˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Damyan A. Yegorov
2 posters


Harlen Chase Nichols
Chatkép :
Damyan A. Yegorov Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
36
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
Damyan A. Yegorov 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
Damyan A. Yegorov Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
Damyan A. Yegorov 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Kedd Márc. 19, 2024 2:39 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

   Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
   Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
   Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  Damyan A. Yegorov 1f607
   
Vissza az elejére Go down
Damyan A. Yegorov
Chatkép :
Damyan A. Yegorov F06fc210
Usernév :
konock
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Nick Bateman
Faj :
Vérfarkas
Hozzászólások száma :
54
Pontjaim :
51
Foglalkozás :
Üzletember
Lakhely :
Chicago
— :
Damyan A. Yegorov Tumblr_nqav2n0GLa1tb8zm6o1_500
Kor :
127


Damyan A. Yegorov | Kedd Márc. 19, 2024 11:28 am |
Damyan A. Yegorov
Nick Bateman Vérfarkas fegyverkereskedelemért felelős parancsnok

⋙ becenév Inkább ne becézgess ⋙ családi állapot nős ⋙ születési hely és idő Mikhalevo, 1896. 11.12.  ⋙ foglalkozás üzletember  ⋙ lakhely Chicago ⋙ a karakter saját ⋙ hirdető⋙ irányultság biszexuális ⋙ fő karakterem Damyen  


Számító
Nincs olyan cselekedete, amit ne tervezne el előre, semmilyen fontos lépést nem tesz, anélkül, hogy ne venné gorcső alá, hogy mit is nyerhet vele. Hiszen ez mozgatja, a nyereség. Ő nem tesz szívességet anélkül, hogy ne lenne valami érdeke benne.
Tudja mit akar, tudja merre tart, nem véletlen túrta fel magát rangban fontos pozícióra. Tervszerűen hajtja a vizet a maga malmára. Emiatt aztán ravaszul önző. Mégis megvan az képessége, hogy kibeszéli a zsebedből az utolsó lélegzeted is.
Kegyetlen

Mindent a magam érdekében és ehhez nem kell neki nagyon megerőltetni magát. Nem tagadja, hogy bárkin lelkesen átgázol, mint egy tank, de ő előre tőr és ebben senki nem gátolhatja meg. Végtelenül kitartóan halad a céljai felé, máshogy talán nem is tudna élni. Élteti a farkas forró vére.
Nem utolsó sorban ezt hozta magával hányattatott gyerekkorából, azonban ő mégis úgy emlékszik rá, mintha élete legszebb évei lettek volna.
Kiszámíthatatlan

Sosem tudod, hogy mire számíthatsz tőle. Lehet ma éppen elnézi, hogy baklövést követtél el, akár nagyot is, de az is lehet, hogy egy apróságért a torkod a markában végzi. A magánéletében pont ilyen, forrongó lélek, akit hajt a farkas tüze és ereje, pont olyan hirtelen csap oda, ahogy simogat meg. A hatalom csak még szélsőségessebbé tette.

Éjfél.
Csak rápillantok az órámra, de anélkül is pontosan tudom mikor és hol jár a hold, úgy ismerem ezt a várost, mint a tenyerem, hiszen régóta élek itt, érzéseim szerint néha túl régóta is.
Imádom a hatalmát, változatosságát és a lüktető életerőt, mintha a város fényei az ereimben pulzálnának.
A lakás maga elfoglalja a ház 8. emeltét, az ablakon belátni nem lehet, de én kifejezetten jól érzékelem a külvilágot. Kihúzom magam, táncot járnak az izmok a hátamon, megroppantom a vállam.
Mila mélyeket lélegzik, azt játssza, hogy alszik, de a légzése elárulja, na meg az is, hogy túlságosan mozdulatlan. Nincs ma jó napja, a munka miatt vagy miattam, nem is lényeges, nem kérdeztem, mert nem izgat. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem figyeltem meg, de kell tudnom merre jár, mit csinál, kivel konfrontálódik. De a jelentéseket felületesen olvasom.
Az, hogy Mila a feleségem lett, számszerint a harmadik, nem egy eltervezett lépés a részemről, ami kissé kimozdít a komfortzónámból, de ezen már túl vagyunk két hónapja. A döntés nem volt rossz, eddig legalábbis úgy tűnik, de elválik az idő múltával.
Dacosan hátrahagytam egy egész hónapra, miközben az apja ragaszkodott hozzá, hogy magammal hozzam, de nekem elő kellett készítenem az utat számára. Lófaszt, az egész arról szólt, hogy máris lélekben összetörjem.
Két nőt daráltam már be, akikkel esküvel és gyűrűvel kötöttem össze az életem, a többi most nem számítandó. De Mila lehet még nem érti, hogy tőlem sosem szabadul meg, az esküm életekről szól és annak végéről, holtomiglan, de inkább holtukiglan.
Beszennyezni a kezem nem nagy kunszt. Életemben először 1908 telén ontottam agyvelőt a falra, apámét, a nevelőét, aki magához vett, hogy kínozzon, büntessen, bezárjon és megtanítson arra milyen könnyen jár el a keze annak, aki nem tudja kordában tartani az érzéseit. Persze nem volt rest a képembe ordítani, hogy hálásnak kéne lenne, mert nem ő nemzett, és nyilván nem így fogalmazott, ennél neki pőrébb volt a szavajárása, sokkal szókimondóbb és nem állt messze tőle a perverzitás sem, na nem velem, mert buzi az nem volt, az megvetendő, de a pedofília és az erőszak már sokkal ízesebb falat, abból falt bőséggel.
Anyám áldott jó lélek is lehetett volna, ha nem tanulja meg évek alatt, hogy valójában az erőszaknak van igazi fegyvere. Csatlakozott apámhoz az ütlegelésekben és a kishúgom elleni játszmában is. Anyám akkor halt meg, amikor a húgom felkötötte magát egy szimpatikus fára. Ugyanonnan lógott később a nő is, aki anyámnak csúfolta magát, mondjuk ő nem jószántából tette mindezt. Bár szépen himbálódzott.
Ekkor már tudtam ki és mi vagyok, a farkas ereje duzzadt bennem kiszámíthatatlanná tett, az előttem lévő példa pedig gonosszá.  Megküzdeni az átokkal pont olyan fontos lépés volt, mint férfivá válni, bár lehet itt-ott elbotlottam.
Az apám, az igazi, eljövetele…

A konyhában Miro valamivel csörömpöl, felmorranok dühösen. Visszaránt a valóságban, amiben várom Vladimir hívását, hogy nekirohanjak az éjszakának vagy bújjak vissza bájos, ámde alvást mímelő drága nejem mellé, mint említettem számszerinti harmadik, de van pár év mögöttem, míg ő pofátlanul fiatal, még kölyök a számomra, de erős, határozott és bosszantóan okos.
Az előző kettő élete végéig maradt mellettem és nem ó nincs lelkiismeret furdalásom, hogy még élhettek volna pár évet. Mivégre? Oly haszontalanok voltak.
Mila más, a vére forrása talán, vagy mert orosz…él benne a vircsaft. Az apja ettől független elbizniszelte velem, ajándék ő, játékszer, ékszer.
Hagyom még, hogy elhiggye tud velem egyezkedni, hiszen itt az öccse velünk, akihez a fogam félig sem fűlik, tekintve, hogy ha összedugják a kis fejüket, ki tudja milyen okos dolgot eszelnek ki ellenem, ami zavaróan rossz tényező. De ha félnék, nos pont nem ettől tenném. A srácban mágia szaga terjeng és titoké. Könnyedén megfejthetném, csak a bőrt kéne egy két testrészéről lehámozni. A trónok harcában nyúzott ember zászlaja alatt vonulnék csatába.
Mila az enyém, mint olyan megvettem, egy voucher része, melyet azt hiszem ő akart a legkevésbé, de jó helye lesz mellettem, míg csendben marad, míg teszi a dolgát. És, hogy az mi? Szófogadónak lenni és csendesnek, azt szeretem, ha nem pofázik feleslegesen, noha Mila nő, mégis van, hogy megteszi.
A konyhában valami leesik, felzúg a telefonom.
Unottan összegombolom a nadrágom és az ingem után nyúlok.
- Tudom, hogy nem alszol. - a hangomban nincs lágyság, nincs kedvesség, nincs szerelem, csakis közlés van. - Lehet meg kéne nézned az öcséd. - mert vér szagot érzek, az orrlyukaim akaratlan tágulnak rá.
Őszintén szólva kifejezetten zavar a köztük lévő erős kapcsolat, ha tehetem valahol felrúgom és nem félek, hogy el fog jönni annak a pillanatnak is a szépsége, hiszen minden lehetőség elénk sétál.
A nő motyog valamit, azt hallom ki belőle, hogy hova megyek. A vállam fölött pillantok vissza, míg megrázom az ingem.
- Tessék? - halk, fenyegető kérdés, de Mila még nem ismer engem, megismétli a kérdést. Felröffenek.
- Dolgozni. - vagy bárhova, semmi köze hozzá, de leszek olyan jó arc, hogy nem jelzem mennyire tartozik rá az életem ezen és bármilyen része.
Még valamit felel, mozdul a takaró alatt, lesiklik a testéről az anyag és én akaratlan arra gondolok milyen selymes a bőre, hogy milyen finom a combján, milyen mélyen tudok belé hatolni, ahogy az előbb éppen tettem… a vágy felrobban a gyomromban. Az illat betölti a tudom és nekem kisiklik belőle, hogyan haltak meg a nők, akinek köze volt hozzám. És miként lettem az aki.
Magamhoz veszem a telefonom, rápillantok a kijelzőre, a szoba félhomálya ellenére is felold a lezárás. Az üzenet szűkszavú, egyértelmű.
Most! Szeretem Vladimirt, célratörő és kifejező, száraz és kimért. Most! Jó, most! Faszom.

Kilépek a szobából, pedig Mila kikel az ágyból és valamit duruzsol, a hangja nem kedves, nem is túl erőszakos, de érdeklődő, magára hagyom.
Igazam lesz, a bolond srác valamivel összekaszabolta magát, direkt arra sétálok el, pedig megkerülhetném.
- Ha megtennéd, hogy nem vérzed össze a konyhát. - hallom, hogy a lány mögöttem sétál ki,  meztelen talpa súrlódik a talajhoz, oly macskaléptű, pedig ember, tudom, hogy milyen köntös van rajta és azt is, hogy a teste forró, nyelek egyet, a vállam az ajtófélfának döntöm, nem állom el Mila útját.
Az illata… rablánc az elmémre. Miro tekintete elidőzik rajtam, míg a kezéből vér sírdogál a pultra, imádom ezt… sosem tudom eldönteni, hogy mit takar ez a nézés, mi rejlik a gondolatai mélyén, de már a lány be is lép mellettem, míg az ingembe bújok, ők nekilátnak az elsősegélynek. Halkan duruzsolnak, rühellem ezt… ezt a meghittséget. Felfordul a gyomrom tőle. Cipőt húzok és a kocsikulccsal a kezemben elhagyom a lakást.
 


Vissza az elejére Go down
 
Damyan A. Yegorov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott vérfarkasok
-
Ugrás: