˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Brooke Meyers


Brooke Meyers
Chatkép :
Brooke Meyers 556bb6118c179c0763cba92fa6a02ee1b72cf079
Usernév :
maze
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Gal Gadot
Faj :
vérfarkas
Hozzászólások száma :
5
Pontjaim :
4
Foglalkozás :
agent of CIA
Lakhely :
everywhere
— :
Brooke Meyers De32159755aac631885044833dcd6ffcfd92ecb8
Előtörténet :
They call me the Wild Rose
Őt keresem :
Brooke Meyers Henry-Cavill-as-Napoleon-Solo-in-The-Man-From-U-N-C-L-E-henry-cavill-43336678-540-350
Ezt hallgatom :
Sharks
Kor :
72
— :
Brooke Meyers WkzrcuY


Brooke Meyers | Vas. Jún. 25, 2023 9:18 am |
Brooklyn Meyers
Gal Gadot vérfarkasok The wild Rose

⋙ becenév Brooke ⋙ családi állapot egyedülálló ⋙ születési hely és idő Boston, 1952. július 08. ⋙ foglalkozás CIA ügynök  ⋙ lakhely jelenleg Chicago ⋙ a karakter saját | keresett ⋙ hirdető arrogant douche ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem -  


Szarkasztikus
Ez így elég viccesen hangzik, ugyanis nincs családom, vagy legalábbis nem tudok róla, hogy lenne bárki a világon, aki a vér szerinti rokonom lenne, de szerencsére az embernek lehet más vagy több családja is. Még akkor is, ha ez talán csak egyetlen személyre értendő, aki évek óta támogat és mellettem van, aki segített a legnehezebb időkben is és, ha olykor el is tűnt hosszabb-rövidebb időre, mindig számíthattam rá. Na ez a személy kétségtelenül úgy gondolja, hogy nem csak szarkasztikus vagyok, de ráadásul ez a jellemvonásom mindig a lehető legrosszabb pillanatokban nyilvánul meg, keserédes ízt adva a feszültebb helyzeteknek, megkoronázva mindezt némi fekete humorral, de mindig azt vallottam, hogy jobb nevetni, mint sírni.
Kiszámíthatatlan
Egy jó ügynök mindig, minden helyzetben követi feljebbvalói parancsát, ám én mégis úgy lettem az egyik legjobb a szakmában, hogy az igazán veszélyes és feszült helyzetekben improvizálok és mindent elkövetek annak érdekében, hogy az akció sikerrel záruljon, még akkor is, ha ehhez meg kell szegnem pár szabályt vagy parancsot. Akkor is, ha az ötlet, ami a pillanat hevében kipattan a fejemből, életveszélyes és annyira meredek, hogy más embernek eszébe sem jutna ilyesmivel próbákozni.
Hajthatatlan
Legyen szó a munkáról vagy a magánéletről, a nehezebb helyzeteken mindig a makacsságom és  a kitartásom segített át, hogy egyszerűen képtelen vagyok feladni és leállni, ha kitűzök magam elé egy célt, ha kapok egy feladatot vagy, ha szimplán csak valamit a fejembe veszek. Nem nyugszom, amíg nem teszek meg minden tőlem telhetőt a sikerért, még ha ehhez évekre és több ezer kilométer átutazására is van szükség.
Résnyire nyitottam szemeimet és ennél többre nem is voltam képes az arcomba világító erős fénytől. Hasogatott a fejem, mintha valaki odabent lelkesen ütlegelt volna egy tamtam dobot, amihez nevetségesen jól passzol a mellettem pittyegő gép hangja. Aztán a pittyegés gyorsult, ahogy lassan körbevezettem pillantásom a szobán, vele együtt a dobolás is tempósabb lett, aztán összeállt a kép, hogy valószínűleg a kettő összefügg.
Egy férfi ücsörgött az ágyam melletti széken, de egész eddig olyan mozdulatlan volt, hogy észre se vettem, ám most felemelkedett a székről és az órájára pillantott, majd ellenőrizte a műszereket és engem is alaposan szemügyre vett. Az már leesett, hogy egy kórházban vagyok, de a fickót nem igazán tudtam hova rakni. -Maga az orvosom? - kérdeztem értetlenül, de a hang, amin megszólaltam, egészen idegennek csengett. Úgy zártam össze ajkaim, mintha valami rosszat mondtam volna és akkor először próbálkoztam meg azzal, hogy felidézzem, mégis hogy a fenébe kerültem oda, de nem hogy ez nem jutott eszembe, konkrétan semmi sem. -Tényleg úgy nézek ki, mint egy orvos? - kérdezte aztán, miközben a kütyüket levette rólam és áthelyezte a szomszédos ágyban fekvő betegre, végül kihúzta karomból az infúziót és a folyosó felé pillantott. -A személyzet, már felfigyelt rád, hogy milyen gyorsan gyógyulnak a sebeid, szóval le kell lépnünk, mielőtt baj lesz.- közölte, mire hápogva próbáltam tiltakozni, de idő előtt elhallgattatott a szavaival. -A halandók addig kísérletezgetnének veled, míg bele nem halsz. Hidd el, jobb, ha velem jössz.- folytatta feszülten, majd az ajtóhoz sétált és kinézett rajta. -Fel tudsz állni?- kérdezte, én bólintottam, bár nem voltam egészen biztos benne, hogy tényleg képes vagyok rá. Úgy éreztem, mintha mázsás súlyokat aggattak volna a végtagjaimra, nem beszélve az oldalamról és a hasfalamról, melyek szinte égtek valami  sérüléstől, amit a vastag kötés miatt nem láthattam. De sikerült lábra állni az idegen segítségével és pár percen belül elhagytuk a kórházat. Hogy miért tartottam vele, azt a mai napig nem tudom. Valószínűleg azért, mert még a nevemet sem tudtam volna megmondani és akkor, abban a pillanatban bárkinek örültem volna, ha segít. Később kiderült, hogy a pasas maga is berserker, mint én és akkor figyelt fel rám, amikor az egyik halandó barátját jött a kórházba meglátogatni.

Rejtély volt, hogy mi történt velem, mivel semmi emlékem nem volt a kórház előtti időkről. Nem tudtam megmondani, hogy honnan jöttem, mi a nevem, hány éves vagyok vagy, hogy mi történt velem. Arról sem tudtam, hogy mi is vagyok valójában, csak önjelölt mentoromnak köszönhettem, hogy legalább ez tisztázódott gyorsan.  A sérüléseim, melyek egyébként meglehetősen durvák voltak akkor, mikor kijöttünk a kórházból, két nap múlva már, csak olyanok voltak, mint a régi hegek egy halandó ember testén. Leginkább ez segített abban, hogy megpróbáljam elhinni a meséjét a magamfajtákról és persze a tény, hogy sokkal erősebb, gyorsabb és strapabíróbb voltam, mint az egyszerű emberek.
De az életem, még mindig milliónyi kérdésből állt és fogalmam sem volt, hol keressem a válaszokat. Próbáltam kinyomozni, hogy mi történt azon az estén, a kórház környékében történt esetek után érdeklődtem, de aznap éjjel nem érkezett a rendőrséghez bejelentés, így nem igazán tudtam, hol lehet a kiindulópont és később a kórházból is csak annyit tudtam meg, hogy egyszerűen csak ott voltam a folyosón egyik pillanatról a másikra, ájultan, csurom véresen. Azon gondolkoztam, hogy hogy a fenébe lehet, hogy senkinek sem hiányzom és tökéletesen tudtam azonosulni az évekkel később látott Hancock c. film karakterével, aki ugyanezt a kérdést tette fel magának. Miféle szar ember lehettem, hogy senki nem jött értem a kórházba?

Pár évvel később, már annyira belejöttem a nyomozásba, hogy a rendőrségnek dolgoztam fejvadászként. Mindenkit megtaláltam, akit csak kellett. Bárkit képes voltam előásni, akár a föld alól is, de talán a sors fintora, hogy a saját múltammal kapcsolatban, még mindig sötétben tapogatóztam.
Aztán egy napon megjelent egy fickó. Kiderült, hogy hónapok óta figyel a CIA a kivételes képességeim miatt, ám ez a férfi tisztában volt azzal is, hogy ezt minek köszönhetem, mert ő maga sem volt egyszerű halandó, ráadásul elég rendesen elhúzta a mézes madzagot előttem, amikor azt ajánlotta, hogy segít felkutatni a múltamat, ha cserébe a CIA ügynöke leszek. Tudta jól, hogy mi a gyengepontom, mire vágyom és, hogy mit kell mondania ahhoz, hogy elfogadjam az ajánlatát. Egyértelmű, hogy ezek után, végül hogyan döntöttem, igaz?

Napjainkban

Az ügynökség évek óta próbál egy bérgyilkos nyomára bukkanni, aki olyan jól végzi a dolgát, hogy mi újra és újra tanácstalanul állunk csupán a hátra hagyott holttestek fölött, miközben nem tudunk róla semmit. Még a nemét sem, bár én személy szerint arra tippelnék, hogy egy férfiról lehet szó, aki idegesítően alapos, megfontolt és rafinált. Konkrétan nem volt eddig senki sem ráállítva az ügyre, de egy nap végül a felettesem rám bízta a férfi felkutatását, viszont meglepő módon nem arra kért, hogy likvidáljam, hanem arra, hogy beszervezzem valamilyen módon. Nekem pedig nyakamba kellett venni a világot, hogy megtaláljam, és mivel nem szokásom csalódást okozni, meg is találtam, azonban fenn áll a lehetősége annak, hogy valami jóval többre bukkantam Oslóban, mint azt remélni mertem volna.
Miután kénytelenek voltunk összedolgozni egy támadás miatt, amit végül szerencsésen túléltünk, felmerült bennem a gyanú, hogy Ő talán ismeri egy olyan oldalamat, amit én elfelejtettem, amire nem emlékszem, hogy talán meg tudná mondani, hogy ki voltam azelőtt, ez pedig már önmagában épp elég motiváció lenne arra, hogy tovább keressem, de még ott van az az ital is, amire meghívott. Hiszen, az egyezség úgy szólt, hogy ha újra megtalálom, nem csak, hogy inni fogunk egyet, de még állja is azt az italt, én pedig meglehetősen forró nyomon járok, miközben egészen Chicago-ig visz az utam.  


Vissza az elejére Go down
 
Brooke Meyers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brooke & David - So we meet again

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott vérfarkasok
-
Ugrás: