen a hideg rázott Tőle, mert nem tudtam, mire is számíthatok. Olyan gondolatok marcangolták az elmémet, hogy mi lesz, ha a lány egy kicsit sem szép? Ha a vonzalom legapróbb szikrája sem kap lángra közöttünk? Ha tényleg arra ítélnek ezzel a házassággal, hogy a halálom napjáig szajhákkal és titkos viszonyokkal csillapítsam a szükségleteimet? Szerelemről felesleges volt álmodozni, mert azt nem a mifélénknek írták. És ezeket a házasságokat sem a szerelem szülte, hanem a pénz. Az üzlet, hogy valami olyasmit egyesítünk ezzel a házassággal, amiről mindenki csak álmodni mert korábban. Talán egyszer majd nekem is erről fog szólni, ha én fogom irányítani azt, amit jelenleg apám irányít. Igazi kereskedő. Én pedig egy pillanatig sem vágytam az Ő mocskos életére.
Némi nyugalom töltötte el a mellkasomat, mikor rájöttem, hogy a lány szépségére vonatkozó aggodalmaim feleslegesek voltak. Nem láttam mást, csak egy gyönyörű testet, amit maga Aphrodite szült erre a világra. Szebb volt, mint a reggeli napfelkelte, vagy mint maga a naplemente, amit az a rengeteg kis csillag asszisztál végig. Talán a szüleink mégsem tévednek akkorát?

2023. New York, Amerikai Egyesült Államok
No amount of regretting can change the past, and no amount of worrying can change the future.

- Remélem, hogy most csak blöfföltél, Greg - törtem meg a beálló csendet, miután a vonal túlsó felén álló férfi közölte, hogy szem elől tévesztette a rá bízott feladatot. Rövidre vágott tincseimbe túrtam, így próbálva elfojtani az éppen ébredező feszültséget, de erre minden okom meg is volt. Nem szerepelt a számításaim között, hogy Greg szem elől téveszti azt az átkozott nőszemélyt, bár, az utóbbi időben eszembe jutott az is, hogy egyszerűen csak falazni próbál Tatia-nak. Sokáig gondolkodtam, hogy mi oka lehetne rá, elvégre, én kellően megfizetem ezt a fejvadász szarházit ahhoz, hogy eszébe se jusson hátba támadni, vagy térfelet váltani, mert ezt is kinéztem az én egyetlen feleségemből. Így már csak az maradt lehetőségként, hogy Tatia nemes egyszerűséggel az ujjai köré csavarta, így állítva Őt a saját oldalára, akár tudatosan, akár szimpla mókából. Kegyetlenül bosszantott az árulás gondolata, de inkább az tűnt valószínűnek, hogy Tatia elcsábította, anélkül, hogy tudta volna, Greg miért is lebzsel a környéken. Talán az égiek akarták azt üzenni, hogy ideje lenne elengednem ezt az egészet.. A feleségem más utat választott, kiugrott a házasságunkból, és mikor megszökött, nemes egyszerűséggel magára hagyta a lányunkat, akinek így az a hálátlan feladat jutott, hogy olyan szörnyeteg apával nőjön fel, mint amilyen mellett én is. Ez volt a sors igazi fintora, hisz épp olyanná váltam, mint amilyen az én apám is volt, így annyira nem kellett volna meglepnie, hogy a lányom is kereket oldott, amint lehetősége nyílt rá. De róla legalább a mai napig tudtam, hogy jól van, sőt mi több, hogy hol van. Talán Ő lett volna a legerősebb eszköz, amint felhasználhattam volna Tatia ellen, de hagynom kellett, hogy lefolytassa a saját bosszúhadjáratát. - Szóval, hol van? - kérdeztem aztán, hangomban a lehetőséget sem hagyva meg, hogy füllenteni próbáljon. Tudta, hogy az életével játszik, bár azt már így is eldöntöttem, hogy amint legközelebb találkozunk, letépem a kibaszott fejét, mert egy ilyen szerencsétlen senki inkább ne dolgozzon fejvadászként.
Hallottam, hogyan fojtja vissza a lélegzetét, miközben forgatja szájában a mondanivalót, mint aki tényleg nem tudja eldönteni, hogy kinek az oldalán áll, de mikor elhangzott a Chicago szó, erélyesen, elégedetten sóhajtottam fel. - Tudsz te, ha akarsz - vált hangom suttogóvá, kissé gunyorossá, és anélkül, hogy bármit hozzáfűztem volna, rányomtam a telefont.  


Vissza az elejére Go down
 
cedric nikolaj georgiev
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» tatia & cedric - you won't find me where you left me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott vámpírok
-
Ugrás: