˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Hayden Huntley-Daugeron
2 posters


Emma Wheeler
Chatkép :
Hayden Huntley-Daugeron Krunt-emily-blunt
Usernév :
maze
Titulus :
cpd
Play by :
Emily Blunt
Faj :
halandó
Hozzászólások száma :
31
Pontjaim :
5
Foglalkozás :
FBI nyomozó
Lakhely :
Edgewater
— :
Hayden Huntley-Daugeron D8fb01467958330ea2d9a50db2f3fc9f6a913a11
Előtörténet :

Őt keresem :
Hayden Huntley-Daugeron Tumblr_plz0gc2H7d1xlv8m3o1_540
Ezt hallgatom :
Let's hurt tonight
You got it in You
Kor :
36
— :
Hayden Huntley-Daugeron 3a6943479426f008f0a878717fc002c6499a8072


Emma Wheeler | Hétf. Okt. 02, 2023 7:40 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk! Hayden Huntley-Daugeron 1f607

Vissza az elejére Go down
Hayden Daugeron
Chatkép :
Hayden Huntley-Daugeron 05555052841dbca60f7a64296af3572c84d04ff0
Usernév :
Elyon
Titulus :
Chicago Police D.
Play by :
alperen duymaz
Faj :
vérfarkas
Hozzászólások száma :
1
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
nyomozó
Lakhely :
edgewater
— :
Hayden Huntley-Daugeron Tumblr_inline_ptc36kWEh51r6adqe_250
Előtörténet :
Hayden Huntley-Daugeron HOCYJ9e
Őt keresem :
-
Kor :
182
— :
Hayden Huntley-Daugeron HOCjQG1


Hayden Daugeron | Csüt. Márc. 30, 2023 9:57 pm |
Hayden Huntley-Daugeron
alperen duymaz vérfarkas the big brother

⋙ becenév Hayden, Den, Daugeron ⋙ családi állapot egyedülálló ⋙ születési hely és idő Jacksonville, Illinois, 1841. december 2 ⋙ foglalkozás nyomozó, chicago pd ⋙ lakhely edgewater ⋙ a karakter saját ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem Ram

   

 
céltudatos, határozott  
Hiszen ilyenné neveltek, főleg nagyobb tesóként választásom se nagyon volt, muszáj volt olyan felnőtté válnom, akiről az öcsi azt gondolja, mindig mindent tud, mindent megold, és aki mellett mindig biztonságban érezheti magát. Azt hiszem.. sikerült is elérnem ezt. Legalábbis remélem. Ha nem, akkor valamit valahol nagyon elrontottam, és azt nem szeretem, mert akkor teszem le nyugodtan a fejem este, ha mindent úgy végeztem el, ahogy azt akartam, ami az én szakmámban néha elég nehéz, de talán ezért is megyek el a végsőkig, és ezért teszek meg mindent, hogy sikeres legyen egy-egy nyomozás. Ha valamit kitűzök magam elé, azt bizisten elérem, kerüljön bármibe.
könyörtelen
De milyen is lehetnék? Nem esik meg könnyen a szívem, tény és való, de azért az is igaz, hogy nem mindenkivel van ez így. A szomszéd kislánya például egy pillanat alatt elfeledteti velem, hogy egy pillanattal azelőtt vágta hozzá a frizbijét a kocsim ablakához, mert viccesnek találta, ahogy lepattan róla . . és még az öcsémet se fojtottam meg, pedig adott már rá bőven okot! Jó nem, igazán soha. Na de a lényeg, hogy szerintem a helyén a szívem, csak igyekszek kettéválasztani a nyomozót és hát magamat, mert előbbiként tényleg igaz, hogy nem vagyok könyörületes. Nem lehet se megvesztegetni, se megfenyegetni, se megkérni, mert úgyis azt fogom tenni, amit helyesnek gondolok, és kész.
kissé megtört
Néha legalábbis ezt érzem, mert hiába veszem fel sok helyzetben a póker arcot, nagyon is vannak érzéseim, amikkel szembe kell néznem, ha tükörbe nézek, vagy, mikor este minden elcsendesedik, és csak én és a gondolataim maradunk. Vajon mindent úgy tettem, ahogy kellett volna? Vajon az én hibám, hogy egy ideje még csak azonos városban se élünk az öcsémmel? Persze, a modern kornak hála mindig tudom, mi van vele, de .. tudom, hogy valahol már nem olyan a kapcsolatunk, mint kellene. Valahol azt is tudom, hogy az én hibám, mert azt akartam, hogy olyan legyen, mint én, és nehezen fogadtam el, hogy az ő útja teljesen másfelé vezet. Néha abban sem vagyok biztos, hogy mint ember, olyan lettem, amire a szüleink büszkék lennének, bár ilyenkor aztán mindent is megkérdőjelezek, vannak mély pillanataim. Mint egy gyertya, ami néha elengedi magát, majd újra visszadermed.

Jacksonville, Illinois, 1841. december 2.

Ez az a nap, mikor a világra jöttem, és amikor a szüleim hálát adtak mindenféle istenségnek, hogy végre lett egy gyerekük. És még fiú is! Alig várták, hiszen négy évvel előttem született meg Aisa, apám öccsének lánya, egy apróságtól meg könnyen megjön az ember kedve, hogy végre sajátja is legyen, .. azt mondják. Három évvel később, mikor az öcsém, Thomas megszületett, el is kezdődött a procedúra, azaz a nevelésem azon része, hogy bizony én vagyok az idősebb, enyém a felelősség, hogy Tommy míg él, biztonságban legyen, blablabla... a szokásos ódák, amit a nagytesóknak elő szoktak adni. Valószínűleg Aisa ugyanezt hallgathatta, mikor megszülettem, mert mindig is olyan volt, mintha lenne egy nővérem is, ami lássuk be, a jellememen igen sokat formált valószínűleg, hogy anya mellett ő is szerves része volt a mindennapjaimnak.  
Ami miatt viszont ezt a pályát választottam, az édesapánk. Mindig is őrző volt, mind a falka életében, mind pedig a természetfeletti számára, és bár utóbbiról még nem bírtam meggyőzni magam, mint ember, egyértelmű volt, hogy valahol a rendvédelemben akarok majd elhelyezkedni. Amiben az öregem persze segített is, fizikailag is edzett, na meg lelkileg is próbált felkészíteni arra, ami várhat, és bár ő időközben visszavonult, ritkaságokat kezdett el gyűjteni - hivatalosan -, mindig is ő lesz a mentorom, és az első személy, aki az eszembe jut, ha tanácsra lenne szükségem.

Az iskolával sosem volt gondom, ahogy magával a tanulással sem, mert szeretek fejlődni, és, még ha makacsul is adom elő magam néha, igenis figyelek a részletekre. Nem könnyű bevallani, ha valamiben rosszul gondolkoztam, de rajta vagyok, hogy lassacskán ez is menjen... Majd egyszer! Nem voltam eljárós, nem érdekeltek a többiek, a mulatságok, úgy általában az, hogy többekkel legyek körülvéve, inkább ültem otthon, olvasgattam, segítettem a ház körül, és vigyáztam az öcsémre. Unalmasan hangzik, ugye? Én mégis elégedett vagyok, mert abban dolgozhatok, ami leköt, amit szeretek, és végtére is, ez volt a cél. Apánk büszke, de anyu se panaszkodhat, hiszen Tommy meg az ő nyomdokaiba lépett, és jogot tanult, úgyhogy alkalomadtán még saját ügyészem is van, akit faggathatok ha kérdésem akadna, Aisa meg az F.B.I-nál... Ebben a szakmában nem ártanak a kapcsolatok, lássuk csak be.
Az évek múlásával egyre-egyre elcsordogáltunk Jacksonvilletől, hol messzebb, hol közelebb a gyökereinkhez, míg végül most újra egészen közel kerültünk a bűn városához, jómagam három éve konkrétan edgewater-i lakos lettem, és itt aztán... van munka bőven!


Vissza az elejére Go down
 
Hayden Huntley-Daugeron
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott vérfarkasok
-
Ugrás: