˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Brooke & David - So we meet again
2 posters


Brooke Meyers
Chatkép :
Brooke & David - So we meet again 556bb6118c179c0763cba92fa6a02ee1b72cf079
Usernév :
maze
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Gal Gadot
Faj :
vérfarkas
Hozzászólások száma :
5
Pontjaim :
4
Foglalkozás :
agent of CIA
Lakhely :
everywhere
— :
Brooke & David - So we meet again De32159755aac631885044833dcd6ffcfd92ecb8
Előtörténet :
They call me the Wild Rose
Őt keresem :
Brooke & David - So we meet again Henry-Cavill-as-Napoleon-Solo-in-The-Man-From-U-N-C-L-E-henry-cavill-43336678-540-350
Ezt hallgatom :
Sharks
Kor :
72
— :
Brooke & David - So we meet again WkzrcuY


Brooke Meyers | Vas. Márc. 17, 2024 5:46 pm |
Amikor megkaptam ezt a küldetést tudtam, hogy nem lesz könnyű dolgom és nem is úgy terveztem, hogy majd pár perc alatt elintézem az egészet. Van, amihez türelem kell és egy bérgyilkost beszervezni a CIA soraiba, mindenképpen ide tartozik, végezni vele pedig még nehezebb, de én az utóbbi lehetőséget meghagyom inkább a végső megoldásnak. Ahhoz túl jó abban, amit csinál, egy ilyen tehetséget pedig kár lenne elpazarolni, nem beszélve arról az apróságról, hogy talán rólam is többet tud, mint én magam és ez még mindig arra ösztönöz, hogy próbáljam békésen megoldani a helyzetet. Nem, mintha megölni olyan könnyű feladat lehetne, amikor ezzel keresi az egyébként nem is rossz pénzét. -Egy párszor már elhalasztotta, igen.- bólogatok egyetértőn, hiszen már meg se tudnám mondani, mióta vagyok a nyomában és hányszor múlott perceken csupán, hogy elcsípjem végre, viszont hazudnék, ha azt mondanám, hogy ezt a kis játékot nem élveztem. Kevés olyan kihívásom volt mostanában, mint Ő. -Rendben. Végtére is, egy italban egyeztünk meg.- tartom fel egy pillanatra mindkét kezemet védekezőn, így jelezve, hogy a tartózkodása végül is jogos, bár nem tagadom, a tánc sokkal praktikusabb lett volna ahhoz, hogy szemmel tartsam, mert annál közelebb más helyzetben nem igazán tarthatnám magamhoz. Tekintetemmel ekkor már fel is mérem a pultot és annak környékét, sorra veszem a lehetséges útvonalakat, amiken elillanhatna előlem és végig gondolom, miféle húzásokkal érhetné ezt el. -Pontosan miféle számításokat?- kérdezek vissza derűsen, mert azt valóban nem tudom, hogy most úgy általában a jelenlétemre céloz vagy esetleg a munkára, amit sikeresen megzavartam és talán így nem is tudott elvégezni. Mert nyilván nem a pezsgő és az elit társaság vonzotta ide ma este. -Én sem úgy terveztem, hogy majd hónapokig üldözöm az egész világon át, de végre megkapom legalább azt az italt.- követem kecses léptekkel a pulthoz, arcomon pedig olyan bájos mosoly virít, mintha az est legkapósabb agglegénye próbálna épp felszedni, de a látszat ellenére valójában minden érzékem Rá van kihegyezve. Nem maradok le mögötte, de még így sem zárható ki, hogy próbálkozik majd valamivel a pult felé haladva és csak akkor nyugszom még valamennyire, mikor megérkezünk.
Ha Ő leül, én is helyet foglalok az egyik bárszéken, tekintetemmel előbb Őt, majd az egész termet végig mérem újra, végül valamivel komolyabb pillantással megkeresem kékjeit. -Nem sok időt szokott eltölteni egy-egy helyen. Néha azért megcsodálhatná a világ szépségeit.- jegyzem meg finoman utalva ezzel arra, hogy sokszor szó szerint loholnom kellett utána, nehogy elveszítsem a nyomát, pedig elég szép helyeken megfordult. -Nem fárasztó mindig futni?- térek rá a lényegre, mert engem ez a kérdés érdekel leginkább, vagyis inkább a válasz, amit kaphatok rá, hiszen örökké úgysem futhat. Ha nem én kapom el, akkor valamelyik másik ügynök, vagy idővel már azzal sem vesződnek majd, hogy elkapják, csak egyszerűen félre állítják az útból és az kár lenne.
Vissza az elejére Go down
David Anderson
Chatkép :
Brooke & David - So we meet again Henry-cavill
Usernév :
dim
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
henry cavill
Faj :
vérfarkas
Hozzászólások száma :
4
Pontjaim :
3
Foglalkozás :
fejvadász
Lakhely :
all around the world
— :
Brooke & David - So we meet again Tumblr_inline_ow7j3aJXqq1ucuavm_250
Előtörténet :
Fear makes the wolf
bigger than it is

Őt keresem :
Brooke & David - So we meet again Tumblr_inline_ozv6wyrb1G1ucuavm_250
Though lovers be lost,
love shall not
Ezt hallgatom :
free falling from the high
i'm following the voice I know

Kor :
144
— :
Brooke & David - So we meet again Tumblr_inline_ow7j2cpJDh1ucuavm_250


David Anderson | Szomb. Márc. 16, 2024 2:29 pm |
Általában nem az én tisztem volt új esélyt adni, és eddigi életem során egyszer sem fordult elő, hogy újragondoltam volna egy megbízást. Akinek a fejére vérdíjat tűztek ki, annak vesznie kellett, nem volt apelláta, és amúgy sem arra szerződtettem, hogy én játsszam a döntőbírót megbízó és préda között. Pénz beszél, kutya ugat. Egyszerűbb volt így, egy titkos hatalom végrehajtójának lenni, mint holmi idegenek megmentőjének, ráadásul az utóbbi még szarul is fizetett volna. Nem akartam egy modern kori Superman lenni, ezen sokat segített a jeges tárgyilagosság, amit az emberek irányába tanúsítottam. Abban pedig szemernyi kétségem sem volt, hogy ha nem lenne egy közös szelet a múltunkban, Brooke már csak múltidő lenne, még ha nem is adta volna könnyen a bőrét. Szemernyi kétségem sem volt, hogy kettőnk vérre menő küzdelmét én nyertem volna meg, és nagyon meg kellene erőltetnie magát ahhoz, hogy kibillentsen ebből a hitből. Kötöttem az ebet a karóhoz, próbáltam magam meggyőzni, hogy a múltunknak nincs már befolyásoló ereje, a nosztalgiát pedig csírájában elfojtottam magamban, de az egész elmélet alapjaiban bukott meg. - Nem ültettem fel, hölgyem. Csak elhalasztottam a randevút - szólaltam meg könnyedén, mintha amúgy nem az lett volna a tét, hogy el akar cipelni majd valahová, bár, ahhoz igencsak ereje teljében kell lennie. Az viszont, ahogy mosoly rajzolódott ajkai köré, majd félrebillentette a fejét, igencsak arra engedett következtetni, hogy ezúttal a női bájai kerülnek terítékre, és tekintve, hogy egyszer már elcsavarta velük a fejemet, ezúttal észnél kellett lennem. Muszáj volt kiskaput találnom, kijutnom innen, méghozzá Nélküle, a tény pedig, hogy emiatt kénytelen leszek hátra hagyni a prédát, a kelleténél is jobban bosszantott. - Tánc helyett legyen inkább egy ital - közöltem aztán, követve tekintetemmel, hogy merre is nézett, tökéletesen ignorálva a zenét, ami közben megszólalt. Szinte biztos volt, hogy a fejében már megkomponálta az egészet, és minden következő lépésemre legalább három lehetséges verziót őrizgetett a fejében, emiatt olyasmit kellett tennem a menekülésem érdekében, amire valószínűleg nem számít. És amivel még magamat is meglepem majd. - Mondanom sem kell, keresztül húzta a számításaimat - tettem hozzá, ekkor már elhaladva mellette, hogy emberi, normál tempóban a bárpult felé közelítsek, éppen csak hátra pillantva, hogy vajon követ-e.  
Vissza az elejére Go down
Brooke Meyers
Chatkép :
Brooke & David - So we meet again 556bb6118c179c0763cba92fa6a02ee1b72cf079
Usernév :
maze
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Gal Gadot
Faj :
vérfarkas
Hozzászólások száma :
5
Pontjaim :
4
Foglalkozás :
agent of CIA
Lakhely :
everywhere
— :
Brooke & David - So we meet again De32159755aac631885044833dcd6ffcfd92ecb8
Előtörténet :
They call me the Wild Rose
Őt keresem :
Brooke & David - So we meet again Henry-Cavill-as-Napoleon-Solo-in-The-Man-From-U-N-C-L-E-henry-cavill-43336678-540-350
Ezt hallgatom :
Sharks
Kor :
72
— :
Brooke & David - So we meet again WkzrcuY


Brooke Meyers | Hétf. Jan. 29, 2024 3:42 pm |


So we meet again

Mondhatnám, hogy nem élvezem ezt a játszadozást, de igazság szerint amennyire bosszant, épp annyira szórakoztat is, hogy már jó ideje kergetem, Ő pedig makacsul állja a sarat. Igazság szerint, még valahol tisztelem is azért, amilyen ügyesen elslisszol előlem újra és újra, de nyilván nem véletlenül küldtek végül engem utána, hiszen mindenki mást mindig nyom nélkül hátra hagyott. Legalábbis a halandókat, akiknek nincs segítségül megannyi kifejlett érzékszerv ahhoz, hogy azt is tudják követni, aki nagyon el szeretne tűnni. Talán, nem is fair velük szemben, hogy én épp ezek miatt tűnök ki közülük, de fikarcnyit lelkiismeretfurdalásom sincs azért, ami vagyok, mert amennyi hasznom van belőle, annyira hátráltat is olykor a bennem élő fenevad.
Valahol mélyen, még abban is biztos vagyok, hogy szándékosan csinálja. Direkt hagy maga után egy-egy igazán apró morzsát, mintha így akarna tesztelni, hogy tényleg olyan jó vagyok-e, mint amilyennek látszani akartam, amikor megkötöttük ezt a fogadást, de ezt a férfit kiismerni épp olyan, mint az emberiségnek megfejteni a piramisok rejtélyét; találgatni lehet, de biztos válasszal senki sem állhat elő. Abban biztos vagyok, hogy nem véletlenül segített rajtam, nem véletlenül mentette meg az életemet és még, ha bőszen tagadta is, hogy a múltban keresztezték volna egymást az útjaink, az a pár elszólás kellően bogarat ültetett a fülembe ahhoz, hogy semmiképp sem adjam fel a felkutatását. Most pedig, miközben igyekszik újra eltűnni a szemeim elől, szinte biztos vagyok a győzelmemben, mert legjobb tudomásom szerint a mosdók felé nincs kijárat az épületből. Persze, az ablakon kimászhatna, hogy aztán Ethan Hunt-osan meglépjen, de azt talán még Ő sem kockáztatná meg, hogy bárki meglássa.
Egy út van kifelé innen és én épp ott cövekelek le, olyan kecsesen és bájosan, mintha azt sem tudnám mi az a CIA, miközben folyamatosan az Ő illatát kutatom a levegőben. Mondjuk ennyi pacsuli közt nem olyan egyszerű feladat, de amikor az illat erősödni kezd, kissé jobban megvetem a lábaimat, hogy a következő pillanatban, amikor egyenesen belém ütközik, lehetőleg talpon maradhassak. Ezt például egy halandó nehezebben tudná kivitelezni a magassarkúkban, de nekem nem okoz nehézséget, így a fölényes mosolyomat anélkül tudom az arcomra engedni, hogy egy pillanatra is meginognék. -Ó, szóval lenyűgöztem? Már megérte az egész.- biccentem kissé oldalra a fejemet, így fürkészve tekintetét, majd közelebb húzódok hozzá, míg szinte testünk összeér, de csak azért, hogy a mögöttem elsétáló férfi véletlenül se vághasson utat köztünk. Most nem fogom hagyni, hogy valami nevetséges módon lerázzon. Úgy rá fogok tapadni, mint egy nyomorult polip mind a nyolc karjával. -Tartozik nekem egy itallal és nagyon nem szeretem, ha felültetnek.- lesek fel rá továbbra is mosolyogva, még mindig az ildomosnál jóval közelebb állva hozzá, de aztán hátrébb húzódok annyira, hogy legalább egy fél méter távolság lehessen köztünk. Mondjuk azzal eddig még nem próbálkoztam, hogy elcsavarjam a fejét, de nálam nem is egy bevett módszer az ilyesmi és kétlem, hogy Nála beválnának az ilyen sunyi húzások. Ahhoz Ő túl tiszta fejű, túl céltudatos és túl kiegyensúlyozott, hogy egy pillanatig is az irányítása, ami a lábai között van. -De hajlandó vagyok megbocsátani, ha most kárpótol végre.- vonok vállat kecsesen, elpillantva közben a terem túlsó végében lévő bárpult felé, majd ajkaimon hamiskás mosollyal újra felkutatom tekintetét. -Grátiszba, akár fel is kérhetne egy táncra.- vetem fel a kósza ötletet, ami épp kipattan a fejemből a zene hallatán, de magamban ezt szigorúan csak a "tartsd közel az ellenségeidet" elv számlájára írom, bármennyire is tűnhet úgy, hogy épp flörtölök Vele. Olyat én sose tennék.

Vissza az elejére Go down
David Anderson
Chatkép :
Brooke & David - So we meet again Henry-cavill
Usernév :
dim
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
henry cavill
Faj :
vérfarkas
Hozzászólások száma :
4
Pontjaim :
3
Foglalkozás :
fejvadász
Lakhely :
all around the world
— :
Brooke & David - So we meet again Tumblr_inline_ow7j3aJXqq1ucuavm_250
Előtörténet :
Fear makes the wolf
bigger than it is

Őt keresem :
Brooke & David - So we meet again Tumblr_inline_ozv6wyrb1G1ucuavm_250
Though lovers be lost,
love shall not
Ezt hallgatom :
free falling from the high
i'm following the voice I know

Kor :
144
— :
Brooke & David - So we meet again Tumblr_inline_ow7j2cpJDh1ucuavm_250


David Anderson | Vas. Jan. 28, 2024 2:58 pm |
Nem tudtam adrenalin nélkül élni, de az, hogy a két lábon járó árnyékom mindenhová követett, már nem ezt a célt szolgálta. Nagyon is jól emlékeztem, hogy milyen volt élni Vele, majd Nélküle, és hogy milyen próbatételeket kiállnom utána, hogy el tudjam engedni, most mégis szembe kellett néznem a múltammal, és azzal, hogy miként is hagytam Őt magam mögött, mikor úgy hozta az élet. Talán eleve úgy kellett volna tekintenem kettőnk közös múltjára, mint egy kis szabadságra, mert amikor Vele voltam, egy fikarcnyit sem érdekelt sem a munka, sem semmi más. Túl korán kellett rájönnöm arra, hogy a munka egész embert kíván, és ha én nem is akartam volna elengedni Őt, hát, mások tettek róla, hogy legalább megpróbáljam. Veszélybe sodortam az életét, majdnem meghalt miattam, és ezek után tényleg egyetlen járható út volt előttem: megtanulni élni úgy, hogy többé nem látom és nem érintem. Visszatértem a régi önmagamhoz, a sunyi, alattomos bérgyilkos szerepemhez, ami majdnem megszűnt létezni, miközben Vele voltam, és azóta mondhatni, a lehető legkevesebbet gondoltam Rá. Ezt a játékot máshogy nem lehetett játszani, de az egész akkor vallott végső kudarcot, mikor megjelent Oslo-ban, nem kisebb szándékkal, minthogy elcipeljen a főnökei elé, miután azt vették a fejükbe, hogy ha bérgyilkosnak jó vagyok, akkor jó leszek ügynöknek is. Valahol egészen röhejes elképzelés volt ez az egész.
Nem követtem végig a fickót, hiába is volt Ő a mai célpontom. Hagytam, hadd tűnjön el a mosdó ajtaja mögött, én pedig tovább folytattam az utamat a folyosón, sietős léptekkel, néha hátra pillantva, hogy vajon mikor is pillantom meg azokat az ismerős szemeket. Jött volna nekem eggyel, miután megmentettem az életét Norvégiában, erre úgy köszöni meg, hogy továbbra sem száll le rólam? Nem mintha ne tudtam volna eddig is, hogy mit akar, hisz végig a nyomomban volt azóta, együtt jártuk meg Európa más városait, a Közel-Keletet, és most itt voltunk Amerikában, mondhatni, a hazai pályánkon. Muszáj volt minden létező eszközt bevetnem, hogy egy életre eltűnjek előle. Ez pedig nagyjából addig működött, míg a következő fordulóban belé nem botlottam, hirtelen ütközve testének, amire Ő már nyilván számított is. Bár tudnám, hogyan csinálja. - Övön aluli húzás, Meyers ügynök, bár kétség kívül lenyűgöző - jegyeztem meg némileg hevesebb lélegzetvételekkel, gyorsan húzva ki magam végül, a zakómat igazgatva, mintha összegyűrődött volna az ütközéstől. 
Vissza az elejére Go down
Brooke Meyers
Chatkép :
Brooke & David - So we meet again 556bb6118c179c0763cba92fa6a02ee1b72cf079
Usernév :
maze
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Gal Gadot
Faj :
vérfarkas
Hozzászólások száma :
5
Pontjaim :
4
Foglalkozás :
agent of CIA
Lakhely :
everywhere
— :
Brooke & David - So we meet again De32159755aac631885044833dcd6ffcfd92ecb8
Előtörténet :
They call me the Wild Rose
Őt keresem :
Brooke & David - So we meet again Henry-Cavill-as-Napoleon-Solo-in-The-Man-From-U-N-C-L-E-henry-cavill-43336678-540-350
Ezt hallgatom :
Sharks
Kor :
72
— :
Brooke & David - So we meet again WkzrcuY


Brooke Meyers | Hétf. Nov. 20, 2023 8:34 pm |


So we meet again

Règ éreztem már azt a fajta izgatottságot, mint amit most érzek, mikor belèpek a terembe, bár olyan is rég akadt, aki így megdolgoztatott volna. Na nem azt mondom, hogy a munkám unalmas lenne, mert a legkevésbé sem az, de ez a kis macska-egèr játék olyan fűszert ad hozzá, amilyet más nem tudna. Hiszen, mindez nem csak egy kihívás meg egy diadal, bár nyilván nem lenne szabad előre elkönyvelnem győzelemnek azt, amikor egy másodperc erejéig megpillantom a pultnál az emberek idegesítően hullámzó tömegèn át, de már így is közelebb jutottam hozzá, mint az elmúlt hónapokban bármikor. Ez az egész nem csak egy küldetés, egy feladat, hogy megpróbáljam Őt elkapni és közénk állítani. A múltam egy olyan darabkáját is megtalálhatom általa, amit senki más nem képes megadni nekem és ez épp elég motiváció ahhoz, hogy még véletlenül se adjam fel.
Akkor sem, ha a következő pillanatban eltűnik a szemeim elől és, bár próbálom a nyugalom álcáját magamra erőltetni, miközben elveszek egy pohár pezsgőt a mellettem elhaladó pincér tálcájáról, valójában piszkosul bosszant ez a húzása. Hiszen, megegyeztünk. Ha ismét rátalálok, jön nekem egy itallal. Talán, alábecsült és azt gondolta, hogy sosem fogok ilyen közel jutni hozzá, de bármit is képzelt, fel kell kötnie a nadrágját, ha le akar rázni.
Csak egy röpke pillanat ugyan, de mielőtt eltűnne a mosdók felé vezető folyosón, megpillantom újra, a lábaim pedig, szinte azonnal indulnak is abba az irányba, úgy lèpkedve a körülöttem tobzódó emberek között, mintha csak táncolnèk. Nem akarom felhívni magamra a figyelmet azzal, hogy futkosni kezdek itt tűsarkúban, mint egy igazi ügynök, hiszen itt mindenki az elit kör tagja, finomabbnál finomabb hölgyek kacarásznak mindenfelé, nekem pedig közéjük kell olvadnom. Biccentek egy-kèt arcnak, bájos mosoly terül el az arcomon, mintha ismernèm őket, pedig valójában szét vet a harag, mert azt gyanítom, ez a pofátlan alak most is épp az egyik feladatát végzi, de ha rajtam múlik, ma este kénytelen lesz végre szembe nézni velem. Nem fogom hagyni, hogy lerázzon, akár elvégzi a munkáját, akár nem, ez most a legkevésbé sem érdekel. Válaszokat akarok. A folyosó felé veszem az irányt, még ha csak sejtem is csupán, hogy erre jöhetett, hiszen a sok arc között alig sikerült az Övét megtalálnom. Ügyes, de nem elég ügyes ahhoz, hogy túl járjon az eszemen, vagy inkább az ösztöneimen, mert a farkas képességèt is bevetem és az Ő illata után kutatok a levegőben, azt pedig a múltkori találkozásunkat követően, amikor együtt szendvicseztünk a lakásán, bárhol, bármikor felismernèm. Lecövekelek a mosdók felé vezető folyosó ajtajánál, tekintetem újra és újra a tömeget pásztázza, de valójában sokkal inkább az orromra koncentrálok, hogy érzem-e mèg az illatát és, hogy mikor erősödik fel.

Vissza az elejére Go down
David Anderson
Chatkép :
Brooke & David - So we meet again Henry-cavill
Usernév :
dim
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
henry cavill
Faj :
vérfarkas
Hozzászólások száma :
4
Pontjaim :
3
Foglalkozás :
fejvadász
Lakhely :
all around the world
— :
Brooke & David - So we meet again Tumblr_inline_ow7j3aJXqq1ucuavm_250
Előtörténet :
Fear makes the wolf
bigger than it is

Őt keresem :
Brooke & David - So we meet again Tumblr_inline_ozv6wyrb1G1ucuavm_250
Though lovers be lost,
love shall not
Ezt hallgatom :
free falling from the high
i'm following the voice I know

Kor :
144
— :
Brooke & David - So we meet again Tumblr_inline_ow7j2cpJDh1ucuavm_250


David Anderson | Szer. Nov. 01, 2023 2:15 pm |
Egy idő után már meg sem próbáltam elrejteni a nyomaimat Előle, mert tudtam, hogy így is, úgy is meg fog találni. Vagyis, pontosabban azt, amit magamból hagyok egy-egy helyszínen, mert azon kívül, hogy akkor este, Oslo-ban a lakásomon kötött ki, egyszer sem sikerült szemtől szembe kerülnie velem, és ennek megvolt az oka. Nem akartam újra veszélybe sodorni az életét, és egyszer már meg kellett küzdenem néhány démonnal, mikor arra kényszerített az élet, hogy elengedjem Őt. Nem volt más választásom, egyszerűen így alakult, megannyi álmatlan és üres éjszakát hagyott maga mögött, mégis meg kellett tanulnom Nélküle élni. Már-már sorsszerű, hogy éppen akkor toppan az életembe, mikor a legkevésbé sincs rá szükségem, mert amúgy is meghasadok a teher alatt, amit a legutóbbi küldetéseimmel a nyakamba vettem. És most még próbáljak lavírozni egy olyan életben is, ahol nekem kell bújkálnom Alice elől... vagyis, ma már Brooke-nak hívja magát, de a lényegen nem változtat. Elkövettem egy mocskosul nagy hibát, mikor úgy tettem, mintha bármit is tudnék róla, vagy a múltjáról. Nem szabadott volna, mert így már nemcsak azért hajszolja magát, hogy megtaláljon, hanem hogy beleássa magát abba, amit elfelejtett. Pedig, ha tudná, milyen boldog a tudatlanság. Ezerszer kívántam azt, hogy bár én is elfelejthetnék mindent, csak hogy ne érezzem magam újra és újra magányosnak és elveszettnek, amiért meg kellett tanulnom élni Nélküle.
Már beolvadtam a társaságba, bár, a gazdagok általában gyanakvóbbak, de némi hazug információval és rögtönzött természetességgel könnyen a köreikbe fogadják az idegeneket, így amikor a következő pohár whiskey-t magamhoz vettem, csak egyetlen problémával néztem szembe: hogyan is fogom kicselezni a társaság középpontjában álló mágnást, anélkül, hogy bárkinek is szemet szúrna. Kezdett fárasztani az előkelő mosoly, amit a közösség miatt erőltettem magamra. Legalábbis addig a pontig, míg el nem kalandozott a tekintetem néhány érkező felé, a mosoly pedig grimasszá vált, ahogy rájöttem, hogy ezúttal talán nem voltam eléggé résen. Megtalált.
Alig észrevehetően összeszorítottam ajkaimat, mikor tekintetünk összeakadt, kiszakadt belőlem egy nyűgös sóhaj, és mintha a prédám titkon a segítségemre akart volna sietni, közölte, hogy megkeresi a mosdót. - Remek ötlet - fordultam el én is a megjelölt úticél irányába, hagyva, hogy a gazdag senkiházi előre menjen, én azonban mindent elkövettem, hogy a tömegen keresztül mielőbb nyomom vesszen. Legalábbis még.
Vissza az elejére Go down
Brooke Meyers
Chatkép :
Brooke & David - So we meet again 556bb6118c179c0763cba92fa6a02ee1b72cf079
Usernév :
maze
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Gal Gadot
Faj :
vérfarkas
Hozzászólások száma :
5
Pontjaim :
4
Foglalkozás :
agent of CIA
Lakhely :
everywhere
— :
Brooke & David - So we meet again De32159755aac631885044833dcd6ffcfd92ecb8
Előtörténet :
They call me the Wild Rose
Őt keresem :
Brooke & David - So we meet again Henry-Cavill-as-Napoleon-Solo-in-The-Man-From-U-N-C-L-E-henry-cavill-43336678-540-350
Ezt hallgatom :
Sharks
Kor :
72
— :
Brooke & David - So we meet again WkzrcuY


Brooke Meyers | Vas. Jún. 25, 2023 4:19 pm |


So we meet again

Hónapokkal ezelőtt, egyszer már sikerült a nyomára bukkannom és, bár csak egy kellemetlen incidensnek köszönhető, hogy egyáltalán volt alkalmam egész nyugodt körülmények között váltani Vele pár szót, akkor is sikerült és ez a gondolat ösztönzött az elmúlt hónapok során, míg igyekeztem újra felkutatni Őt. Nagyon sokszor voltam nagyon közel Hozzá, olyannyira forró nyomon járva, hogy meggyőződésem, hogy csak perceken múlott az, hogy elkapjam ismét és az egyezségünk szerint behajtsam rajta azt az italt, de eddig mindannyiszor kicsúszott a kezeim közül, de hát mit is várhat az ember egy profi bérgyilkostól, akit még soha, senkinek nem sikerült elkapnia?
Kivéve engem, bár ha akkor nem támadnak ránk és kényszerülünk arra, hogy összefogjunk a közös ellenségekkel szemben, fogalmam sincs, hogy miféle kimenetele lett volna a találkozásnak, főleg, hogy a küldetésem célja egyáltalán nem az, hogy elintézzem vagy lecsukjam, mint ahogy az általában lenni szokott. Pedig, olyan könnyű lett volna akkor hagyni, hogy elintézzék a fenevadak vagy épp bele ereszteni egy golyót, miközben küzd ellenük, mégsem tehettem. Az ügynökségnek szüksége van Rá, a köreiben akar tudni egy ilyen tehetséget, de ezen felül engem, még a saját érdekeim is motiválnak most már, mert bármilyen jól is igyekezett tagadni, érzem a csontjaimban, hogy az akkori sejtésem nem volt téves és tényleg ismer engem valahonnan a múltból. Másképp, mégis miért segített volna és cipelt volna a lakására sérülten?
Mindig gondosan ügyel arra, hogy ne túl sokáig tartózkodjon egy helyen, hogy mire a nyomára bukkannék, Ő már hét határon túl lehessen és bármennyire is bosszant ezzel, ez a kis fogócskázás egészen szórakoztatóvá teszi az egészet, de most nem számíthat arra az előnyre, amihez jutottam azáltal, hogy egy jó ismerősömtől kaptam egy fülest. Darell a legjobb elemző az ügynökségnél, nem egyszer volt alkalmam együtt dolgozni vele, most pedig, mivel pontosan tisztában van azzal, hogy a küldetésem még mindig zajlik, hogy még mindig Őt keresem, volt olyan figyelmes, hogy jelezzen nekem, hogy akit keresek, most épp Chicagoban van, nekem pedig nincs más dolgom, mint a lehető leggyorsabban eljutni oda és meglepni.
Most, hogy túl vagyok egy meglehetősen idegőrlő repülőúton, ami alatt végig azon járt az eszem, hogy majd épp az ezalatt eltelt órák során fog tudni újra elslisszolni előlem, az utam rögtön a szállodába visz, ahol valószínűleg tartózkodik, de nem rontok rögtön ajtóstól a házba. Helyette inkább kiveszem magamnak a szomszédos szobát és a ma esti partyra kezdek készülni, ami miatt valószínűleg Ő is érkezhetett, ugyanis ez a pofátlan alak amellett, hogy eltűnik előlem újra és újra, még a munkáját is végzi. Egyszerre bosszantó és lenyűgöző, mégis az tölt el leginkább izgalommal, hogy ma végre elkaphatom, így valamivel később úgy nyitok be a szálloda báltermébe, hogy a diadal ízét, szinte már érzem is a számban. Vagy ez, inkább az ígért ital íze lehet?


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom | |
Vissza az elejére Go down
 
Brooke & David - So we meet again
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brooke Meyers

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: A szelek városa
isten hozott Chicago-ban
 :: The Loop
-
Ugrás: