˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Alana Vieira
2 posters


Harlen Chase Nichols
Chatkép :
Alana Vieira Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
37
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
Alana Vieira 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
Alana Vieira Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
Alana Vieira 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Kedd Márc. 26, 2024 8:49 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  Alana Vieira 1f607

Vissza az elejére Go down
Alana Vieira
Chatkép :
Alana Vieira 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f69776f354d4a55586c4c486e67513d3d2d3638303038313133352e313561393266386634313434383636663430343135303336323637372e676966
Usernév :
Lulu
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Cindy Mello
Faj :
halandó
Hozzászólások száma :
4
Pontjaim :
0
Lakhely :
Chicago - Old Town
— :
Alana Vieira 4f4c690b66c14710b977080d2129f8a7a48409f8
Előtörténet :
not a long story
Őt keresem :
Alana Vieira 944f679c56a6bda821dba81a632dd708dbdf5eecDaniel
Kor :
23


Alana Vieira | Hétf. Márc. 25, 2024 6:39 pm |
Alana Vieira  neve
Cindy Mello halandók -

⋙ becenév Lan, Lana ⋙ családi állapot egyedülállóan szerelmes ⋙ születési hely és idő 2001.05.03.  ⋙ foglalkozás asszisztens  ⋙ lakhely Chicago - Old Town ⋙ a karakter saját ⋙ hirdető - ⋙ irányultság heteroszexuális  ⋙ fő karakterem Nini


Kedves
Apa nagyon sokszor mondta nekem, hogy még egy lénynek sem tudnék ártani. A nagyinak is mindig ott voltam, amikor egészen apró voltam és ő vitte be a nagy szatyrait a házba, hogy majd beviszem helyette. Tudom, hogy segíteni akarok és általában megtalálom a módját, hogy segítsek is.  
Kíváncsi
Nem is tudom, hogy ez rossz vagy inkább jó tulajdonságom. Sokszor nagyon rossznak gondolom, hiszen az ami ezzel jár, a folyamatos kattogás, a mindent tudni akarás, nyilván nem minden téren, de elég egy szikra, ami éppen kipattan a fejemből és tudom, hogy tudni akarom a miértjét. Miért jó ez? Mert tudom, hogy ezzel szélesítem a látóköröm és nem hagyom magamat lerázni, semmilyen téren. Egyszer túl fogom tolni és olyat tudok meg, amit talán nem szeretnék.  
Mint egy kaméleon
Lássuk csak 1 nővér és egy báty kistesójaként sokféle életstílushoz kellett alkalmazkodnom, a megörökölt ruhák, a felvigyázás, amit tőlük kaptam, ugyanakkor az életüket kellett élnem abban az időben megtanított arra, hogy fontos, hogy az ember sok lábon meg tudjon állni, akár egy pillanat alatt tudjon váltani és ne akadjon fenn részleteken, mert akkor elveszik és nem fogja megtalálni önmagát. Talán nem is tudtam sosem ki vagyok, de tökéletesen simulok bármibe, amit az élet dob nekem.  
- Szia Lana! - jött az a megszokott mosoly, az a jól ismert üdvözlés, amit az a srác söpört felém minden reggel, akinek az árnyékában akarok élni, közben meg tudom, hogy fel sem érek hozzá. Álmodozónak hívna aki tudná, hogy már egy éve amióta itt dolgozok szerintem belezúgtam abba, aki a cégem vezetőjének hívnak. Igen hülyeség, ő nem az a srác, aki oda lenne egy magamfajta lányért, és az én szívem sem doboghatna érte, hiszen ott van nekem Mathias, aki tudom, hogy szeret, de egyszerűen nem tudok belemenni egy olyan kapcsolatba, amibe nincsen benne szívem lelkem. Lehet egy kicsit makacs vagyok, hogy elhatároztam én márpedig kitartok az egészen biztos plátói érzéseim mellett és nem engedek belőlük. Nem is ismerem Danielt, ő nem az a férfi, akit bárki érdekel, sosem láttam nővel, mindig van benne egy kis lazaság, ami elhiteti velem, hogy közénk való, pedig látszik rajta, hogy valami egészen más síkon mozog.
-  Alana, kicsi drága álmodozó barátnőm, már megint mi ütött a fejecskédbe? - szürcsöli a kávéját az idegesítő szívószállal együtt mellettem, az asztalra helyezve formás kis fenekét Kitty. Ő az én legjobb barátnőm, aki miatt itt lehetek, aki miatt az az egy tulajdonságom, hogy megismerjek valakit olyan igazán mélyen, mint mi Kittyvel megint felébredt és ezt nem szeretem. Egyszer majd ha nagy leszek és lesz elég eszem ahhoz, hogy a passzív félévet végre aktiváltassam, akkor itt szeretnék dolgozni, nem mint asszisztens, hanem, mint építész, de addig még sok dolgom lesz.
Mondanám, hogy Danielnek könnyű volt, hiszen már generációk óta a családja birtokában van ez a cég, bele kellett születnie, ami rémisztő, mert az interneten keresgélve szinte minden férfiban megvolt az a plusz kis gödröcske, az a bájos mosoly, mint benne.
- Lehet folytatom az iskolát? - majdnem kiköpi a kávé, amire Daniel is oda kapja a fejét, én meg szinte belepirulok, ahogy rám néz.Kicsit megrázom a fejem és csak szeretnék elsüllyedni, amikor Kitty rá néz majd rám és az a tekintet elárulja, hogy tudja. Kikerekedik a szeme és elkezd olyan huncutul somolyogni, hogy ettől csak jobban ég az arcom.
- Lehetnél még ennél is gázosabb?  -kérdezem tőle suttogva, behúzott nyakkal. Ő meg csak nevet én inkább visszafordulok az asztalomhoz és teszem, amit a családomnak senkinek nem sikerült eddig. Mindenki a ranglétra alján toporgott és jelenleg is ott vannak én feljebb akarok törni, és közben igyekeznem kell, hogy leküzdjem azt a késztetést, amit az érzelmeim és a kíváncsiságom vált ki belőlem.  


Vissza az elejére Go down
 
Alana Vieira
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott halandók
-
Ugrás: