˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Malachai Maverick
2 posters


Emma Wheeler
Chatkép :
Malachai Maverick Krunt-emily-blunt
Usernév :
maze
Titulus :
cpd
Play by :
Emily Blunt
Faj :
halandó
Hozzászólások száma :
31
Pontjaim :
5
Foglalkozás :
FBI nyomozó
Lakhely :
Edgewater
— :
Malachai Maverick D8fb01467958330ea2d9a50db2f3fc9f6a913a11
Előtörténet :

Őt keresem :
Malachai Maverick Tumblr_plz0gc2H7d1xlv8m3o1_540
Ezt hallgatom :
Let's hurt tonight
You got it in You
Kor :
36
— :
Malachai Maverick 3a6943479426f008f0a878717fc002c6499a8072


Emma Wheeler | Kedd Okt. 10, 2023 9:53 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  Malachai Maverick 1f607

Vissza az elejére Go down
Malachai Maverick
Chatkép :
Malachai Maverick 2a680b08ecc6ff1afe58c822ab2e30ee
Usernév :
Elyon
Titulus :
Mordecai
Play by :
matthew daddario
Faj :
éjszaka × hold noktorián
Hozzászólások száma :
1
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
bűnügyi nyomozó
Lakhely :
edgewater
— :
brother of the Sun
Malachai Maverick Bbcafcb1c1357dd5d74246c74d086a3ed91f4a97
Előtörténet :
His name is Mordecai. Malachai Maverick Tumblr_ml1077f4yO1rxagu2o1_500
Ruler of the night, and the moon.

Őt keresem :
You’re the needle pointing north
When I’m lost in the fight
Malachai Maverick H0RUfCN
You're the place I need to find
To remember the light
— :
Malachai Maverick A8b27d55b17ec00a6d75bb4c95bad224


Malachai Maverick | Kedd Ápr. 04, 2023 5:41 pm |
Mordecai | Malachai Maverick
mr. daddario noktorián | éjszaka × hold vérfarkasok megálmodója

⋙ becenév Kai, Maverick  ⋙ családi állapot bonyolult ⋙ születési hely és idő --, december 18  ⋙ foglalkozás bűnügyi nyomozó ⋙ lakhely edgewater ⋙ a karakter saját | canon ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem Ram


Határozott
Avagy makacs, önfejű, dacos... helyzete válogatja. Mindig is az az ember voltam, aki, ha elhatározta magát, abból nagyon nehezen engedett, vagy inkább egyáltalán nem, de azért a jó érveknek sosem tudok ellenállni. Az is igaz rám, hogy ha nem értek egyet egy témában, egyszerűen képtelen vagyok egyetértést mutatni, szóval vagy csöndben maradok inkább, vagy ami valószínűbb, egyszerűen, nyersen, őszintén elmondom az én véleményem, általában cukormáz nélkül, de azért .. kedvesen. Jó-jó, minimum normálisan! Nem szeretem megjátszani magam, és elhitetni hamis dolgokat, csak, hogy jó fényben tűnjek fel, vagy, hogy kedveljenek. Ne azért kedveljen bárki, mert rendes vagyok. Azért kedveljenek, mert tudják, hogy néha egy bunkó, öntelt marha tudok lenni, de ugyanakkor jó szívem van, és ezt elfogadják.
Kettős
Ha egy pszichológust kérdeznénk, tuti azt mondaná, hogy tükör jellemem van. Ami azt jelenti, hogy amit kapok, azt egy az egyben visszaadom, abban a pillanatban, nem pedig később, szóval, ha odajön hozzám valaki kedvetlenül, unottan, én is az leszek, ha pedig három perc múlva feldobja valami hír, onnantól én is vidámabban állok az illetőhöz. Erősen hatnak rám a körülöttem lévő személyek, és talán ezért is váltam kettőssé az évek alatt.
Hűséges
Ami viszont mindig biztos, hogy hű vagyok magamhoz, az elveimhez, és azokhoz, akik közel állnak a szívemhez. Nagyon jó barát tudok lenni, ha valaki megnyer magának, aki tűzön-vízen átmegy a másikért ha kell, illetve mindig ki is állok azért, aki fontos számomra, még akár anélkül is, hogy tudnám, tényleg igaza van-e egyáltalán... azt ráér utána tisztázni, és jól leszidni ha kell, hogy magával ránt a hülyeségbe, mert tudja, hogy úgyis mellette állok. Az ilyen embereket mondjuk jól megválogatom, nincs is belőlük sok, mert hülye azért én sem vagyok, de a lényeg, hogy ahová kötődöm, onnan szinte lehetetlen elszakítani. A húgom már más tészta... mellőle akkor se lehetne elszaggatni, ha maga lenne az ördög, és ezt ő is pontosan jól tudja.
Amikor Ram szinte kétségbeesetten odajött hozzám, hogy egyszerűen nem hagyhatjuk, hogy azt a nőt elégessék, csak mert több, mint mi, csak mert félnek tőle, bevallom őszintén, az első szavával meggyőzött. Persze, bennem is bennem volt egyfajta érthetetlen düh, és igazságtalanság érzet, de azért senkinek se árt, ha azt érzi, hogy nincs egyedül valamiben, így szinte azonnal egyetértettem vele, velük, hiszen Rheba is ott állt, no meg a húgom is, és három pár bociszem meg végképp kicsinál, mikor láthatóan azt várják tőlem, hogy találjak ki valamit. Ez a 'valami' végül nem csak az én vállamat nyomta, hiszen többünkben megszólalt a lelkiismeret, és az önjelölt hősiesség, és bármi történt is akkor, akárhogy is sikerült kivitelezni az akaratunkat, végeredményben Gita megmenekült, és ennyi számított.

Eleinte nem igazán értettem, hogy miért éppen az én felelősségem lett az éjszaka csendes magánya, tiszta nyugalma, valamint a hold örökös-körkörös játékának asszisztálása, de hamar közel éreztem magamhoz, hiszen mindig is jobban elememben voltam, mihelyt más nyugovóra tért. A vérfarkasok... egészen érdekes módon váltak később a történet részévé. Imádtam, ahogy a párok este kézen fogva sétálnak - ami egyértelműen Ahava hibája, ő ültette a fülembe, hogy ez milyen romantikus! -, ahogy legtöbben hozzám hasonlóan ilyenkor kezdenek el alkotni, elmélkedni, élni, aztán ... jött Elia, és rászabadította az élősködőit a világomra. Igen-igen, a vámpírokra gondolok. Na nem voltam már akkor sem egy sértődékeny tinédzser, hogy beleköpött a levesembe, szóval megsértődök és megyek panaszkodni egy sort, de úgy voltam vele, mégis csak kell valami, ami szintén az éjszaka leple alatt bontakozik ki, mégis természetesebb vonal, mint holmi vérszívó, de ha már a nappal az örökös párom, az ő uralma alatt se essen bántódásuk. Együtt ötöltük ki a vérfarkasokat, ezért is létezhetnek a nap minden szakán, hiszen áldását adta, hogy fürödhessenek fényében ha ahhoz lenne kedvük, utána pedig már csak a tökéletesítés hiányzott, hogy minden szempontból élhető végeredményt kapjunk. Eleinte a hold irányította őket, de mint Te is tudod, mára már azért sokkal szabadabban élhetnek mancsos kis kedvenceim, és valahol ők maguk is megérezték a sorok közt lapuló indokot, mert legtöbbje zsigerből gyűlöli a vámpírokat. Ne fogd rám, nem én voltam! Van azért bőven a mérleg másik oldalán is, szóval Elia sem panaszkodhat. Bár, szerencsére nem csinált belőle kicsinyes problémát, hiszen nem háborút akartam indítani, csak egy kis borsot törni az orra alá, ahogy Ő is tette.

Mára már persze rengeteg legendát lehet olvasni erről is, de esküszöm nem volt semmiféle háborúistennek se köze hozzá, Romulusz és Rémusz története talán nem egészében úgy sült el, ahogy azt vártuk volna, de nem én mozgatom a bábukat, csak adtam nekik egy sakktáblát... a többi az ő dolguk. Ebben a modern világban annyira már vigyázni sem kell rájuk, hiszen annyi mindent elültettek már az emberek agyában, hogy senki nem kezd boszorkányüldözésbe, csak mert valaki úgy hiszi, hogy látott egy vérfarkast... a sok bolond inkább elmenne megkeresni, mert az nagyon poén, mintha egy béna sorozatot élnénk néha.

Én a béna sorozatok ihlette dráma helyett inkább nyugodt életet igyekszek élni, - ahogy az összes életemben -, most éppen Chicagoban letelepedve, de gyakran visszajárva Osloba is. Nehezen engedem el mindig az előző korszakom, de talán egyszer sikerül hozzászoknom végre, hogy így működünk.




Vissza az elejére Go down
 
Malachai Maverick
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott noktoriánok
-
Ugrás: