˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Tony &Killian


Killian Barness
Chatkép :
Tony &Killian 675f5919cb16ee1882db9b49b6063f83
Usernév :
Rea
Titulus :
polgármester
Play by :
Robert Carlyle
Faj :
Boszorkány
Hozzászólások száma :
24
Pontjaim :
21
Foglalkozás :
Polgármester
Lakhely :
Chicago
— :
Tony &Killian 2c3b7d1a1c05b93b8f5dfc07a364c3a1
Előtörténet :
Életem morzsái
Ezt hallgatom :
Brahms
Chopin
Kor :
201
— :
Tony &Killian 04e99ff61bc60812f9f7b8effb3726eb


Killian Barness | Szer. Márc. 27, 2024 2:20 pm |

To Antoinette



Mindig akad valami, ami kicsit más irányba gördíti el az ember életét, s ez volt az a tényező is, hogy az épület, ahová a központot akartam, lefoglalta az FBI és ki tudja mikor fogom újra visszakapni.
Ha tudnám ki volt a pofa, akivel végeztek ott, s hogy miért is akarták az egészet rám verni, meglehet megpróbálnám a saját kezembe venni a dolgokat, ami meglehet, nem a legbölcsebb cselekedetem lenne, és nem illene bele abba a profilba, amit az évek során szép lassan kialakítottam magamnak.
Pár hónapja hallottam egy tanárnőről, aki az utcagyerekeknek tanított zenét, és egész jó rátával dolgozott. Kedvemre való volt a renoméja, és úgy éreztem, talán remekül tudnánk együtt dolgozni.
Alig néhány napja, miután átnéztem a róla fellelhető adatokat, és megszereztem a telefonszámát, hagytam neki egy üzenetet a hangpostáján.
- Ms Garza… elnézést a kéretlen telefonálásért. Killian Barness vagyok. És szeretnék kegyeddel személyesen találkozni. Hallottam a munkásságáról, és lenne egy ajánlatom az ön számára. Mához egy hétre, az Old Town-ban lesz dolgom. Ha szánna rám némi időt… délután egy körül, a Black Cat kávézóban fogom várni, ha úgy dönt szán rám némi időt!
Nem voltam valami hosszú, de lényegre törő, s ennek már egy hete.
Elintéztem a foglalás meghosszabbítását a raktárban, s meglestem az épületet is, ám a sárga FBI lezárt terület feliratú szalagok, még mindig odakint díszelegtek, így nem tehettem mást, mint annyiban hagytam az egészet, némi álldogálás után.
Egy óra előtt néhány perccel érkezve tettem le magam egy távolabb eső asztalhoz, magam előtt tartva az aktékat az épületről a tervezetről, a megnyitó elnapolásáról, ami ki tudja meddig fog még elhúzódni, s persze igyekeztem nyugton maradni, és nem beleártani magam az egész katyvaszba.
A város hemzsegett a törvényszegőktől, s annyi minden a maffia kezében volt, hogy lassan úgy éreztem, feleslegesen próbálom tartani a rendet.
Kértem magamnak egy kávét, s míg várakoztam, próbáltam eldönteni, vajon eljön e a nő a találkozóra, vagy tovább kell kutakodnom a lassan felépülő kis csapatba.
Miután megkaptam a fekete nedüt,kinyitottam az egyik aktát, s belelapozva foglaltam el magam.
 

Vissza az elejére Go down
 
Tony &Killian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sophia & Killian
» Killian Barness
» Serra & Killian
» Killian & Colin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: A szelek városa
isten hozott Chicago-ban
 :: Old Town
-
Ugrás: