˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Sarah Walker
2 posters


Ramya Croft
Chatkép :
Sarah Walker HEvfgS9
Usernév :
Elyon
Titulus :
Ramman
Play by :
Shawn Mendes
Faj :
noktorián | vihar
Hozzászólások száma :
34
Pontjaim :
18
Foglalkozás :
iskolaorvos | gyerekorvos
Lakhely :
gold coast
— :
Being a twin is like
Sarah Walker HQmZcts
being born with a best friend.
Előtörténet :
They are the storm, and He is Ramman
Sarah Walker HZhP6XV
Őt keresem :
What if we rewrite the stars?
Say you were made to be mine

Nothing could keep us apart
You'd be the one I was meant to find
— :
Sarah Walker HZhieQp


Ramya Croft | Hétf. Júl. 31, 2023 3:37 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk! Sarah Walker 1f607


Vissza az elejére Go down
Sarah Walker
Chatkép :
Sarah Walker MMv6kJp
Usernév :
maze
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Alicia Vikander
Faj :
boszorkány (tűz)
Hozzászólások száma :
6
Pontjaim :
5
Foglalkozás :
rendőr nyomozó
Lakhely :
edgewater
— :
Sarah Walker Cb98dc8d9a44a78082ae3f03082766d9ee0bf4ca
Előtörténet :
There is no greater agony, than bearing an untold story inside you.
Őt keresem :
Sarah Walker 167c8b57ef248385989497762836
Ezt hallgatom :
Centuries
It's You
Kor :
382
— :
Sarah Walker Struggling-boxing

Sarah Walker A1c93b6ea8b26c4f0fe852369a5a8f14


Sarah Walker | Vas. Júl. 30, 2023 4:44 pm |
Sarah Walker
Alicia Vikander boszorkány titulus

⋙ becenév Sarah⋙ családi állapot egyedülálló ⋙ születési hely és idő 1642. 08. 13. Róma  ⋙ foglalkozás nyomozó  ⋙ lakhely Chicago ⋙ a karakter saját | keresett  ⋙ hirdető Landon wanted me ⋙ irányultság heteroszexuális  ⋙ fő karakterem -  


Impulzív
Legalábbis, amíg még volt családom és velük éltem, ezt vágták legtöbbször a fejemhez, mert mindig túl meggondolatlan voltam és szerettem az ösztöneimre hallgatni, nálunk pedig ez nem volt szokás. Az apám megfontolt, józan gondolkodású ember volt és általában úgy vélte, hogy minden csakis úgy jó, ahogy Ő látja, emiatt pedig rengetegszer kerültem összetűzésbe vele, még akkor is ha végül az élet megmutatta, hogy sokszor tényleg igaza van.
Konok
Nem szokásom feladni, bármiről is legyen épp szó és sokszor úgy fest, hogy épp fejjel megyek a falnak, de a cél érdekében bármire képes vagyok. Nem egyszer kellett már a saját főnökömmel vagy annak parancsaival szembe menni, de én mindig a végeredményt nézem és, ha tudom, hogy jó nyomon járok, senki sem állíthat meg. Épp ezért végzem jól a munkámat és, ha néha fejtörést is okozok a felettesemnek, ma már köztudott, hogy nyugodtan rám bízhatják a kacifántosabb ügyeket is, mert addig nem állok le, míg megoldást nem találok.
Bizalmatlan
Nem sokszor kell az embernek megègetnie magát ahhoz, hogy kialakuljon egy védelmi ösztön, ami a tűz közelében óvatosságra és megfontoltságra int, ami miatt jobbnak látod végül, ha kapásból poroltóval a kezedben mész csak a közelébe. Megannyi árulás után, már én is így csinálom, hiszen mind a szívügyekben, mind barátságokban történt már, hogy hátba szúrtak, épp ezért nehéz a bizalmamba férkőzni és nem is bánom, ha egyáltalán nem próbálkozik ezzel senki. Az ember minél többet él, annál többször csalódik, én pedig már belefáradtam.
Merèsz húzás volt egy boszorkány családnak a Vatikán szívében élni, de az apám mindig hitt abban, hogy az emberek soha nem veszik észre azt, ami a szemük előtt van és ez így is volt. Miközben vagyonos, rangos emberkènt a felső körökben mozgolódott, otthon tanítást tartott a mágiáról, ami bennünk lakozott, történeteket mesélt más boszorkányokról, akik óriási dolgokra voltak képesek, és olyanokról is, akiket utol ért végül a végzet. Mindig óva intett attól, hogy felelőtlenül viselkedjünk, hogy fèlvállról vegyük az egészet, mert szerinte az ember retteg attól, ami számára ismeretlen és nem tud mással reagálni rá, mint támadással.
A boszorkány lét egyik legnagyobb átka, hogy idővel mindig tovább kell állnod, bármilyen jól is érzed magad valahol. Ha túl sokáig tartózkodsz egy helyen, ahogy telnek az évek szép lassan gyanússá válhatsz, az embereknek feltűnik, hogy nem roskadozol az évek múlásától, hogy az apád nem úgy öregszik, mint mások, így huszonkét éves koromban szedtük a sátorfánkat és Angliába költöztünk. Merőben más volt, mint Róma, mind az időjárás, mind az emberek tekintetében, de egy valami miatt mindenképp emlékezetes időszak volt, mert életemben először szerelmes lettem.
Vannak dolgok, melyeket sosem felejtünk. Ahogy a gyomrod összerándul, valahányszor csak megpillantod Őt, vagy épp azt, amikor elcsattan az első csók, ahogy először érinted a másikat, ahogy tenyered alatt érzed szíve heves dübörgèsèt, vagy amikor először mondod ki, hogy "Szeretlek". Az ilyesmi örökre az emlékeidben él, èlhetsz akárhány évet, de van, ami még erősebben megmarad: az árulás. Amikor feleségül kérnek, majd az utolsó pillanatban kihátrálnak mindenféle magyarázat és indok nélkül, te pedig fogod a ripityára tört szívedet, a sérült büszkeségedet, hogy tovább állj egy olyan helyre, ahol azt reméled, hogy meggyógyulhatsz, hogy tovább léphetsz.
Egy Új világ egészen alkalmasnak tűnt erre, így ha szomorúan is, de nagy reményekkel, bizakodva szálltam hajóra és indultam Amerikába, amit azóta se hagytam el, hiszen idővel ez vált az otthonommá, egykori életem pedig nem lett más, mint egy ősrégi emlék egy olyan lányról, akit az apja állandóan visszafogott és akinek összetörték a szívét.

Különös humorérzéke van az életnek, bár erre mindig akkor döbbenek csak rá, mikor már pofán vert a valóság én pedig lesokkolódva állok és azon töprengek, hogy mi legyen a következő lépésem. Ennél nagyobb pofont viszont, mint ami nem sokkal ezelőtt ért, amikor besétáltam ebbe az ékszerüzletbe és megláttam Őt, még nem nagyon ért és, ha kívülről igyekszem is összeszedettnek tűnik, belül valójában teljesen szétestem. A feladatra koncentrálok, az ügyre, ami bár Hozzá fűződik, hiszen tőle loptak el valamit, mégis igyekszem professzionálisan állni a helyzethez és úgy lépni be az irodájába, mint egy igazi nyomozó, akit csak a rablás körüli részleteket érdekelnek. Mint aki nem jegyzi meg magában, hogy most is épp olyan jóképű, épp olyan átható a tekintete, mint akkor rég vagy, hogy milyen jól áll neki az öltöny, ez a kifinomult üzletember stílus, na meg az eltelt évek. Próbálok úgy tenni, mint akit tényleg csak az ügy érdekel, az eltűnt ékszer, amit minden áron meg kell találnunk, mert Őt ismerve biztos, hogy nagy galibát okozhat még, ha rossz kezekbe kerül, emiatt pedig kénytelenek leszünk együtt dolgozni, bármilyen pocsék érzés is a társaságában lenni.   


Vissza az elejére Go down
 
Sarah Walker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Landon & Sarah - Let's play like we're a team

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott boszorkányok
-
Ugrás: