˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Maxwell


Maxwell B. Lorenzini
Chatkép :
Maxwell D3518562f9786f9306691214d8f18c855537cb97
Usernév :
nova
Titulus :
olasz-amerikai maffia
Play by :
kit harington
Faj :
vámpír
Hozzászólások száma :
13
Pontjaim :
11
Foglalkozás :
maffiózó
Lakhely :
loop
— :
Maxwell 8edeb0f2d1d7f6036432e53af3230bcf2b0dcc38
Előtörténet :
knowledge will give you power
but character respect

Őt keresem :
Maxwell 8509b77c013bb6d8b124f7f5389941f3a4f211d0
Love is giving someone the power to destroy you but trusting them not to.
Ezt hallgatom :
You must have just read it
In my eyes

Kor :
80
— :
Maxwell A307835c11d8bce72bd5bb9a00e926d28b9fb00d


Maxwell B. Lorenzini | Hétf. Márc. 25, 2024 3:51 pm |
Maxwell Benedict Lorenzini
kit harington vámpír a lorenzini család vezetője

⋙ becenév max ⋙ családi állapot egyedülálló ⋙ születési hely és idő Chicago, 1943, október 11.  ⋙ foglalkozás maffiavezér, üzletember ⋙ lakhely loop ⋙ a karakter saját és canon⋙ hirdető staff ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem harlen


kitartó
Nevezhetném ezt holmi egoizmusnak, de elég egyedi, érdekes személyiségnek tartom magam. A realizmus, amely az elmúlt évtizedekben megkopott fénnyel tündökölt, bennem ugyanúgy élt tovább, nem becsültem magam se a mérce alá, sem a mérce fölé. Hogy kíváncsiságodat kielégíthessem, ássuk magunkat ennél mélyebbre. Ha megnézzük a foglalkozásomat, az alvilág élén nem állhat egy határozatlan, lusta férfi, aki nem képes bánni azzal a monumentális hatalommal, amelyet az apám egykoron a kezembe adott. Talán jókor voltam jó helyen, vagy szimpla szerencse kísérte utamat, de mikor önmagamról semmit nem tudva tértem magamhoz közel fél évszázada, minden, ami előtte bennem tombolt, még erősebbé vált. A feltámadás procedúrája olyan volt, mintha egy álomból ébredtem volna; de egy csomó űr maradt bennem. A tulajdon bátyám állt a halálom mögött. Hát kinek kell ellenség, ha ilyen családja van?
bosszúálló
Mindig próbáltam udvarias maradni, habár néha kihoznak a sodromból. Akkor általában tombolok, ordítok, és csatlósaimon verem le azt a dühöt, amely úrrá lesz az érzékeimen. Nőket azonban soha nem bántok. Soha nem használom őket kegyetlenül. Fontos, hogy jól érezzék magukat a közelemben, és ezért bármit hajlamos vagyok megtenni.
szenvedélyes
Külsőre egészen hétköznapi vagyok, a korom nemigen látszódik meg rajtam. Minden nap fordítok egy rövid időt arra, hogy formában tartsam magam. Ruhatáram eléggé változatos, hivatalos öltözékekkel és laza, hétköznapi pólókkal és farmerokkal teli. Ékszereket nem hordok, csak egy rolex karórát. Tetoválásom sincs látható helyen, utálom a testékszereket, és az embereimen sem tűröm el, ha meglátok egyet.  
Vesd papírra életed rögös, hosszú útját; az előtörténeted terjedelmét rád  bízzuk, nincs megkötött szószám, viszont ha egy idősebb karaktert regisztrálsz, mindenképp fordíts időt (és szavakat) a megalkotására.
A forma szabad választású - hozhatsz előtörténet példát, életrajzszerű írást, naplóbejegyzést, levelezést, vagy ami csak eszedbe jut. A kreatív ötleteket nagyon szeretjük, így ne féljetek újításokkal megspékelni ezt a kis részt. Az előtörténetben azonban nem szerepel a hagyományos "jellem" rész, így lehetőséged van a történeteden keresztül bemutatni a karaktered egyéniségét, vagy épp azt, hogy mi formálta Őt ilyenné.
Az alkotás előtt mindenképpen olvasd el a világleírásunkat, a szabályzatunkat, és a választott faj leírását is, hogy biztosan ne érjen csalódás, és mindent rendben találhassunk. A lap megírására két hét áll rendelkezésetekre; erre a két hétre rezerválhatsz play by-t, azonban csakis elfogadást követően válik véglegesen a tulajdonoddá. Hajrá-hajrá!  


Vissza az elejére Go down
 
Maxwell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» olivia & maxwell - revenge is a dish best served cold

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Készülődő városlakók
-
Ugrás: