˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Olivia Burton
2 posters


Harlen Chase Nichols
Chatkép :
Olivia Burton Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
37
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
Olivia Burton 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
Olivia Burton Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
Olivia Burton 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Vas. Júl. 30, 2023 4:37 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk! Olivia Burton 1f607

Vissza az elejére Go down
Olivia I. Burton
Chatkép :
Olivia Burton A99eba3029f35534cf4933a0e1a1370f
Usernév :
Maze
Titulus :
i'm HIS wife
Play by :
jennifer lawrence
Faj :
halandó - orosz maffia
Hozzászólások száma :
383
Pontjaim :
381
Foglalkozás :
építészmérnök
Lakhely :
gold coast
— :
Olivia Burton BS31Tyr
Előtörténet :

Őt keresem :
And I don't want the world to see me
'Cause I don't think that they'd understand
Olivia Burton Tumblr_nzzuokYt2b1tus0dfo1_500
When everything's made to be broken
I just want you to know who I am

Ezt hallgatom :

Kor :
35
— :
Olivia Burton GvYs5rT


Olivia I. Burton | Szomb. Feb. 11, 2023 5:15 pm |
Olivia Burton
Jennifer Lawrence halandók His wife

⋙ becenév Liv ⋙ családi állapot házas ⋙ születési hely és idő Chicago, 1988. november 08.  ⋙ foglalkozás építészmérnök  ⋙ lakhely Chicago ⋙ a karakter saját ⋙ hirdető - ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem -  


Önfejű
Az apám, már akkor elvesztette a tekintélyét a szememben, amikor az anyám elhagyta, Ő pedig huszonéves aranyásókat kezdett hazahurcolászni abban reménykedve, hogy majd enyhítik az egyébként nyilvánvaló fájdalmát. Előtte sem voltam könnyű eset, már gyerekként is szívesen mentem a saját fejem után, de ezek után végképp megmakacsoltam magam és, ha ő azt kérte, hogy balra menjek, azért is jobbra mentem. Persze néha, a megfelelő eszközökkel -leginkább érzelmi zsarolással- képes volt rávenni, hogy azt tegyem, amit ő szeretne, de az esetek többségében inkább úgy élem az életemet, ahogy én szeretném. Legalábbis, eddig így ment.
törékeny
Ha bárki rám néz, egy gazdag, elkényeztetett fruskát lát, aki védtelen, esetlen és egyébként se tudna megmaradni a saját lábán, én pedig nem is teszek azért, hogy az ellenkezőjét bizonyítsam. Jobb, ha alábecsülik az embert, ha nem számítanak tőle túl sokra, mert így tiéd a döntés, hogy meghazudtolod-e az elképzelésüket vagy sem, ha pedig végül nagyot alakítasz, az igazán nagy meglepetés lesz olyasvalakinek, aki túlságosan alábecsül.
Kakukktojás
Soha nem éreztem úgy, hogy beillenék a gazdagok világába, hiszen teljesen más az értékrendem, mint a felső tízezernek és nem mozgat meg túlságosan a pénz sem. Nem szeretek átgázolni másokon, uralkodni bárki felett vagy egyszerűen csak többnek érezni magam azért, mert a családom épp tehetős, amit nem is igazán érzek az én érdememnek. Szeretem az embereket az alapján megítélni, ahogy viselkednek másokkal szemben, így a tiszteletemet semmiképp sem fogja kivívni senki a pénzével vagy a rangjával, csakis a tetteivel, ezt pedig ezekben a körökben nehezen szokták lenyelni. Na meg amúgy sem érdekel senkit a véleményem, a rég bevett szokásokon meg úgysem tudok változtatni. Ez nem az én világom.
Puccos estélyek, mindenféle előkelőségek - az én nyelvemen simán csak sznobok-, akik árgus szemekkel figyelik minden mozdulatodat, hátha találnak valamit, amin majd jót csámcsoghatnak, ami miatt kevesebbnek tűnhetsz mellettük, magukat pedig feljebb valónak érezhetik. Olyanok, mint a keselyűk vagy a hiénák, mert igazán akkor jönnek csak elemükbe, ha valaki a soraik közül elbukik, hiszen náluk nincs sem olyan, hogy barátság, sem hűség vagy együttérzés. Csoda, ha soha nem éreztem magam biztonságban köztük?
Az első emlékem egyike is egy ilyen eset. Körülbelül nyolc éves lehettem, igazi kis tünemény, akit a legcsinosabb kislányhoz illő ruhába öltöztetett az aktuális dadája. Az egyik üres asztalnál üldögéltem fagyit majszolgatva, miközben a szüleim -akkor még egy párként-, készségesen nyaliztak a gazdag haveroknak, aztán az egyik ilyen párocska flegma utódja odasétált hozzám és addig sorolta nekem a lenéző megjegyzéseit, míg jobbnak nem tartottam, ha szimplán arcon nyomom a fagylaltos kehellyel. A szobámban végeztem "büntetésben" és akkor jöttem rá, hogy mi a megfelelő módszer arra, hogy elkerüljem az ilyen kényelmetlen partykat. Nemsokára már mindet a szobám rejtekében töltöttem és iszonyúan élveztem, hogy senki elvárásainak nem kell megfeleljek, hogy egyszerűen csak bedugtak egy szekrénybe, mint egy "majd felveszem, ha belefogyok" ruhadarabot és nyugalmam volt végre.
Aztán az anyám lelépett, helyét hamarosan egy újabb, fiatalabb nő vette át, akivel az első pillanattól tudtam, hogy nem fogunk jól kijönni. Nem is akartam, mert mégis minek akartam volna? Tudtam, hogy hamarosan majd egy másik, tök hasonló nőcske követi, mert már akkor is meg volt a magamhoz való eszem, na meg egyébként sem akartam esélyt adni arra bárkinek is, hogy a közelembe férkőzzön, aztán megint úgy hagyjon magamra, mint egy elfelejtett csomagot, mint ahogy az anyám is tette. Látogatott ő gyakran, sok időt töltöttem nála is, de mégsem volt már ugyanolyan ez az egész és, amikor az új családja gyarapodott egy plusz személlyel, már végképp úgy éreztem, hogy többé nincs ott helyem.
Később, már felnőttként egyre inkább rátaláltam a hangomra, egyre inkább próbáltam kiszakadni az apám világából, bár ez mit sem ért, hiszen az első adandó alkalommal, hogy leléphettem volna, a sors közbeszólt, Őt pedig egy olyan betegség kezdte fenyegetni, ami miatt nem lett volna szívem magára hagyni. Mégis csak az egyetlen élő rokonom, aki még valamilyen szinten törődik is velem, bár mindezt igen csak kétségbe vonta azzal, amikor belekényszerített egy olyan házasságba, ami tönkre teszi az egész életemet.
Mondjuk ezzel, csak akkor szembesültem igazán, amikor az esküvő napján rádöbbentem, hogy egy olyan férfihoz kell hozzá mennem, aki amellett, hogy bárkit simán meggyilkol, egy hímsoviniszta rohadék is és úgy általában semmibe veszi a nőket meg lényegében bárkit. Sokkolt a felismerés és az emlék az első találkozásunkról, ahol cirka tíz perc alatt odáig jutottunk, hogy már erőszakkal fenyegetőzött, én pedig épp előtte ácsorogtam megszeppenve, úgy nyögve ki azt a kis "igen"-t, hogy igazából azt sem tudtam, hogy mit csinálok, mikor pedig percekkel később tudatosult bennem, hogy épp Dmitriy Antonov felesége lettem, úgy másztam ki a mosdó ablakán át, mint akinek az élete múlik rajta és meg sem álltam a reptérig, hogy az első induló gépre felkerülve próbáljak meg megszabadulni Tőle és az élettől, ami így várhat rám.  


Vissza az elejére Go down
 
Olivia Burton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» olivia & yelena - are you really ready to fit in?
» olivia & dmitrij - separate ways
» olivia & maxwell - revenge is a dish best served cold

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott halandók
-
Ugrás: