˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



David Anderson
2 posters


Emma Wheeler
Chatkép :
David Anderson Krunt-emily-blunt
Usernév :
maze
Titulus :
cpd
Play by :
Emily Blunt
Faj :
halandó
Hozzászólások száma :
31
Pontjaim :
5
Foglalkozás :
FBI nyomozó
Lakhely :
Edgewater
— :
David Anderson D8fb01467958330ea2d9a50db2f3fc9f6a913a11
Előtörténet :

Őt keresem :
David Anderson Tumblr_plz0gc2H7d1xlv8m3o1_540
Ezt hallgatom :
Let's hurt tonight
You got it in You
Kor :
36
— :
David Anderson 3a6943479426f008f0a878717fc002c6499a8072


Emma Wheeler | Vas. Júl. 30, 2023 4:06 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk! David Anderson 1f607

Vissza az elejére Go down
David Anderson
Chatkép :
David Anderson Henry-cavill
Usernév :
dim
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
henry cavill
Faj :
vérfarkas
Hozzászólások száma :
4
Pontjaim :
3
Foglalkozás :
fejvadász
Lakhely :
all around the world
— :
David Anderson Tumblr_inline_ow7j3aJXqq1ucuavm_250
Előtörténet :
Fear makes the wolf
bigger than it is

Őt keresem :
David Anderson Tumblr_inline_ozv6wyrb1G1ucuavm_250
Though lovers be lost,
love shall not
Ezt hallgatom :
free falling from the high
i'm following the voice I know

Kor :
144
— :
David Anderson Tumblr_inline_ow7j2cpJDh1ucuavm_250


David Anderson | Vas. Júl. 30, 2023 3:55 pm |
DAVID ANDERSON
henry cavill vérfarkas fejvadász

⋙ becenév - ⋙ családi állapot egyedülálló ⋙ születési hely és idő 1880. 02.18, glasgow ⋙ foglalkozás fejvadász, ex-ügynök  ⋙ lakhely mindenhol a világon ⋙ a karakter keresett ⋙ hirdető brooke ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem dmitrij  


magabiztos
Az idő és az egyedüllét szófukar férfivá edzett. Régen, még az első világháború utáni időkben képes voltam megtalálni a világ sajátos szépségét, és megosztani azt másokkal. Ma már túl sokat rejtőzöm különböző álarcok mögött, az éjszaka sötétjében, vagy éppen családi otthonok ajtajának árnyékában. Talán az elhivatottságom is tehet arról, hogy nem beszélgetéssel töltöm el a legtöbb időt. Rengeteg vér szárad a kezemen, megannyi haláltusa szemtanúja voltam már, de ennek ellenére sem veszítettem semmit  az elhivatottságból. Fiatal koromban lehetőségem nyílt világot látni, jártam Párizsban, Németországban, Ausztriában és Csehszlovákiában. Néhány helyen éveket töltöttem el, anyanyelvi szinten tanultam meg a nyelvüket a fogékony elmémnek köszönhetően. Felejthetetlen élménynek bizonyult, és a kontinens mentalitása ébresztett rá arra, hogy nem fogom leélni az életem egy olyan munkával, amit apám akart rám kényszeríteni.
veszélyes
Bizonytalan talajjal a lábam alatt indultam el otthonról, hogy álmaim vágyát beteljesítsem. Valahol az indulópont és a cél között változott meg az egész. A harmincas években Lengyelországban éltem, majd Németországban. A feltörekvő eszmék nagyban befolyásolták a személyiségem. A korszak leghírhedtebb politikusai és népirtói voltak hatással az életemre, de saját romlottságomat egy hétköznapi öltönnyel képes voltam palástolni. Ki gondolná a mai történelemkönyvek átlapozgatása után, hogy az egyik legnagyobb diktátor valójában egy gyáva féreg volt?
megnyerő
Magas, szilaj férfi vagyok a kelták jellegzetes vonásaival. Barnás hajam és hűvös kék szemem az, ami vonzó külsőt kölcsönöz számomra még akkor is, ha már nem vagyok egy mai fiatal - de ezt senki nem tudja. Bal kezem mutató ujján viselek egy gyűrűt, ami még a nagyapámtól maradt rám.
Lépteim csendesek és a legváratlanabb helyeken vagyok képes felbukkanni, általában akkor, amikor szükség van rám, vagy ha senki sem számít rá.
2020. december 14. Manchester, Nagy-Britannia

Egy ideje már figyeltem a kialakult szituációt, az arcomra pedig egy különös mosoly kúszott. Az egyik oszlopnak vetettem a vállaimat, úgy figyeltem a lány körül kialakult jelenetet, de ezen meg sem kellett volna lepődnie senkinek, minden férfit képes lett volna a kisujja köré csavarni - már ha akarta volna őket. De nem akarta, éppen ez volt az, ami miatt felfigyeltem rá. Habár szerettem hajszolni a játszmákat és lazítani egy-egy akció között, de így a sokadik alkalom után be kellett látnom, hogy talán nekem sem kellett volna megállnom mellette. Nem tartoztunk egymásnak kötöttségekkel, és éppen annyit adtunk, amennyit elvettünk a másiktól. Nem fejtegettük egymás lelkét, nem osztottuk meg életünk nagy titkait. Éltük az életünket, ahogyan minden felnőtt ember tette volna a helyünkben.
Akkor indultam el, mikor már tudtam, hogy érzékeli a jelenlétemet. Ahhoz képest, hogy eleinte rendszeresek voltak a véletlen találkozásaink - aztán már annyira nem a véletlennek köszönhettük őket -, hanyagolni kezdtem a vele való légyottokat. Tudtam, hogy egy új küldetés hamarosan új földrészre sodor majd, habár a nők ezt mai köznyelven úgy mondták volna, hogy csak egy közönséges férfi voltam, aki már kijátszadozta magát, és most megpróbálta lerázni a felesleges terhet magáról.
A fickó mellé sétáltam, aki az imént még igyekezett túlküzdeni magát azon a láthatatlan falon, amit a lány állított elé. Szegény nem is sejtette, hogy az esély leghalványabb szikráját sem kapta meg. - Gondolom távozni készül, igaz? - kérdeztem, közben megfogva a bárszéket a háta mögött, hogy egy kicsit oldalra billentsem. Nem kellett neki sok noszogatás, felhúzta a nyúlcipőt, konstatálva, hogy a ma esti prédája valaki másé.

2023. március 23. Chicago, Amerikai Egyesült Államok

- Itt vannak az új papírjaid, Anderson. - A férfi egy nagy halmaz dokumentumot tolt elém, én pedig az egyik kis kártyát felemelve olvastam el a rá nyomtatott nevet. Először csak fintorogtam egyet, majd megadva magam a nagyobb hatalomnak, zsebre vágtam az új azonosító okmányokat. - Bizonyára szokatlan ez a kellemes időjárás az Oslo-i hideg után. De majd átállsz - intett kifelé az ablakon, utalva a verőfényes napsütésre. Nem kezdtem bele semmilyen méregetésbe, nem taglaltam, hogy éveket húztam le Svédországban, majd Finnországban, folyamatos mozgásban. Ez volt a munkám. Jó pénzért oda mentem, ahová küldtek, és azt tettem el láb alól, akit kellett. A legkülönfélébb esetekkel találkoztam az elmúlt harminc évben, mióta az egyik titkos szerv fejvadászaként dolgoztam, széles skálán mozogtak azok, akik éppen rosszkor voltak még rosszabb helyen. Tulajdonképpen bárkit ki lehetett iktatni, ha jó pénzt adtak cserébe, bizonyos rendszerek ellenségeit pedig főképp szerették eltüntetni. Erre mindig akadt pénz, de ez régen sem volt másképpen. Csak akkor még máshogy hívták az ilyesmit.
- Össz-vissz ezt az egy címet adták meg? - kérdeztem, mikor egy kis névjegykártya-méretű papírt csúsztattak elém. Általában ilyenkor egy egész dossziét adtak, hogy tanulmányozni tudjam a prédát. Hogy mit szeret, hová jár, hol él a családja, mikor jár bevásárolni. Egy szóval mindent, amit tudnom kellett, megkaptam. Ehhez képest ez a nagybetűs semmi volt. - A többit a kisujjamból szopjam ki? - Nagy levegőt véve megcsóváltam a fejemet, majd hátat fordítottam a fickónak. Ezúttal ő az összekötő. De hogy nem nagyon vettem hasznát, az biztos.

2023. július 24. Chicago, Amerikai Egyesült Államok

Még éreztem az ütés helyét a tegnap esti bevetés után. Először felzaklatott az egész, és kivételesen nem azért, mert kudarcot vallottam. Éppen ezért adják azokat a szaros dossziékat, bassza meg. Hogy ne lepődj meg a helyzet kellős közepén, de arra nem voltam felkészülve, hogy ha csak egy pillantás erejére is, de Alice is a szemeim elé kerül majd. Vagyis... legutóbb már Brooke-nak hívatta magát.
Az izzadságcseppek végigfolytak az arcomon, végig a karjaimon, miközben ütöttem a bokszzsákot. A fizikai kimerülés némileg segítette a szellemi fittségemet, de ezúttal meg voltam lőve. Életemben először elbuktam a rám bízott feladatot, az este holtest nélkül ért véget, habár csak a szerencsén múlott, hogy nem az enyémmel. Még tisztán emlékeztem arra, ahogyan kihátráltam a helyzetből. Elvesztem a sötétségben, mintha mindig is oda tartoztam volna. Ebben mondjuk volt igazság. A fél életemet az árnyékban töltöttem, és soha senki kedvéért nem jöttem ki onnan.  


Vissza az elejére Go down
 
David Anderson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brooke & David - So we meet again

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott vérfarkasok
-
Ugrás: