˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Peter Davis
2 posters


Emma Wheeler
Chatkép :
Peter Davis Krunt-emily-blunt
Usernév :
maze
Titulus :
cpd
Play by :
Emily Blunt
Faj :
halandó
Hozzászólások száma :
31
Pontjaim :
5
Foglalkozás :
FBI nyomozó
Lakhely :
Edgewater
— :
Peter Davis D8fb01467958330ea2d9a50db2f3fc9f6a913a11
Előtörténet :

Őt keresem :
Peter Davis Tumblr_plz0gc2H7d1xlv8m3o1_540
Ezt hallgatom :
Let's hurt tonight
You got it in You
Kor :
36
— :
Peter Davis 3a6943479426f008f0a878717fc002c6499a8072


Emma Wheeler | Vas. Ápr. 07, 2024 10:24 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk! Peter Davis 1f607

Vissza az elejére Go down
Peter Davis
Chatkép :
Peter Davis E2e091a2b80f8ce57b731c8a9bd4a2f59aa61273
Usernév :

Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Joel Kinnaman
Faj :
vérfarkas
Hozzászólások száma :
5
Pontjaim :
3
Foglalkozás :
Bérgyilkos
Lakhely :
Old Town, Chicago
— :
Peter Davis 44429697fbde0ce4d7ebb3d27836f028
Előtörténet :
Let's get the party started!
Kor :
37
— :
Peter Davis Tenor
Peter Davis 0421fe5a67353681c61fb8dfa55083331ba030e2


Peter Davis | Pént. Ápr. 05, 2024 10:12 pm |
Peter Davis
joel kinnaman vérfarkasok nincs

⋙ becenév nincs ⋙ családi állapot egyedülálló ⋙ születési hely és idő San Diego, USA, 1986. jul. 29.  ⋙ foglalkozás bérgyilkos ⋙ lakhely old town, chicago ⋙ a karakter saját  ⋙ hirdető nincs ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem Devin Moore  


Hidegvérű, megfontolt
A legelképesztőbb, legfélelmetesebb helyzetekben is képes vagyok megőrizni a nyugalmamat. Ez főképp azért van, mert csomó szar szituációt átéltem, túléltem már, ezért hamar képes vagyok átlátni egy adott helyzetet, kielemezni a lehetőségeimet és ezek alapján hozom meg a döntésemet, ami majd a szavaimat, cselekvéseimet vezérli. Azt az elvet vallom, hogy a kapkodásból és a pánikolásból csak rossz dolgok születnek, meggondolatlan tettekre sarkallnak, ami aztán az életedbe kerülhet.
Határozott
Mindig tudom hogy mit akarok, hogy ahhoz kit vagy mit kell elérnem, és sosem térek le erről az útvonalról. Nem tudnak eltántorítani, vagy elbizonytalanítani, mert már korábban átgondoltam a lehetőségeimet és pontosan tudom, hogy mire vagyok képes.
Kaméleon
A szakmámban, ha valaki életben akar maradni, akkor bizony jobb, ha sosem adja ki a személyazonosságát. Előszeretettel szoktam elmaszkírozni magam, hogy aztán kismértékben, vagy teljesen máshogy kinéző személyként lásson a külvilág, miközben a munkámat végzem. Ehhez minden eszközt felhasználok, ami csak kell a megbízás sikeres teljesítéséhez: hamis személyazonosság, hamis papírok, álruha, maszk, akármi, még egy adott akcentust is rongyosra gyakorlok.
2015. áprilisa - Baglán, Afganisztánban


- Hadnagy! Gyűjtsék a civileket az épület elé! Kérdezzék ki őket! Válaszokat akarok!
Én és Bob voltunk a felettesünk előtt, aki tajtékzott a tehetetlen dühtől, és szinte habzó szájjal adta ki nekünk ezeket a parancsokat.
- Értettem, százados!
Vágtam rá azonnal, majd sarkon fordultam, de Bob nem jött velem.
- Mire, uram?!
Hallottam felcsendülni a hangját, amire megálltam és visszafordultam, hogy bevárjam.
- Arra, maga féleszű, hogy hol vannak a tankok! Ne értetlenkedjen nekem itt! Menjenek! Teljesítsék a parancsot!
Gyorsan megragadtam az őrmester izmos felkarját és húztam magammal kifelé, megadva neki a kezdő löketet.
- Mi a fenét művelsz?
Halkabban kérdeztem, már magunk között, miközben a remegő, térdeplő falusiak felé poroszkáltunk.
- Látsz te itt valahol tankokat? Mert én nem! Ellenben itt egy rakás civil, akiket mindjárt halomra lövünk. Szerinted ez így rendben van?
Lawson őrmester rosszallóan megingatta a fejét, a sisak takarásában csak félig sandítottam rá, amúgy meg inkább az előttünk nem messze lévő társainkat vettem szemügyre. Úgy viselkedtek, mint a megvadult állatok. Jenkins és Hawk tizedes éppen egy férfit vertek félholtra, Cooper zászlós pedig egy nőt ráncigált maga után, útjuk a félre eső istállóba vezetett.
- Nem. Ezek biztosan nem tálibok. És ha tudják is merre vannak a tankok, tőlük jobban félnek, mint tőlünk.
Bob vett egy mély levegőt.
- Hát ezt pofázom már én is egy ideje!
Recsegte bosszúsan, megrázva a vállait, amire a kezében tartott sorozatlövő is megmozdult, amitől nekem rossz érzésem támadt.
- Hé! Kurvára abbahagyni!
Üvöltöttem rá a két tizedesre, egyúttal a zászlósnak is címezve az utasítást, aki után Bob-al egyszerre indultunk. A pórul járt férfi így kapott némi pihenő időt, ellenben Cooper még csak hátra sem fordult.
- Uram! Viszem a nőt baszélgetni! Mindjárt megtudjuk hol vannak azok a tankok!
A hangja tenyérbemászóan vicceskedő volt, amire Bob ingerülten gyorsított a léptein.
- Én nem adtam parancsot semmi ilyesmire! Engedje el a nőt, zászlós!
Üvöltöttem utánuk, de lemaradtam az őrmestertől, aki előbb odaért.
- Baszélgessél velem, te barom! Milyen tankokat keresel, faszfej?!
Hátulról erőteljesen meglökte Coopert, aki így elengedve a nőt, az istálló faléccel borított falának csapódott.
- Nincs itt semmilyen tank!
A hangja orgánuma bezengte azt a kis teret, amiben pillanatnyilag léteztünk. Kiéreztem belőle a keserűséget, a csalódottságot, valószínűleg az őrmester is arra a következtetésre jutott, hogy a százados megőrült. Olyan tankokat keresünk itt, amik nincsenek itt. És olyan parancsokat osztogat, amiért biztosan hadbíróság elé kerülünk, ha teljesítjük. De ha nem, akkor is! Persze sokan akadtak a soraink között, akik örömmel teljesítették az efféle parancsokat is, még csak el sem gondolkodva rajta, mert nem kellett min gondolkodniuk. Heves dulakodás robbant ki a két katona között, már javában verekedtek, mire odaértem. Közéjük ugrottam, Bob-ot akartam jobb belátásra téríteni, tekintve hogy a zászlós arca már csupa vér volt.
- Nyugalom! Körültekintően járunk el!
Az ősmester látva az arcomat hátrébb lépett, megnyugodni látszott.
- De uram! A százados azt parancsolta, hogy kérdezzük ki őket és ha nem beszélnek, akkor végezzük ki őket!
Csattant fel Cooper vékonyka hangja, miközben az orrából folydogáló vért törölgette az kabátja ujjával. Bob ingerülten és gyorsan reagált erre, megemelve a karabélyt is, ami oldalról úgy homlokon vágott, hogy azonnal elsötétült előttem a világ.


Mire magamhoz tértem égett fa, vér és hullaszag elegye terjengett. Még mindig az istálló falánál voltam, az őrmester és a zászlós maradványait csodáltam feltápászkodás közben. Alvadt vért tapintottam az arcomon, ami a halántékomtól indult lefelé, de szerencsére nem kaptam be egyetlen golyót sem az itteni dulakodásból. Rengeteg sok lövedék hevert a talajon szerteszét, és a testükön is golyók nyomai látszódtak. Az istálló lángokban állt, ahogy a többi ház is. Hangokat hallottam az épület másik végéből, ezért szédelegve arra indultam el. Alig láttam valamit a felszálló füsttől, amire ráadásul vigyáznom is kellett, hogy ne lélegezzem be. A ház túlfelén két alakot pillantottam meg.
- Megtagadta a parancsomat, katona!
Üvöltötte Larkin százados. A hangjáról már felismertem. Az alakja fenyegetően magasodott egy térdeplő alak fölé, akinek a kezei a tarkóján voltak.
- Uram! Én nem csináltam semmit, uram!
Roberts közkatona zokogó hangja ébresztett a valóságra. A fejéhez egy glockot szegezett. Igyekeztem mögé érni, még azelőtt, mielőtt meghúzza a ravaszt.
- Tegye le a fegyvert!
A fenyegetést egy kattanó hang is kísérte, ez volt a biztosíték. Ha meghúzza a ravaszt, akkor én is. Így érkeztem mögé.
- Davis hadnagy! Mit képzel?! Maga nem parancsolhat nekem! Maga és az emberei megtagadták a parancsomat! Ezért hadbíróság...
Nem tudta befejezni a hőbörgést. Roberts hátrafejelt a kezére, amitől elsült a pisztoly, bár nem találta el. Én viszonylag gyorsan kapcsoltam, ellöktem oldalra a századost, aki a földre került. A fegyvere még a kezében volt, de én húztam meg hamarabb a ravaszt. Csak egy lövés kellett. Egyetlen a fejbe.


2015. áprilisa - pár nappal a Bagláni események után

Én és Roberts sem vártuk meg a mieinket. Minek? Letartóztattak volna mind a kettőnket. Aztán valamelyikünk úgyis rákente volna a másikra, de akárhogy is lett volna, az biztos hogy csúnyán végezzük. Egyikünk sem akarta ezt, inkább nyúlcipőt húztunk. Fogalmam sincs mi van vele azóta, de igazából jobb is ha nem tudunk egymásról. Most pedig itt állok az üres lakásban, amelyet az emlékek megtöltenek élettel és ez egyre nehezedő teherként omlik a vállaimra. Gyorsan kell összepakolnom, mert Raina reggel hazaér. Nem keverhetem bele őt is ebbe a rémálomba! Írtam neki egy levelet, amit a konyhai asztalon hagytam. Azóta pedig csak pakolom tele a fekete utazótáskát a saját ruháimmal, hogy aztán minél előbb köddé válhassak.


Black Sky

Az új életem fedőneve. Így hívnak az alvilági körökben. Amikor a darkweben kapom a melót, ez a név szerepel az e-mailemben. Bérgyilkos vagyok. Megölök bárkit, pénzért. Általában a különféle maffia emberei bérelnek fel, ám sokszor állami szervek is megkeresnek. Bezony! Nagyon jól megy az üzlet! Az eltelt évekkel párhuzamosan egyre távolabb kerültem a normálisnak mondható élettől, amire hajdanán úgy vágytam. Főleg azután, hogy az egyik ilyen munkám alkalmával megharapott egy vérfarkas. 2018 nyarán történt, Atlantában. Úgy alkaron kapott, hogy máig viselem a helyét! Fejbe lőttem, mint kiderült ettől ők is feldobják a pacskert. De azzal a nappal együtt én is örökre megváltoztam. 


Vissza az elejére Go down
 
Peter Davis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jackson Davis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott vérfarkasok
-
Ugrás: