˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Lienna Maldore
2 posters


Harlen Chase Nichols
Chatkép :
Lienna Maldore Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
37
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
Lienna Maldore 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
Lienna Maldore Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
Lienna Maldore 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Vas. Márc. 17, 2024 7:19 am |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  Lienna Maldore 1f607

Vissza az elejére Go down
Enna Maldore
Chatkép :
Lienna Maldore Tumblr_inline_p1rbo0TxKX1t8bm8b_250
Usernév :
Elyon
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Adelaide Kane
Faj :
boszorkány (víz)
Hozzászólások száma :
1
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
belgyógyász rezidens
Lakhely :
lakeview
— :
Lienna Maldore 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6e734f476d4137544170685650773d3d2d3833313730383238312e313566306131346461626266653664373930363332333833303230342e676966
Előtörténet :
Then this thing turned out so evil
Lienna Maldore 1ad972154547f6d9d7c16915a379266c79075c79
I don't know why I'm still surprised

Őt keresem :
I used to think I was smart
Lienna Maldore Tumblr_inline_o02z67eu7r1rifr4k_500
But you made me look so naive
Ezt hallgatom :
Never told anyone anything bad
'Cause that shit's embarrassing, you were my everything
And all that you did was make me fucking sad
So don't waste the time I don't have
And don't try to make me feel bad

Kor :
122
— :
Lienna Maldore H7PAf5l


Enna Maldore | Vas. Júl. 02, 2023 3:26 pm |
LIENNA MALDORE
adelaide kane boszorkány as cold as ice

⋙ becenév Enna, En ⋙ családi állapot egyedülálló ⋙ születési hely és idő Idaho, Amerika, 1901. 08. 21  ⋙ foglalkozás belgyógyász rezidens ⋙ lakhely lakeview ⋙ a karakter saját  ⋙ irányultság heteroszexuális  ⋙ fő karakterem Ram  


Könnyen törhető
- Hogyan jellemezné magát?
- Ez nem ilyen egyszerű, nem szeretek magamról beszélni.
- Ó, szóval félénk? Szégyellős?
- Nem, egyik sem, inkább úgy vagyok vele, hogy nem érdekel senkit. Ha érdekelné, kérdezne..
- Értem, akkor önbizalomproblémákkal küzd inkább.
- Néha... néha igen. Nem minden téren, de egy ideje kevesebbnek érzem magam, mert nem tudtam megfelelni. Csalódást okoztam, hogy aztán csalódjak.
- Másnak nem tudott megfelelni, vagy önmagának?
- Mindkettő. Neki nem tudtam a jelek szerint, mert elhagyott, így magamnak sem tudok, mert elvesztettem őt, talán nem voltam hozzá méltó.
- Mindig saját magát hibáztatja, ha más rossz döntést hoz?
- Előfordul.. ilyenkor úgy érzem, adhattam volna jobb tanácsot, figyelhettem volna jobban, lehettem volna jobb barát vagy társ.
- De magának nem kell a többi emberért élnie, nem is felel értük, csakis saját magáért.
- Ha így van, akkor tényleg nem vagyok méltó senki szeretetére, mert ha nem alkalmazkodok, tényleg mindenki elhagy.
- Úgy érzi, ha önmagát adja, nem lenne aki szereti önt?
- Szoktam így érezni, igen..
Kihasználható
- Ha nem szeret magáról beszélni, mesélje el, milyen az a lány, akit a tükörben lát.
- Empatikus. Kedves. Túlságosan törődik, beleüti az orrát mindenbe, amibe nem kellene, így van, hogy bajba sodorja magát. És még csak nem is érdekli, ha közben jót cselekszik.. Tele van érzéssel, jókkal, rosszakkal, nem szent, de nem is romlott, valahol a kettő határán ácsorog. Szeret élni.. nevetni, szeretni, ölelni, de ugyanúgy tud gyűlölni, haragudni, bosszút állni.. De hiába nem szereti, ha kihasználják, vagy átverik, újra és újra esélyt ad, mert rosszul érezné magát, ha nem tenné.
- Ezek szerint ez az ember nagyon törékeny, és sebezhető. Csak az tud nagyon gyűlölni, aki nagyon tud szeretni is, ez nem rossz tulajdonság, Enna.
- Nem, talán nem. De ha betelik a pohár, már nem érdekel, kit mivel bántok meg, nem érdekel mit mondok, nem számít, kinek okozok csalódást.. egészen addig, még el nem múlik a köd, mert akkor megbánom az egészet, még ha jogos is volt. Mindig mások mellett állok ki, még magammal szemben is, mindenkit magam elé helyezek, és nem tudom, ez miért van így. Szeretek másokért tenni, elvégre orvos vagyok, de nagy kérés lenne, ha valaki engem is maga elé helyezne?
- Nem, valahol mindenki erre vágyik, hogy azt érezze, ő az első. Mit gondol, hogy lehetne ezen változtatni? Mit tudna tenni azért, hogy jobban értékelje magát, hogy elfogadja azt, aki?
- Ha ő értékelne, értékelném magam..
- De ez társfüggőség, az csak rontana a helyzeten, nem javítana.
- Lehet.. de ha elmondaná, miért tett tönkre, talán előbb rájönnék, hol tudom helyrehozni, amit elrontott.
Bizalmatlan
- Ó, szóval nem volt mindig ilyen?
- Nem, nem voltam. Magabiztos voltam, kiálltam magamért, tudtam, mennyit érek, tisztában voltam a képességeimmel és a tudásommal is, bár utóbbiakkal most sincs gondom. A munkámban nem ért csalódás. Emberként értem el egy olyan pontot, ami nyomán megkérdőjeleztem több mindent is. Mindent a kezébe adtam, ő pedig eldobta, és még meg is taposott.
- De ez az ő hiányossága és hibája, nem az öné. Nem maga tehet róla, hogy ez az illető nem becsülte meg önt, ne engedje, hogy ez megingassa.
- Ha az ő hibája, észre kellett volna vennem, hogy valami nincs rendben. Hiszen mindent megtettem volna érte..
- Ha meg is tett érte mindent sem biztos, hogy ő ezt meg tudta élni, be tudta fogadni, nagyon sok mindenen múlik egy ilyen folyamat.
- Tehát benne van a hiba?
- Mindünkben van hiba, senki sem tökéletes. És ezt magának is el kell fogadnia, anélkül, hogy keresne valakit, akit hibáztathat érte. Jelen esetben saját magát.
- Ha nem hibáztatok senkit, elmúlik a harag, és megbocsájtok. De nem érdemli meg, hogy megbocsájtsak.  
Az ember valahogy sosem hiszi el, ha vele is megtörténik valami olyan, amiről egészen addig azt gondolta, csak a filmekben fordul elő, vagy valami rossz szappanoperában. Egészen más valamit tudni vélni, és saját bőrön megtapasztalni, és vagy sikerül megemészteni, elengedni, vagy hordozod magaddal minden egyes nap. Tükörbe nézve az arcodba ordítja magát, ha elszúrsz valami apróságot, szinte hallod, ahogy nevet rajtad, és mindenki tekintetében ott látod csücsülni, mint valami 'ezt érdemled' szerű kisördög. Ennyire tud megviselni, ha valaki, akit barátodnak tartasz, elárul, és ez a valaki aki barátból többé növi ki magát a lelkedben úgy dönt, eldobja mi mellkasodban dobban, mert ehhez van kedve, mert megteheti, mert egyesek bizonyára kurvára bármit megtehetnek. Meg is teszik.
Sosem felejtem el azt a reggelt, hiszen hét éve volt csupán. Dupla műszakot húztam le a kórházban, mert páran lebetegedtek, de nem zavart, hogy többet kell bent lennem, mert szeretem a munkám. Mégis vártam, hogy hullafáradtan hazavigyen egy kollégám, alig vártam, hogy lezuhanyozzak, majd beessek az ágyba amellé az ember mellé, aki annyira nagyon sokat jelentett nekem. Ehhez képest hazaértem, csendesen nyitottam be az ajtót, nehogy felébresszem, de hamar rá kellett jöjjek, hogy még csak otthon sincs, bár nem szólt róla, hogy máshol lesz. Főleg reggel, főleg ilyen korán. Én viszont nem tulajdonítottam különösebb figyelmet ennek, lefőztem a kávém, ha már nem hullhatok mellé a finom takaró alá, legalább némi koffeint hagy vegyek magamhoz, na meg kíváncsi is voltam, merre lehet. Kezembe vettem a telefont, és már éppen ráböktem volna a nevére, hogy felhívjam, mikor hallottam babrálni a kulcsával az ajtónál, mire a pultra tettem a bögrém, és szeretetteljes, kíváncsi mosollyal ballagtam oda, hogy köszönjek neki. Egy csokor virággal jött, de nekem ez semmit sem jelentett, kedvességnek gondoltam, így szokásosan egy csókkal ajándékoztam meg őt, majd bújtam hozzá álmosan, belenyugodva a gondolatba, hogy itthon van. Nem is kérdeztem, merre járt. Egyszerűen nem jutott eszembe, nem volt rá okom, hogy kérdőre vonjam, ha pedig érdekes lett volna, úgy éreztem, elmesélné magától is.
Visszamentem hát a bögrémhez, leültem a bárszékre, mire ő mögém állt, megölelt, csókokkal szórta tele bőröm, én pedig akaratlanul is elnevettem ahogy kulcscsontomhoz közel hajolt, mert álmosan irtó csikis tudok lenni, de ő ezt tudta, éppen ezért tette, majd a fürdőbe ment, én pedig elégedett mosollyal követtem sziluettjét, amég követni tudtam.
A csokor a pulton díszelgett egy vázában, percekkel később éppen azt csodáltam, amikor megláttam felvillanni mellette nem sokkal a telefonját, amit egyébként sosem rejtegetett előlem, így most sem gondoltam, hogy bármi rosszat rejthet. Nevezzük női megérzésnek, vagy aminek szeretnénk, ezúttal mégis rápillantottam, hallottam a fürdőből a víz zubogását, így a telefonhoz léptem, de nem akartam felfogni amit a kijelzőn láttam.

"Máris hiányzol.. bevette a csaj a kis mesédet? Mondtam, hogy a virág hatásos! Nyolckor várlak ám."

Én meg csak pislogtam, és értetlenkedtem. Lelöktem a bögrét, ami ripityára tört az érzéseimmel együtt, de előbbit legalább gyorsan össze tudtam szedni, majd az utolsó kávékortyokat is feltöröltem, miközben szorult a mellkasom, és zokogni tudtam volna. Nyeldestem a gombócot, mi torkomat szorította, majd felkaptam a cuccom, amit nemrég tettem le, bekopogtam a fürdőbe, majd benyitottam résnyire az ajtaját, és minden érzelmet elfojtva szóltam be, hogy vissza kell mennem a kórházba, ne haragudjon, este kárpótolom, nem várom meg, sietnem kell .. és hogy szeretem. Bár ennél a szónál hányni tudtam volna. Valójában az egyik kolléganőmhöz mentem át, egy jó barátomhoz, aki szintén nemrég ért haza, így már csak az én szenvedésem hiányzott fáradt napjából, de ott volt nekem, hiszen szükségem volt rá. Nem tudtam mit tegyek, mi lenne a legjobb, én hülye még arra is gondoltam, hogy ... biztos rossz számra küldték az üzenetet. A virág meg véletlen, mi? Mindent végiggondoltam, haragudtam rá, és védtem is egyben, mert nem akartam elhinni ami történik, a sírás pedig egyre inkább kiölt bennem minden ideget, ahogy csalódottsággal és haraggal vegyült. Üzentem neki, hogy bevállaltam a napot, így megint csak reggel megyek haza, mégsem este, ahogy mondtam, és még vitázott is velem, miért vagyok ennyit a kórházban, miközben tudtam, hogy az a nő nyolc órát írt neki, hogy akkor várja... Elterveztem, hogy a közelben leszek, látni akarom, illetve hát .. Nem voltam rá képes, így Ashley figyelte, ahogy elmegy otthonról, hogy tényleg abban az időpontban hagyja-e el a házat, mert az végképp elhitette velem ami történik. Márpedig megtette. Nyolc óra előtt nem sokkal zárta maga mögött az ajtót, ült autóba és hajtott el, én pedig hazamentem, és bénulásomban úgy töltöttem el az estét, az éjszakát, mintha minden rendben lenne. De alig vártam, hogy eljöjjön a reggel. Már a konyhában ülve vártam, mikor érkezik meg, mikor érkeznék én, ha tényleg munkából jöttem volna, és mikor belépett az ajtón, én már a legvádlóbb tekintetemmel néztem rá, amim csak van. Az egészből hatalmas vita kerekedett ki, és a legjobban az fájt, hogy még csak nem is vette a fáradtságot, hogy kitartson valami történet mellett, rövid időn belül bevallotta, mert mint mondtam, az ilyen ember mindent megtehet, lelkifurdalás nélkül... de cserébe lelkifurdalás nélkül törtem össze és gyújtottam fel még azon a héten a kocsiját, majd a házat is, amiben addig együtt éltünk egy rövid ideje. Felmondtam, és elköltöztem, látni se akartam őt, még a számomat is lecseréltem, mindent, nehogy ismét az életem része legyen, mert én hülye még meg is bocsájtanék neki, már ha tenne próbát egyáltalán.

 


Vissza az elejére Go down
 
Lienna Maldore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott boszorkányok
-
Ugrás: