˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Adam Gorev


Yelena Antonova
Chatkép :
Adam Gorev Ae7a3adb3af6ad9e7e2162e52d20810d17742d0a
Usernév :
d
Titulus :
orosz maffia
Play by :
emilia clarke
Faj :
human
Hozzászólások száma :
29
Pontjaim :
27
Foglalkozás :
surgeon
Lakhely :
chicago
— :
headed straight for the castle
they wanna make me their queen
Adam Gorev Tumblr_inline_pswkv25e7H1wenvc5_540
and there's an old man sitting on the throne that's saying that I probably shouldn't be so mean
Előtörténet :
fire found home in me
Őt keresem :
Adam Gorev YAIVibB
if love is what you need
a soldier i will be
Ezt hallgatom :
i could do this with my eyes closed
Kor :
36


Yelena Antonova | Vas. Márc. 17, 2024 9:03 pm |
Adam Gorev
tom hiddleston vámpír (orosz maffia) a segítő

⋙ kapcsolatunk jellege szövetséges  ⋙ családi állapot nőtlen ⋙ életkor 40 év ⋙ foglalkozás az orosz maffia egyik parancsnoka (vegyész, veterán) ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ hirdető yelena, jake és az egész orosz brancs


eltökélt | magabiztos | ütőképes
Ha valaki, te aztán tényleg beleszülettél az orosz maffia kötelékébe. Már a nagyapád is a vezetőség tagja volt, az apád pedig az enyém világi cimborája, együtt jöttek át az anyaföldről az Államokba. Te akkor már pár éves voltál, én még anyám hasában pihentem és értelemszerűen  elkerülhetetlenül együtt nőttünk fel. Számodra nagyjából ki volt jelölve az út, apád után a drogkereskedelemért felelős parancsnoki cím várományosa voltál és mindent megtettél annak érdekében, hogy meg is szerezd. Sohasem felejtetted el, honnan jöttél és hogy milyen elvárásokkal viseltetnek irányodba, a hűséged a család irányába megkérdőjelezhetetlen. Egynapos korod óta részt vettél az értekezleteken és anyád hiába sápítozott, a kocsiban ültél apád embereivel, amikor tartozások behajtásán vagy üzletkötésen volt a sor, tinédzser korodban magad is tárgyaltál, tizennyolc évesen az egyik egység vezetőjévé váltál. Megállíthatatlan voltál és vagy a mai napig, nehéz rajtad fogást találni. Az egyetemen biokémiát és vegyészetet tanultál, osztályelső voltál az évfolyamodon, mindenki a csodájára járt a Dartmouth csillagának: eleinte engem csak úgy ismertek, mint a te ismerősöd, aztán később mi lettünk a megkerülhetetlen dinamit duó. Embereket toboroztunk a szervezetbe, vegyészeket, orvosokat, jogászokat, művészeket, ők pedig úgy követtek minket, mintha muszáj lett volna, kettőnknek köszönhetően kezdett terjeszkedni a maffia az észak-amerikai értelmiségi réteg köreiben. Aztán diploma után eleget tettél a bevándorlók felé érkező nyomásnak és csatlakoztál a sereghez, ahol hat évet húztál le, visszatérve pedig néhány komolyabb fiaskó után (ezek az alkotó fantáziájára bízva) ismét az utadra kerültél és mivel apád időközben meghalt, ténylegesen te váltál a Parancsnokká, hiába te irányítottad már hosszú ideje a szálakat a háttérből.
Te vagy az egyetlen ember, akitől még én is képes vagyok megijedni. Határozott vagy, megingathatatlan, a helyzettől függően hideg vagy szenvedélyes, kitűnő stratéga és a tökéletes kognitív empata. Megajándékozod az embereket a bizalmaddal, de ha nem szolgálnak rá, könnyedén visszaveszed tőlük ezt a kegyet és helyettesíted őket. A belső köröd stabil, a karizmád bárkit megbabonáz, éppen ezért néhány károgó varjú elkezdett hangot adni a félelmének, miszerint az orosz maffia totalitáriánus vezetői székére pályázol. A lehetőséged és a képességeid meglennének rá... de ugye nem így van? Hiszen te vagy a legfőbb bizalmasom, aki egész életemben mellettem volt. A sorstársam, a barátom, a szeretőm, aki eddig mindig mellettem állt és támogatott az utamon, hogy hozzád hasonlóan átvegyem a saját apám helyét. Ha a dolgok rosszra fordulnának, te ott lennél mellettem, igaz? Akkor is, ha a bátyámmal végérvényesen egymásnak feszülünk és oldalt kell választanod? Akkor is, ha rájössz, hogy gyengéd érzelmek fűznek a rivális család egyik tagjához? Vagy engem is mindvégig csak használtál, mint másokat? Hiszen még vámpírrá is képes voltál átváltozni, amikor megkértelek rá...

// A karakter életében lévő lyukakról az usere gondoskodhat, igény szerint alakítható. Egy nagyon erős lélektani szövetséget képzelek el a két karakter között, amelyben a határok elmosódtak és éppen ez vezet majd a bonyodalmakhoz. Komplex karakter okosan alakítható és használható motivációkkal, tulajdonságokkal, én pedig alig várom, hogy megérkezzen.  Adam Gorev 1f49b

Vissza az elejére Go down
 
Adam Gorev
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Karakterműhely :: Keresett karakterek :: Aktuális hirdetések
-
Ugrás: