˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Kirill Igorovich Bogdanov
2 posters


Emma Wheeler
Chatkép :
Kirill Igorovich Bogdanov Krunt-emily-blunt
Usernév :
maze
Titulus :
cpd
Play by :
Emily Blunt
Faj :
halandó
Hozzászólások száma :
31
Pontjaim :
5
Foglalkozás :
FBI nyomozó
Lakhely :
Edgewater
— :
Kirill Igorovich Bogdanov D8fb01467958330ea2d9a50db2f3fc9f6a913a11
Előtörténet :

Őt keresem :
Kirill Igorovich Bogdanov Tumblr_plz0gc2H7d1xlv8m3o1_540
Ezt hallgatom :
Let's hurt tonight
You got it in You
Kor :
36
— :
Kirill Igorovich Bogdanov 3a6943479426f008f0a878717fc002c6499a8072


Emma Wheeler | Szomb. Márc. 16, 2024 12:45 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk! Kirill Igorovich Bogdanov 1f607

Vissza az elejére Go down
Kirill Igorovich Bogdanov
Chatkép :
Kirill Igorovich Bogdanov Tumblr_inline_pb97gljTs81u3u0uv_250
Usernév :
nova
Titulus :
orosz maffia
Play by :
chris wood
Faj :
ember
Hozzászólások száma :
1
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
bébiszitter
Lakhely :
gold coast
— :
Kirill Igorovich Bogdanov Tumblr_inline_p3zzezSpX91u3u0uv_250
Előtörténet :
life is a bitch
so learn how to f*ck it

Őt keresem :
promise
not to fall in love with me
Kirill Igorovich Bogdanov 1d061ba2fc4e258afdb0a209c02d3b79b9d37c56
Ezt hallgatom :
Well you’re not what I was looking for
But your arms were open at my door

Kor :
36
— :
Kirill Igorovich Bogdanov Tumblr_inline_p400aaCXUf1u3u0uv_250


Kirill Igorovich Bogdanov | Szomb. Szept. 30, 2023 7:32 pm |
Kirill Igorovich Bogdanov
chris wood ember dmitrij bizalmasa

⋙ becenév no thanks ⋙ családi állapot alone like... ⋙ születési hely és idő 1987. szeptember 14., Szentpétervár ⋙ foglalkozás kém, bébiszitter  ⋙ lakhely gold coast ⋙ a karakter keresett ⋙ hirdető antonov gang ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem harlen


nyughatatlan
Taglalni valamit, amely folyton változik, elég meredek; volt Kirill, még mielőtt egy-két rossz döntés el nem sodorta. Bonyolult korszak volt, tele bohémságokkal, komolytalanságokkal, leginkább abból fakadóan, hogy az apja meghalt, és a lezüllés útját választotta. Falta az életet, és miután családja mindenben támogatta, fürdött a pénzben és a lehetőségekben. Nem félt az élettől, sem a következményektől.
sunyi
Modora mindig is hagyott kívánnivalót maga után, forrófejűsége miatt nem egy heves szópárbajba bonyolódott bele. Az élete tele volt szemöldök sérülésekből kifolyó vérrel, horzsolásokkal, amely színesebbé varázsolta eme remek palettát, de mégsem volt számára elég, mindig többet akart, és mindig másét akarta, a szerelmei pedig sosem voltak igaziak.
tréfamester
Amit mindig is tökéletesen eltitkolt, hogy benne éppen annyira ott lapul a félelem, mint bármely más férfiban, főleg mikor egy gyerekes csíny közepén a legjobb barátját lelőtték.
Külsejét illetően le sem tagadhatná, hogy igazi utcagyerek - néha mondjuk fel tud öltözni a helyzetnek megfelelően -, de a laza pólók és farmerek világában érzi otthon magát.
Jelen

Levegő... levegő... beszív... kifúj...
Szinte rögtön megálltam, és egy fának támaszkodva szívtam be az oxigént nyolc kilométer lefutása után. Arcom nedvességtől fénylett, kényelmes felsőm rám tapadt az izzadságtól, miközben a levegőt csak úgy kapkodtam. Hajnal volt, a levegő még kellőképpen párás, enyhe félhomály uralkodott az erdőben; mindig is ez volt a legjobb időszak arra, hogy kicsit kitisztítsam a fejem azok után, ami általában történik egy-egy nap leforgása alatt. Nem voltam elragadtatva az életem legújabb fejezetétől, de az igazságot még bonyolította, hogy évek óta ez volt az egyedüli, ami hatással volt rám; elvégre tartoztam valahová.
Ismét futásnak eredtem, közben lehunyt szemekkel gondolkodtam. Ki kellett volna kapcsolnom, de nem tudtam. Mindenhol jártam egyetlen pillanat lefolyása alatt. Eszembe jutott az, hogyan kezdődött ez az egész, több, mint egy évtizeddel ezelőtt.

2012. december 11.

- Huszonhárom éves fehér férfi. A nyaki artériája súlyosan roncsolódott, a vérzést nem tudtuk elállítani, instabil az állapota! - Ennyit hallottam magam mellől. Női hang volt, felfedezhető volt benne idegesség, ingerültség, és tanácstalanság. Nem sikerült túl jól a legutóbbi drogügylet. Bár tény, hogy én már évek óta nem éltem vele, csak terítettem a cuccot. Mindig nehezen dolgoztam csapatban, ettől mindig nehezen vonatkoztattam el, viszont az egyik mai ügyfél pénz helyett kést állított a nyakamba. Álmodozzatok, nem adom olcsón a bőrömet.
A fény égette a szemeimet, mikor a lámpák alá toltak. Átemeltek egyik asztalról a másikra. Még mindig hallom őket. - Esik a pulzus. - Újabb kiáltás mellőlem. Mint egy erős hullámvasút. A gyomrom cikázott, a szívem a torkomban dobogott - habár egyre gyengébben. Nem. Soha nem adom fel...

Hideg van. Libabőrössé vált testem minden szeglete, mikor hirtelen felnyíltak a szemeim. Eltűnt a kórház furcsa, steril illata, az ocsmány falak, helyettük most egy sötét szobában feküdtem. Nem hallottam pittyegést. Talán meghaltam, és a pokolra kerültem?
Alig tudtam megmozdítani a fejem. A nyakam húzódott. Ekkor ugrott be, mi történt. Próbáltam odanyúlni, kitapintani, mi van a nyakammal. Le volt fedve. Nem szivárgott vér a kötés alól. De nem lógtak belőlem csövek. Minden sztereotípia, amelyet eddig a kórházi ápolásról hittem, megdőlni látszott. Tényleg meghaltam?
Próbáltam felülni. - Nyugalom, Kirill. - Ismerős a férfi hangja, és ahhoz képest, amilyen állapotban vagyok, szokatlanul nyugodt. Tisztulnia kellett még a fejemnek, de nagyjából voltak sejtéseim, hogy ki áll az ágyam mellett. - Dmitrij?

Jelen

Furcsa a kötelék, ami összeköt minket azóta is. Ott, akkor meg kellett volna halnom. Ha nem a kés által, hát a kezei által, mert kudarcot vallottam. És mind tudtuk, milyen sorsra jutnak azok, akik egyszer hibáztak. Főleg Dmitrij mellett. Ő mégis elhozatott a kórházból - bár ezt a mi köreinkben inkább úgy mondják, hogy kicsempésztetett, mielőtt megjelentek volna a zsernyákok -, és megvárta, míg felépülök.
Tíz év telt el azóta; annyi minden változott, de Dmitrij bizalma nem rendült meg bennem; talán látott valamit, amit másban még nem talált meg. Nem véletlenül én intéztem mindent körülötte. Kezdve a feleségével, bár a bébicsőszködés annyira nem állt közel hozzám, mint azt amúgy bárki gondolná.  
Azt persze  nem tudtam volna tagadni, hogy nekem is megvoltak a magam titkai. Például a mostanában a környékükön ólálkodó rendőrnő. Túl régóta ismertem ahhoz, hogy elfelejthessem, főleg az egyik akciója után, amikor majdnem lelőtték. De mégis hogy tálaljak a főnöknek egy szaglászó rendőrnőt anélkül, hogy meg akarná ölni?  


Vissza az elejére Go down
 
Kirill Igorovich Bogdanov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Igor Igorovich Smirnov
» Igor Igorovich Smirnov
» Ivan Igorovich Smirnov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott halandók
-
Ugrás: