˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Nini Rubio
2 posters


Harlen Chase Nichols
Chatkép :
Nini Rubio Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
36
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
Nini Rubio 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
Nini Rubio Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
Nini Rubio 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Szomb. Márc. 23, 2024 5:00 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  Nini Rubio 1f607
   
Vissza az elejére Go down
Ninetta Rubio
Chatkép :
Nini Rubio 3562d0e1d83f5f08c90a08eb93dcdc123c54b93d
Usernév :
Lulu
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Sydney Sweeney
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
3
Pontjaim :
1
Foglalkozás :
újságíró
Lakhely :
Chicago
— :
Nini Rubio Sydney_sweeney_gets_roasted_for_whining_about_rich_girl_problems_20
Előtörténet :
hectic witch
Kor :
25


Ninetta Rubio | Szomb. Márc. 23, 2024 6:41 am |
Ninetta Rubio
Sydney Sweeney boszorkány  -

⋙ becenév Nini ⋙ családi állapot szingli⋙ születési hely és idő talán Chicago, 1999.06.24.  ⋙ foglalkozás újságró ⋙ lakhely Chicago⋙ a karakter saját ⋙ hirdető -⋙ irányultság biszexuális ⋙ fő karakterem Ninetta Rubio


Maximalista
Az árvaházban felnövés és a nevelő szülőknél való élet nem segíetett a magabiztosságomon. Mindig is azon voltam, hogy megfeleljek, a legjobb legyek és egyszer majd az igazi szüleim akarjanak engem. Nem tudom élnek e, és azt sem mi volt az oka annak, hogy elhagytak, de miattuk, mindenben a legjobb akarok lenni. Egyetemen tanultam, hogy író legyek, mert a fejemben megszületett történeteket akartam kiírni, a legjobb akartam lenni, híres és olyan, akire sokan felnéznek. De aztán az egyetemen rájöttem, hogy ebben nem tudnék remekelni, és nekem ez nem volt elég, én a legtöbbet akartam kihozni abból amit cisnáltam. Feladni nem akartam a sulit, így továbbtanultam és jelenleg is újságíróként dolgozok egy kisebb újságnak és közben esténként pultosként. Hogy miért? Mert a következő tervem, hogy megkeresem a szüleimet, és ehhez sok pénzre van szükségem, és sikerülni fog!
Talpraesett
15 éves lehettem, amikor már nem annyira akartam a rendszerben maradni, az állandó költözés és a folytonos családváltás már kezdett megőrjíteni. Mondjuk szépen, elköltöztem, bár nem volt legális, elég hamar megtaláltam a munkát, amivel fel tudtam tartani magam és ma is hasonlóan élem az életem. Nincsenek akadályok, mert mindenre pillanatok alatt találok megoldást. Vagyis majdnem mindenre, mert amikor az erőm kezdett előbújni elvesztem.  
Romantikus
A végletekig, bár a szerelem sosem talált rám, de volt egy plátói, hazudok van egy plátói szerelmem. A mentorom, aki ugyan még azt sem tudja, hogy mit érzek, de én sem vagyok abban biztos, hogy ez mi. Luca az a férfi, aki 17 évesen a szárnyai alá vett és tanítani kezdett, aztán 1 év múlva lelépett és otthagyott egyedül, a tanácstalanságommal és a reménytelenséggel, ami az életemben fő szerepet játszotta, hogy boszorkány vagyok. De ez sem tántorított el hinni, hinni abban, hogy majd egyszer jön valaki, aki mindent megváltoztat, és nem csak szerelem terén, mert a romantika sok szerepet ölthetet az ember életében.

6 évvel ezelőtt

- Baszki, baszki! - szaladok ki a kezemet jó szorosan magamhoz ölelve, mert azt sem tudom melyik bolygón vagyok. Nem szívtam semmit, ezek az érzések, a tetteim már elég régóta velem vannak, de most a mai elég ijesztően hatott. Érzem, hogy csorognak a könnyeim és teljesen uralma alá hajtott a félelem, azt sem tudom mit csináljak. A sikátor sötétje és csendje az ami megnyugtat, ami nem normális, nem vagyok félős lány ebben a tekintetben a félelmet máshogy érzékelem és már miatt, ami az erőm, ami egészen biztos nem természetes.
A falhoz simulok és még mindig szorongatom a kezem, érzem, hogy forró a tenyerem, a testem ég és a korábbiak miatt a benti hangulat is egészen biztosan megborult. A csaj felhúzott, nem tudom miből gondolta, hogy a pult mögül fogom majd a pasiját leteperni, még nem volt ilyenre példa, de a stílus amivel beszélt velem már nem bírtam. A kezem ökölben volt, de láttam, megjelent a lelki szemeimben, hogy bosszút álljak az ilyen fajta viselkedésen. A lány szoknyája egyszerűen lángra lobbant, sikított én meg kiengedtem az öklömet, hogy a vízért nyúljak és mintha sosem égett volna tűnt el a hirtelen feltűnő láng a lányon. Tudtam, hogy én voltam, ez a jelent újra és újra végigfut az agyamon és megijeszt. Félek, mert tudom, hogy valami nincsen rendben velem, tudom, hogy a város, ahol élek tele van titkokkal, ahogyan a szüleim kiléte is, nem tudom mire számítsak, nem ismerem a gyökereimet, és ez az ami még jobban félelmet kelt bennem. Talán sosem ismerhetem meg magam teljesen és mi lesz ha valakit megölök, a gondolattól csak jobban megindulnak a könnyei.
Összerezzenek, amikor a vállamhoz ér egy kéz, a kezemet ügyelve, hogy ne szorítsam ökölbe szorítom magamhoz, ha kárt teszek akkor magamban tegyek és úgy nézek fel a srácra. Az arcvonásai kedvesek idősebb, mint én, bár a koromat hazudom, hogy munkát kapjak.
- Gyere velem! - nyújtja a kezét, én meg mintha érzeném, hogy minden rendben lesz állok fel de nem adom a kezem, nem merem elengedni magam, félek, hogy kárt teszek benne is. De ő elszakítja őket a testemtől és a szemembe néz. - Nem lesz baj! - bár így lett volna, bár tudtam volna, hogy nem lesz baj, mert akkor nem mentem volna vele, ha tudom, amit ma tudok.

5 évvel ezelőtt

- Nini, muszáj mennünk nem maradhatunk itt! - kiáltja felém Luca én meg mint valami elvetemült meredek a tűz felé, amit én okoztam, pedig már lassan 1 éve van velem a férfi, aki segít megérteni az erőmet. Én okoztam a tüzet, én égettem fel az előbb egy egész farakást, pedig a cél az lett volna, hogy ezt akadályozzam meg. Luca meg tudta volna de nem tettem ő már utalja az erejét, és mégsem segített, csak elsétált. Amikor már nem láttam az alakját mellettem indultam el futva felé és amikor utolértem álltam elé.
- Ez mégis mi volt, miért kellett ez, szerinted ez segít, mert szerintem egyáltalán nem. Ezzel csak annyit érsz el, hogy egyre jobban elhiszem, hogy nem fogom tudni sosem uralni az erőm, ez a cél? Mert akkor jó úton haladsz. - fakadok ki neki és amikor mögé nézek már csak a füst van a korábbi tűz helyén, és tudom, hogy az ő műve volt, és ezért még jobban haragszom rá. Azt hiszem ő az egyetlen ember, akire felnézek, aki miatt olyan életet élhetek, amiben nem rettegek attól, hogy nem tudom kezelni az igazi énem, és még ebben a pillanatban nem tudom, hogy két hét múlva ez az élet felfordul, mert Luca eltűnik az életemből és egyedül maradok, pontosan úgy, mint amikor megszülettem.

Napjainkban

Már megbarátkoztam az életemmel, nem félek, csak egy kicsit, nem rettegek attól, hogy nem fogom tudni az életemet leélni úgy ahogy én akarom. Az űr egyre nagyobb, a magány uralja az életem, de megvagyok. A munkám leköt, szeretek írni és tudom, hogy az esti műszakoknak is van célja. A célom megkeresni a családom, magyarázatot kapni és elfogadni, hogy 24 évesen egyedül vagyok, és ebből 1 év volt az, amikor igazán azt éreztem hazaértem, de ez is elmúlt.
- Egy whiskyt kérek jég nélkül. - hallom a hangot, ami olyan ismerős, olyan szívet melengető, de a zene néha összezavarja a fejem és folytatom a munkám a pult másik oldalán nem nézek a társam vendégére. Kiadom a kért koktélokat a két csajnak és mosolygok rájuk, már lassan 6 éve dolgozok itt, szeretem az embereket, és azokat akik rajtuk kívül ide járnak, sokan ismernek, és már van aki miattam jár ide. Szeretek beszélgetni velük, már amikor halljuk is egymást. Sok barátságot köttetem és sokat vesztettem el, ami bánt, fáj de mint másnak a hasfájás ezek nekem is könnyen múlnak el.
- Nini! - odakapom a fejem a nevem hallatán és rámosolygok Lindsay-re aki a pult előtt álló srác felé int. Az arcomról lefagy az őszinte mosoly, és elfehéredek. Luca teljes valójában állt előttem azokkal a kiskutya szemekkel és a pimasz mosollyal, amit annyira utáltam, mert tudtam, hogy akar valamit, de megbocsátani nem fogok neki,amiért nem volt képes elköszönni sem, és az okot sem mondta el, hogy egyedül hagyott és nem engedte, hogy elfogadja, hogy egyedül maradtam. Már majdnem sikerült, már az életem olyan volt amilyen és elfogadtam erre megjelenik és mindent felborít bár tudnám mit keres itt, megint…
 


Vissza az elejére Go down
 
Nini Rubio
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott boszorkányok
-
Ugrás: