˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



maddy
2 posters


Madelaine Williams
Chatkép :
maddy 742973c0cad7070e3ae920c994134bb536261667
Usernév :
kittina
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
abbey cowen
Faj :
boszorkány(tűz)
Hozzászólások száma :
10
Pontjaim :
4
Foglalkozás :
tanuló
Lakhely :
chicago
— :
maddy 21e0e0876d1528a19468195cafb9b5a2e81df2cd
Előtörténet :
new witch
Őt keresem :
maddy 02a4f72743c57dfba16347defd437a76024c3b64
my new friend, or maybe love?

Ezt hallgatom :
hold on
Kor :
16
— :
maddy 14557b7ca518571900f688ce5fb419dea404748c


Madelaine Williams | Pént. Feb. 09, 2024 11:57 am |
Madelaine Williams
Abigail Cowen boszorkány kezdő boszi

⋙ becenév Maddy ⋙ családi állapot Egyedülálló ⋙ születési hely és idő Chicago, 2008. 01. 11.  ⋙ foglalkozás Tanuló  ⋙ lakhely Chicago ⋙ a karakter saját/keresett ⋙ hirdető Elyon ⋙ irányultság heteroszexuális ⋙ fő karakterem Madelaine  


Önfejű
Rettenetesen önfejű vagyok. Nem nagyon érdekel, hogy miken kell keresztül gázolnom, a terveim és céljaim elérésének érdekében bármire képes vagyok.
Segítőkész
Világéletemben segítőkész voltam. Bárkinek bármire volt szüksége én ott voltam és segítettem. Nem számított, ha a saját időmbe kellett intézni valamit, én ilyen vagyok. Szeretem látni, ha valaki más boldog azáltal, hogy segíthettem elérni neki a boldogsága célját.
A barátaimért kb mondhatni a tűzbe is mennék, bármit megteszek értük. Ezért is gondolom úgy, hogy viszonylag nagyon jó barát vagyok, mert meg lehet bízni bennem, nem árulok el titkokat.
Lobbanékony
Talán ez a tulajdonságom az amit a legjobban utálok. Nem mindig tudok uralkodni az érzéseimen, nem tudom kontrollálni a gondolataimat és ezáltal néha pusztító dolgokat viszek véghez. A legsötétebb titkom, hogy amikor egyszer bedühödtem, felgyújtottam egy házat... Nem vagyok büszke rá egyáltalán. Egyenlőre még nem tudom, hogy ezt hogyan kellene kezelnem. Bármit is teszek, nem megy. Elvonultam már egy teljesen elhagyatott helyre, hogy ott gyakoroljak, hiszen ott nem tudok senkinek ártani, de mindig csak azt érzem, hogy nem jutok előrébb. Nem tudom, hogy hogyan kéne ezen a tulajdonségomon változtatnom. Félek, hogy egyszer bántani fogok valakit...
Kedves naplóm!

Minden a 15. születésnapomon történt. Az egész életem megváltozott tavaly. Mintha derült égből villámcsapás ért volna.
Dühös voltam, ingerült és feszült, nem tudtam mit kezdeni az érzéseimmel és magammal. Olyat tettem amit soha nem akartam volna. Felgyújtottam egy házat...fogalmam sincs, hogy ez még is hogyan történhetett. Azt gondoltam, hogy bárcsak megszűnne minden körülöttem a következő pillanatban pedig a szobámat és a házat tűz borította. Teljesen kétségbeestem, egyedül azért nem ölt meg a bűntudat, mert senkinek nem esett semmi baja.

Mindez már egy éve...


1 év telt el. Igaz azóta nem gyújtogatok, de mai napig nem tudok kontrollálni teljes mértékben a képességemet. Bárcsak lenne valami iskola az ilyen „lényeknek”, mint amilyen én is vagyok, mert kétlem, hogy a chicagoi középsuliban tanítanak olyat, hogy hogyan ne gyújtsad fel magad körül a dolgokat, ha ideges vagy vagy valamilyen stressz ér. Igazából azt se tudtam, hogy léteznek természetfeletti lények. Egyáltalán van más faj is a világban vagy csak olyanok, mint én? Mi vagyok én egyáltalán? Boszorkány? Ilyenekről eddig csak filmekben és könyvekből hallottam most pedig...ha akarok tűzet lövök ki a kezemből. Még mindig olyan hihetetlen és csak arra vágyom, hogy megtanuljam használni. Rettegek attól, hogy valakinek sérülést okozok vagy fájdalmat. Nem tartom magam rossz embernek, nem szeretek senkinek sem ártani, de rettegek.
Ilyen gondolatok jártak akkor is a fejemben amikor kijöttem a férfi mosdóból és neki ütköztem valakinek. Oké, most biztos furcsán néztek rám, hogy miért nem a nőibe mentem, de ez úgy történt, hogy nagyon kellett pisilnem és az összes wc foglalt volt a lányoknál. Egész délelőtt tartogattam és már nem bírtam tovább így egy hirtelen felindulásból úgy döntöttem, hogy bemegyek gyorsan pisilni a fiúkhoz, hátha nem futok össze senkivel odabent és nem égetem le magam.
- Úristen ne haragudj. – ragadom meg a srác karját amikor szó szerint beleütközök teli erővel. Mondhatni kiviharzottam a férfi mosdóból, próbáltam elslisszolni onnan olyan gyorsan amennyire csak tudtam.
- Oké, ne nézz hülyének. A női mosdó tele volt. – mondom kínosan nevetve és megmagyarázva, hogy miért itt botlottam bele.
Jobban szemügyre veszem a fiút és rájövök, hogy még sosem láttam őt. Nem tudtam, hogy lesz új diák, bár mostanában nem igazán követem a suliban történő dolgokat. Elszoktam lenni a magam kis világában, így senkinek nem okozok kárt. Félreértés ne essék, vannak barátaim, csak nagyon ritkán nyitok mások felé. Nehezen bízok meg az új emberekben. Mióta tudom, hogy mi vagyok azóta mindenkiben kételkedek, hogy vajon csak boszorkányok léteznek, vagy mint a filmekben vámpírok, vérfarkasok és a többi természetfeletti faj akiket el se tudok képzelni ép ésszel.

Vissza az elejére Go down
Ramya Croft
Chatkép :
maddy HEvfgS9
Usernév :
Elyon
Titulus :
Ramman
Play by :
Shawn Mendes
Faj :
noktorián | vihar
Hozzászólások száma :
34
Pontjaim :
18
Foglalkozás :
iskolaorvos | gyerekorvos
Lakhely :
gold coast
— :
Being a twin is like
maddy HQmZcts
being born with a best friend.
Előtörténet :
They are the storm, and He is Ramman
maddy HZhP6XV
Őt keresem :
What if we rewrite the stars?
Say you were made to be mine

Nothing could keep us apart
You'd be the one I was meant to find
— :
maddy HZhieQp


Ramya Croft | Hétf. Márc. 25, 2024 4:08 pm |

Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk! maddy 1f607


Vissza az elejére Go down
 
maddy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Karakterműhely :: Canon karakterek :: Boszorkány karakterek
-
Ugrás: