˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Nora Benedict
2 posters


Emma Wheeler
Chatkép :
Nora Benedict Krunt-emily-blunt
Usernév :
maze
Titulus :
The Wild Rose
Play by :
Emily Blunt
Faj :
boszorkány (víz)
Hozzászólások száma :
36
Pontjaim :
7
Foglalkozás :
FBI nyomozó
Lakhely :
Edgewater
— :
Nora Benedict D8fb01467958330ea2d9a50db2f3fc9f6a913a11
Előtörténet :

Őt keresem :
Nora Benedict Tumblr_plz0gc2H7d1xlv8m3o1_540
Ezt hallgatom :
Let's hurt tonight
You got it in You
Kor :
238
— :
Nora Benedict 3a6943479426f008f0a878717fc002c6499a8072

Nora Benedict Tumblr_oj68mlz5Rw1runoqyo4_540


Emma Wheeler | Hétf. Márc. 25, 2024 4:01 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk! Nora Benedict 1f607

Vissza az elejére Go down
Nora Benedict
Chatkép :
Nora Benedict Tumblr_inline_pbxggdCXvP1tae3h3_400
Usernév :
Elyon
Titulus :
Evanora
Play by :
Emeraude Toubia
Faj :
noktorián | nap
Hozzászólások száma :
5
Pontjaim :
4
Foglalkozás :
több mindennel foglalkozik
Lakhely :
old town
— :
lil' sister of the Moon
Nora Benedict 360_F_378484565_YllE1VlArLgR2yxh98WjFdYDX4GvzGQO
Előtörténet :
Turn your face to the sun
Nora Benedict 3d3ed340f62629a96a708cfb9c55305e
and the shadows fall behind you
Őt keresem :
Life is nothing without a little chaos
Nora Benedict 431604c32af083939ea2f8ccae47c3318d20887e
to make it interesting
— :
Nora Benedict 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f33754e584f303164505875724f413d3d2d3932323332343038382e313632326232303038323037393365643831313636303031333131312e676966


Nora Benedict | Hétf. Márc. 18, 2024 11:39 pm |
Evanora | Nora Benecidt
Emeraude Toubia noktorián shine bright like a diamond the sun

⋙ becenév Eva, Nora, Nor ⋙ családi állapot egyedülálló ⋙ születési hely és idő - augusztus 20  ⋙ foglalkozás Starlight tulajdonosa, divattervező, befektető, műkereskedő, műgyűjtő ⋙ lakhely old town ⋙ a karakter saját | canon ⋙ hirdető staff ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakteremRam 


Túl öntelt
Már elnézést, de hogy ne tűnnék annak? Fontos szó, a tűnnék... egyébként csak rendben van az önértékelésem, amit sokan nem tudnak kezelni, sem elfogadni, mert az övék a béka segge alatt van. Gita elég rátermettnek talált, hogy egyenesen a nap megszokott működéséért, tevékenységeiért feleljek, így aztán nekem köszönhető minden, amit életnek nevezünk, és életként ismerünk. Az emberek, és a természet jóléte is függ attól a baromi nagy, forró csillagtól, a minimum, hogy büszke vagyok rá.
Énközpontú
Szeretem, ha középpontban vagyok, ha piedesztálra emelnek, ha beismerik az erényeimet, vagy szimplán csak a külső adottságaimat fényezik, hiszen van szemem, látom, hogy jó nő vagyok. Régen azért ez nem volt mindig így, de ahogy a világ változott, úgy én is, és bizony olyan lettem, aki ha azt mondod, de csinos vagy, nem azt feleli, köszönöm, hanem, hogy tudom. Ilyen egyszerű. Azt azért nem várom el, hogy mindig, minden rólam szóljon, de szeretem ezt a látszatot kelteni, legalább jó páran elriadnak, és nem akarnak a nyakamba akaszkodni.
Bearanyozó
Ha nem azon vagyok épp, hogy a rólam alkotott képet erősítsem, és felhőtlenül, egyszerűen csak jól érzem magam, imádom bearanyozni mások napját. Imádok nevetni, viccelődni, kacérkodni, jól érezni magam, és lehetőleg mindenkit húzni magammal ebbe az irányba, a naposabbik oldalára az életnek.
   
Ennyi év alatt sem jöttem rá, miért vonzza a napot az árnyék, jelen esetben engem ez a sokszor faragatlan káoszmackó... valahol mégis legszebb öröm a káröröm, hogy miattam újra és újra átjutnak azok az ocsmányságok a falon, így kénytelen a nap felé fordítani azt a csinos pofiját. Számító, esetleg gonosz lennék ettől? Nem hinném, hiszen azért, mert Gita rám bízta ezt a hatalmas égitestet, nem én irányítom, már jóval előttem létezett, és utánam is fog, szóval nem szándékosan török borsot Assur fitos nózija alá. Ebben legalábbis. Úgy általában nem szokásom egyébként mások dolgába ütni az orrom, kivéve, ha azt akarják, ami az enyém, régi-új hobbimként kedvenc koraimból egy-egy műtárgyat összegyűjtöttem már, amikhez ragaszkodok, és amiket gyarapítani szeretnék még, szóval el a kezekkel!

A Starlight egy egyszerű ruhamárkának indult, aztán annyira megtetszett az embereknek, hogy nem egy divatbemutatót tartottunk már országszerte, rettegve jelentkeznek újabb és újabb szabászok, tervezők, hogy vajon megfelelnek-e majd, így az évek alatt rám is akasztották a deFrász becenevet... de tetszik! Vegyék csak komolyan, én mindenképp nyerek, ha pedig ügyesek, végül ők is.
Az éttermi befektetés ráadás, 5 csillagos természetesen, ettől függetlenül nem mondanám, hogy csak a felső tízezer kedvenc helye csupán, mehetnek a vékonyabb tárcával rendelkezők is, máskülönben nem támogatnám egy centtel sem, néha pedig természetesen be is nézek, hogy mihez adom a nevem.
Annak a végtelen erőnek hála, amit kaptunk, már megannyi féleképpen válaszolhattam meg azt az egyszerű kérdést, hogy mi leszek, ha nagy leszek. Voltam már jogi körökben, voltam művész, tanítottam, modellkedtem, felsorolni is fárasztó, de újabban kicsit nyugodtabbra vágytam, ahol lehetek a gazdag tulajdonos, akinek már nem igen fáj a feje apró-cseprő dolgok miatt. Ha felajánlást kérnek, szívesen adakozok, mert sosem felejtem el, ki voltam azelőtt, és milyen életet szánt a sors még az után is sokszor, szóval igyekszek nem kifordulni önmagamból, ami néha a mai napig nehéz tud lenni. Mordecai... ő más. Ő annyira megmaradt embernek, hogy néha engem is ő kell visszarántson a földre, mikor rá se tudnék lépni magamtól, de nekem van szükségem arra, hogy idehorgonyozzon, ő pedig tudja ezt.


Amikor megcsörrent a telefonom, kénytelen voltam félbehagyni egy trehányabb pincér leszidását, hiszen rápillantottam a kijelzőre, és az fontosabbnak bizonyult, mint Jake, aki már megint beállított sportcipőben, mikor már háromszor nyomtam a kezébe a dresszkódot... Szóval közöltem vele, mire leteszem a telefont, meg ne lássam rajta, majd elviharzottam a konyháról, az irodába menet pedig fogadtam is a hívást. Kénytelen voltam nevetni, mert nem voltunk az a páros, akik csak úgy nekiálltak csacsogni, tudni véltem, miért is keres, de persze megkérdeztem, ennyire hiányzok-e neki, mire a maga egyszerűségével szimplán közölte, hol és mikor jelenjek meg. Szerinte ez így működik?! Ahjm... Márpedig így, mert azonnal hívtam Bryant, hogy készítse elő a gépet, mert már most úton kellene lennem ahhoz, hogy oda is érjek Mr. parancsolgatóshoz. Ezért még tuti, hogy jól lecseszem! Megkapja Jake helyett az életérzést...


Vissza az elejére Go down
 
Nora Benedict
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott noktoriánok
-
Ugrás: