˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Chantele Delacroix
2 posters


Emma Wheeler
Chatkép :
Chantele Delacroix Krunt-emily-blunt
Usernév :
maze
Titulus :
The Wild Rose
Play by :
Emily Blunt
Faj :
boszorkány (víz)
Hozzászólások száma :
36
Pontjaim :
7
Foglalkozás :
FBI nyomozó
Lakhely :
Edgewater
— :
Chantele Delacroix D8fb01467958330ea2d9a50db2f3fc9f6a913a11
Előtörténet :

Őt keresem :
Chantele Delacroix Tumblr_plz0gc2H7d1xlv8m3o1_540
Ezt hallgatom :
Let's hurt tonight
You got it in You
Kor :
238
— :
Chantele Delacroix 3a6943479426f008f0a878717fc002c6499a8072

Chantele Delacroix Tumblr_oj68mlz5Rw1runoqyo4_540


Emma Wheeler | Hétf. Szept. 18, 2023 7:43 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  Chantele Delacroix 1f607

Vissza az elejére Go down
Chantele Delacroix
Chatkép :
Chantele Delacroix Tumblr_inline_p79xb9xZzf1rihseq_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
amanda seyfried
Faj :
dhampire
Hozzászólások száma :
3
Pontjaim :
2
Foglalkozás :
ex journalist
Lakhely :
hiding in darkness
— :
Chantele Delacroix Tumblr_inline_phzlebtAlH1vrb66e_250
Előtörténet :
coming soon
Őt keresem :
I'm just like you.
I enjoy the forbidden fruits in life, too.

Chantele Delacroix 111bad662e40b18087bc34103a7c2ebecc71edbc
Ezt hallgatom :
s a i d,
you know I love the thrill of the rush,
You know I love the thrill of the rush.

Kor :
36
— :
Chantele Delacroix 9232ef8506c1120cd82faa58dd9ba4b56b53e7fa


Chantele Delacroix | Szomb. Szept. 09, 2023 6:13 pm |
Chantele Delacroix
amanda seyfried dhámpír girl in trouble

⋙ becenév elle ⋙ családi állapot foglalt ⋙ születési hely és idő Franciaország, 1988. szeptember 16.  ⋙ foglalkozás ex újságíró, munkanélküli ⋙ lakhely bújkáló ⋙ a karakter saját és keresett ⋙ hirdető Jake ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem harlen


Bátor
Az emberek általában nem azt gondolják rólam, hogy milyen csendes, jól nevelt lány - akarom mondani, nő! - vagyok. A csendesség még egy könyvben sem szerepelhetne a nevemmel; igen, elég nagy bagólesővel áldott meg a teremtő, és levetkőzhetetlen modorommal egyszerre tudom elvarázsolni a boldogot és a boldogtalant is. Az előző munkám során nagy hasznát vettem a pofátlanságnak, de az már a múlté.  
Merész
Miután Alec miatt elveszítettem az újságírói állásomat, egy bárban kezdtem dolgozni, ahol volt lehetőségem kimutatni a fogam fehérjét. Néha szó szerint is, hisz mióta a dhámpírok sorát erősítem, egyre gyakrabban ismerkedem emberi nyakakkal.
Jelentéktelen
Az apám azt akarta, hogy teljes életet éljek, és hogy a tehetségemet se hagyjam kútba esni, de miután meghalt, a láthatatlan erő letérített az útról. Egyre kevésbé van jelentősége annak, hogy mit csinálok, egyre kevesebb ember foglalkozik velem, és lássuk be, az a furcsa idegen, aki mostanság a sarkamban lohol, túl kevés ahhoz, hogy ismét értékelni kezdjem az életet.
Felriadtam. Éreztem a saját verejtékemet a számban. A meleg nedűt az egész arcomon, a ruhám pedig a bőrömre tapadt tőle. Nem voltam egy érzékeny gyerek, általában azok közé tartoztam, aki inkább röhögött, ha valaki elesett, semmint hogy odamentem volna felsegíteni. Anya nélkül nőttem fel, a finomság minden szikrája hiányzott belőlem, hát még a nőiesség... annak ellenére, hogy egész szép pofival áldott meg a természet. Vagy a szüleim. Tök mindegy! A kedvenceim közé tartoztak a kihívó ruhák, a sokatmutató toppok... és nem, az én életemben nem jött el az a fordulat, hogy egy csúnya, tapogató fickó miatt végül apácává váltam, és eltakartam a bájaimat. Tudom kezelni az ilyesmit. Legalábbis sokáig tudtam...
Kinyitottam a szemeimet, hirtelen ültem fel. Megint a szemeibe néztem. Fogalmam sem volt, minek nevezzem azt, amit tenni próbált velem... a szemembe nézett, és azt mondta, menjek el, és felejtsem el, amit ott láttam. Az apámra kaptam a tekintetem, aki nem szólt, a tekintetével követelte, hogy fogadjak szót. Csak így élhetem túl. Rossz társaságba keveredett. És csak azért, hogy megteremtsen számomra mindent, belekóstolt az alvilági ügyekbe. Drogot terjesztett, az az este pedig ocsmány, véres fordulatot vett. Aznap este végleg árva lettem. Az a fickó megölte az apámat. Éppen akkor, mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá.
Nagyot nyeltem. Éreztem a feszülő ínyemet. Kezdtem éhes lenni, és hiába a vad rémálom, nem nyomta el az éhséget. Még mindig szenvedtem ettől az egésztől... nem akartam kiváltani ezt az átkot; csak úgy jött. Vámpír lettem. Vagyis... félig. Apám dhámpírnak hívta azt a fajt, ahová én is tartoztam. Régóta ismertem a titkát. Annak idején röhögtem a vámpírokon, Draculán, a feszületen... most már kicsit sem tűnt viccesnek. Az sem, hogy most már minden összesúgást hallottam a hátam mögött a bárban, ahol jelenleg dolgoztam. Pedig újságíróként sokra vihettem volna. Amíg Alec be nem lépett az életembe, és nem rántott magával abba a mocskos iszapba, amiből ő maga sosem volt képes kimászni. Mióta vámpír lettem, még jobban zavart a jelenléte. Nem kellett hozzá sok idő, hogy rájöjjek; miért. Nem akartam többé a bábja és a csalétke lenni, nem akartam többé helyette tartani a hátam, én már csak... én akartam lenni. Nem egy kislány, akit elcsábított a nagybetűs szerelem, ami végül minden ízében tönkretett. Gyűlöltem őt. És tudtam, hogy közel jár a lebukáshoz.
Kiugrottam az ágyból, hogy megmossam az arcomat. Elég fáradtak voltak a végtagjaim. Az órára nézve láttam, hogy egy óra múlva a bárban kell lennem, különben a főnököm ismét iszonyúan pipa lesz rám. Megráztam a fejem, majd egy gyors fogmosás után a hűtőhöz léptem. Mindig tartottam magamnál pár tasakot, hogy csillapíthassam a szomjamat, mielőtt dolgozni indulok. Mostanában egyre nehezebben türtőztettem magam, ha egy-egy kóbor kéz a fenekemre siklott. Vagy máshová. A beszólásokhoz már hozzászoktam, de azokat is egyre nehezebb volt ignorálnom. Minap sikerült úgy elkapnom az egyik nyúlkáló fickó kezét, hogy kicsavarodott a csuklója. Hát a főnököm nem volt büszke rám. De azt hiszem, még nem buktam le előtte, még nem tudja, hogy dhámpír lettem...
Felöltöztem, és a sok atrocitás ellenére sem váltam meg a kényelmes, ámde kihívó daraboktól. Minek is takargatnám azt, amim van?
Az ajtón kilépve viszont... a tekintetem rögtön találkozott a szemközti járdán álló férfi tekintetével. Mostanában túl sokszor láttam ott, ahol én is járkáltam. Mondhatni, olyan volt, mint valami árnyék, csak éppen nem értettem, hogy miért. Ekkora véletlenek ugyebár nem lehetnek... de nem tudtam őt beazonosítani. Láttam már a múltban... régen. Azt tudom, hogy az apámat megölték, méghozzá okkal. Talán ez a fickó az egyik kémük. Én lennék a következő? De akkor... miért nem ölt már meg?


Vissza az elejére Go down
 
Chantele Delacroix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott dhámpírok
-
Ugrás: