˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Skyler Montgomery
2 posters


Emma Wheeler
Chatkép :
Skyler Montgomery Krunt-emily-blunt
Usernév :
maze
Titulus :
cpd
Play by :
Emily Blunt
Faj :
halandó
Hozzászólások száma :
31
Pontjaim :
5
Foglalkozás :
FBI nyomozó
Lakhely :
Edgewater
— :
Skyler Montgomery D8fb01467958330ea2d9a50db2f3fc9f6a913a11
Előtörténet :

Őt keresem :
Skyler Montgomery Tumblr_plz0gc2H7d1xlv8m3o1_540
Ezt hallgatom :
Let's hurt tonight
You got it in You
Kor :
36
— :
Skyler Montgomery 3a6943479426f008f0a878717fc002c6499a8072


Emma Wheeler | Pént. Feb. 23, 2024 9:43 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  Skyler Montgomery 1f607

Vissza az elejére Go down
Skyler Montgomery
Chatkép :
Skyler Montgomery 714883897cb5d7eef45c40f824ff26c2cdef4d9a
Usernév :
Elyon
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Danny Griffin
Faj :
Boszorkány (levegő)
Hozzászólások száma :
3
Pontjaim :
2
Foglalkozás :
középiskolás
Lakhely :
Old town
— :
Skyler Montgomery 9pwY
Előtörténet :
Skyler Montgomery Ded1f830849751885b3cfad6dda4b120e596b207
Őt keresem :
Skyler Montgomery 704ab7cb6ff3845a5d3a415ca892d38e17079e4c
Kor :
17
— :
-


Skyler Montgomery | Csüt. Feb. 08, 2024 10:26 pm |
Skyler Montgomery
danny griffin boszorkány the new guy

⋙ becenév Sky, Monti ⋙ családi állapot egyedülálló ⋙ születési hely és idő Dallas, Texas, 2007. április 8 ⋙ foglalkozás középiskolás,   ⋙ lakhely old town ⋙ a karakter saját ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakteremRam


Udvarias, jó srác
Amit általában a szüleim hallanak a szomszédoktól, jó ismerősöktől, meg egy-néhány rokontól. Bár igazuk van, nem igazán hasonlítok a korombeliekre; nem vagyok tiszteletlen, se udvariatlan, pedig manapság menő lett... Én szeretek hallgatni a szüleimre, segíteni apunak a birtokon, vagy épp anyának a konyhában, vagy a ház körül, ezer örömmel hagyom, hogy a nagyiék elrontsanak, mert nem érdekli őket, anyuék mit nem engednek meg ... régimódi vagyok? Lehet, de egyben boldog is.
Magabiztos, egyszerű
Szokták mondani, hogy a férfiak nehéz esetek, de szerintem én egyszerű vagyok, mint az 1x1. Egyenes vagyok, határozott, és őszinte, nem kerülgetem a forró kását, maximum kivárok, hiszen türtelmes is tudok lenni, nem szaladok egyből fejjel a falnak. Nincsenek önértékelési gondjaim, szóval nehéz kibillenteni a nyugodtságomból, nem igazán lehet manipulálni, vagy irányítani, de ha valaki megpróbálná, könnyű szívvel hátrálok ki a 'kapcsolatból', legyen az baráti, vagy bármilyen más fajta.
Makacs, önfejű
Ezek után persze lehetne kérdezni, hogy hol a bibi bennem, de elárulom, nem kell mástól megtudnod. Szörnyen makacs tudok lenni, kiállok a gondolataim, véleményem mellett, kiállok magamért, és azokért is, akiket gyengébbnek titulálva még lentebb taposnának, és szinte azonnal hallatom a hangom, ha bekapcsol az igazságérzetem. Utálom, ha hülyének néznek, ha kihasználnak, és bár egy ideig telik a poharam, egy idő után egyre nehezebben tolerálok, és tűrök el, bár ezen a ponton már erősen moderálnom kell magam, hogy ne a nyers igazság jöjjön ki belőlem, hanem egy finomított változat. Nem szeretek másokat megbántani, de néha előfordul, ha sokáig maradok csöndben, sokáig érlelgetek magamban egy nem tetszést, egy tüskét, de nem mindig tudok együttérző és megbocsájtó lenni a végletekig.
   
Igazából, nincs sok mesélni valóm az életemről, tizenhét leszek idén, szóval .. csodálkozol, ha még nem váltottam meg a világot? Persze-persze, megtehettem volna, sőt, már ki is öregedtem belőle, de ebben a történetben nincs ilyenről szó. 2007. április 8.-án születtem Texasban, ahol már négy generáció óta él a családunk, és, ahol ezáltal már mindenki pontosan ismer mindannyiunkat, mint holmi kisvárosi sorozatban, de valahol ennek több előnyét látom, mint hátrányát. Az a részlet persze nem nyílt titok, hogy boszorkányok vagyunk, de, mivel az apám helyi gazda, édesanyám úgy szintén, a nagymamám pedig a helyi füvesasszony hírében áll - pedig csak teákat meg ilyesmiket árul, esküszöm! -, enélkül is van híre a családomnak, és amennyi jóakarónk akad, pont annyi utálónk is, ahogy az lenni szokott.
Bár.. Igazából, lassan hozzá kellene szoknom, hogy sok mindenben múlt időben beszéljek, hiszen több, mint egy éve már, hogy a szüleim kapcsolata kissé... megromlott, és pár hónapja, hogy kitalálták, átköltözünk Chicagoba, vagyis jobban mondva anyu találta ki, mert az ő családja oda valósi, apu meg bármit megtett volna, hogy együtt maradjanak, szóval .. költöztünk. Gyűlöltem otthagyni a nagyiékat, csak mert anyuék kitalálták, hogy csapatépítő tréningre kell mennünk, őmiattuk. Tudtam, hogy hamarosan megmutatkozik a mágiám is, hiszen már benne voltam a korban, de valahogy mégse történt még meg mindaddig, és azt is utáltam, hogy úgy fogom megtudni, úgy fog kiderülni, hogy Ők nincsenek ott. Anyu a tüzet uralja, apu pedig a levegőt, és elnézve kettejük jellemét, kapcsolatát, valahol mélyen mindig reméltem, hogy a levegőt öröklöm... vagy nagyanyu föld mágiáját.
Eleinte magántanulóként folytattam a középiskolát ahogy ideköltöztünk, a jegyeim mindig is nagyon jók voltak, szóval egyszerű volt felzárkózni, néha megjelentem dolgozatokra ha a tanár ragaszkodott hozzá, de egyébként otthon segítettem amit kellett, hiszen volt mit csinálni az új házon. Amúgy meg szerintem a szüleim attól féltek, hogy suliban leszek, mikor megmutatkozik az erőm, ha már ennyit késett, de ezt sosem mondták, sőt, tagadták, ha rákérdeztem, miért is nem mehetek normálisan iskolába, mint a többi velem egykorú.
Telt az idő, végül pedig mégis eljött a pillanat, öt hónappal ezelőtt. Nem mondanám, hogy a legbékésebb időpontot választotta a bennem rejlő erő, de határozottan oldotta a feszültséget, ezt bizton állíthatom! Épp azon veszekedtem anyával már megint, hogy oké, hogy elhoztak magukkal, miközben határozottan maradni akartam, de akkor már legalább hagy éljem az életem egy kicsit, mert az, hogy otthon ülök, és hallgatom ahogy veszekednek, esetleg átmegyek a nagyiékhoz ebédre, ahol nem mesélhetem el mi a bajom, mert színlelni aztán nagyon kell, nem igazán élet... Apu lapított, anyu meg kiabált, miután kicsúszott a számon, hogy mi a francért nem váltak el, ha ennyire gyűlölik egymást, mindenkinek sokkal nyugodtabb lett volna, és hát .. valahol ekkor történt. Közöltem ezeket a szép gondolatokat, majd elindultam a szobám felé, anyu meg jött utánam, hogy mit képzelek, forduljak meg, ismételjem meg amit mondtam, és mikor megfordultam, majd megkérdeztem, hogy 'nem tudnál egyszerűen csak békén hagyni?!',  azzal a lendülettel egy hatalmas erőlöket indult meg feléjük, a levegő megmozdult, vitt minden papírt, felborította a képeket a szekrényen, a poharak megremegtek, és hát .. anyát is fellöktem vele. Szóval ezért mondtam, hogy oldotta a feszkót. Először a kezeimet néztem, míg apa felsegítette anyát, majd őrájuk pillantottam, és egyszeriben úgy éreztem magam, mint aki a világ legnagyobb bűnét követte el. Kismilliószor lehadartam, hogy 'bocsi', azalatt a körülbelül öt méter alatt, míg odaértem anyához, vállát söprögettem, haját igazgattam, ruháját söpörtem le - mintha bármi összekoszolta volna -, szóval igazgattam őt törődőn, miközben szaporodott a - nem akartam, a ne haragudjon, és a nem tudom hogy csináltam - mentegetőzés. Ők meg persze tökre nem vették magukra, szóval csak én álltam ott, mint egy hülye, beparázva, hogy bántottam a saját anyám, akinek természetesen kutya baja nem volt, de... az én szívem mégis úgy dübögött, mint aki szándékosan akart neki ártani. Derűs könnyekkel, nevetéssel közölte, hogy legalább kiderült az elemem, mire megnyugvásomban jól megölelgettem végül, aztán meg már nem is számított, miről veszekedtünk előtte.
Így aztán apu kezdett el tanítani, hogy legalább ehhez hasonló ne történjen meg, és minimalizáljam a véletleneket, egy hónapja pedig elmerészkedtünk a suliba, hogy bejárós lennék mostantól, és ... hát baromi fura. Tudom-tudom, én akartam, de ahhoz képest, hogy otthon aránylag nyugalomban tanulgattam, ez a suli ... bazi hangos! És pörgős, és intenzív, és én ehhez kicsit úgy érzem antiszociális vagyok, de jó lesz ez, érzem!  


Vissza az elejére Go down
 
Skyler Montgomery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott boszorkányok
-
Ugrás: