˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



leta montero
2 posters


Harlen Chase Nichols
Chatkép :
leta montero Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
37
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
leta montero 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
leta montero Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
leta montero 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Hétf. Feb. 19, 2024 3:12 pm |
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk chigago városában!
Az előtörténetedben semmilyen kifogásolnivalót nem találtunk, így ezennel felhatalmazást kapsz tőlünk, hogy birtokba vehesd Chicago zűrös negyedeit!

Mielőtt megírnád az első játéktéri hozzászólásod, ejtsd útba a foglalóinkat; előzzünk meg minden félreértést azzal, hogy bevésed az általad használt arcot az oldal avatar-foglalójába, majd kérjük, ugyanezt tedd meg a neveddel is.
Nem elhanyagolható információ az sem, hogy mivel keresed a kenyered, és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy-egy munkakapcsolat által akár érdekes plotokat is tető alá hozhattok egymással. És ha már itt tartunk, ugyanez igaz a városban betöltött szerepetekre is, erre a célra hoztuk létre a titulus-foglalót, amelynek részleteiről a linkre kattintva tájékozódhattok.
Ha segítségre van szükséged, ne habozz keresni a vezetőséget; jó szórakozást, plotokban és játékokban gazdag időtöltést kívánunk!  leta montero 1f607

Vissza az elejére Go down
Leta Montero
Chatkép :
leta montero ILzqK29
Usernév :
vibey
Titulus :
orosz maffia
Play by :
najwa nimri
Faj :
la loba
Hozzászólások száma :
125
Pontjaim :
120
Foglalkozás :
some gangsta sh*t [detective]
Lakhely :
edgewater
— :
leta montero 0d9f87469577bef9ebbf77f51bd2248bf948decd
Előtörténet :
today, i'm thinkin' about the things that are deadly
Őt keresem :
S W E E T H E A R T ─ but like rivalry

leta montero AhyewFB
Ezt hallgatom :
a strange, hostile, dominant thing
Kor :
69
— :
leta montero 5e1b063dfb20e48ca7f7ca803e7f07be0f31f43a


Leta Montero | Vas. Jan. 28, 2024 4:10 pm |
Leta Paz Montero
Najwa Nimri vérfarkas la loba del puto infierno

⋙ becenév Leta? ⋙ családi állapot özvegy ⋙ születési hely és idő USA, Cali, LA; 1955.04.04. ⋙ foglalkozás nyomozó, ex-interpol ügynök; informátor, 'La Traidora' ⋙ lakhely edgewater ⋙ a karakter saját ⋙ hirdető - ⋙ irányultság hetero ⋙ fő karakterem Leta


aries sun
Heves és kitartó, lobbanékony és vehemens, szenvedélyes és karizmatikus; olyan, akár egy arculcsapás, egyenes jellem, aki mindenkinek-, válogatás nélkül megmondja a véleményét, nem riad vissza a konfrontációtól, a verbális-, vagy fizikai atrocitásoktól.
Független ember, akit nehéz irányítani, és nem is érdemes, mert a végén úgyis úgy tesz, ahogy csak ő maga óhajtja. Állhatatos, makacs, nyakas, az akaratereje legyőzhetetlen. Az elszántság etalonja, az útjába kerülő akadályokat egyetlen, mindent elsöprő rohammal győzi le, számára egy a fontos: győzni, élre kerülni. Soha nem adja meg magát, küzd a végsőkig, az utolsó lélegzetvételéig, szíve utolsó dobbanásáig, szívósan és kíméletlenül harcol a céljaiért. Határozott és rámenős, leginkább a robbanékonyság és a bátorság jellemzi. Imádja felrúgni a korlátokat; kifejezetten gyűlöli, ha béklyókba akarják fogni, ha rövid pórázon akarják tartani, ha le akarják láncolni, ha szabályozni akarják. Képtelen az engedelmességre? Természetesen. Ez az alaptermészete, a saját szabályrendszere szerint él.
A farkasa is domináns beállítottságú egyed, a sajátjai között alfa is lehetne, de van annyira racionális, hogy tudja: őt nem ilyen jellegű piedesztálra teremtették. Túl öntörvényű, túl felelőtlen, túl önzővé vált, nézetei és gondolkodása pedig sajátossá.
Nehéz ember, aki nem kevés fejfájást képes okozni a környezetének.
gemini moon
Nem őrült - legalábbis nem klinikai értelemben -, de rengeteg őrültséget követett-, és követ el. Volt, hogy haragból, gyűlöletből, hazaszeretetből, odaadásból, szerelemből, szórakozásból. Alapvetően vehemens személyiség, aki gyakran heves impulzusok hatására cselekszik ösztönszerűen, előbb ugrik, üt, lő, harap és csak aztán kérdez; egyszerűen hallgat a megérzéseire, az intuíciójára, és az impressziókra, amik érik. Bár a gondolkodása logikus, gyors észjárású, találékony, taktikus tervező, kifejezetten intelligens, de sokszor önmaga az, aki átírja a szabályokat és a forgatókönyveket, mert az adott helyzet úgy kívánja - legalábbis szerinte. Hamar és magabiztosan dönt, nem tartva a következményektől, hiszen eddig mindig talpon maradt és hiszi, hogy törhetetlen, hogy a világ végén, a jég hátán is vígan elélne. Ez a beképzeltség és nagyképűség teszi nem csak bátorrá-, hanem kifejezetten merésszé és hedonistává.
Kiszámíthatóan kiszámíthatatlan. Őszintesége dacára eléggé önző ahhoz, hogy bárkit, bármikor eláruljon vagy félreállítson az útból, ha saját céljai és érdekei úgy kívánják; tud hazudni, de még hogy! Jó emberismerőnek vallja magát, általában átlátja a dolgok szövevényes hálóját, de ennek ellenére - vagy éppen ezért - megtartja a tisztes távolságot. Független és bizalmatlan, úgy véli, hogy jobb neki egyedül.
A legtöbb emberi kapcsolata zátonyra futott, vagy maga szakította el a kötelékeket, égetett fel maga körül mindent, nincsenek barátai, csak kollégái és munkáltatói, mitöbb: nincs helye egy falkában sem, mert túl erős - ez az erő ugyan az élre juttathatná, de nem vezetőnek való egyén, mert nem tudja jól használni az erejét. Borzasztóan sok mindenre képes azért, hogy adott esetben kellő információ birtokába jusson, vagy elvégezze a feladatát, esetlegesen közelebb jusson a céljai eléréséhez, ritkább esetben, hogy megvédje a számára fontosakat. Kegyetlen és imád játszadozni, nem veszi túl komolyan az életet - ami azt illeti, minden percét élvezi és nagy kanállal habzsolja -, ahogy a konzekvenciákra is fittyet hány.
Amilyen féktelen és kíméletlen, épp olyan mélyen és erősen tud szeretni. Ahogy a negatív-, úgy a pozitív érzelmeket és érzéseket is ezer-, meg tízezer fokon égve éli meg. Odaadó és hűséges társa annak, aki kiérdemli a bizalmát, a szeretetét. Képes lenne a másikért tűzbe tenni a kezét, átszelni a planétát, egészen a végéig menetelni, feltépni a világot, és, mint, ahogyan azt a gonosztevők tenni szokták: feláldozni mindent és mindenkit egyetlen személyért cserébe. A szívéhez vezető út azonban rögös és éles, húsba vágó szilánkokkal van kikövezve.
aquarius rising
Kiállása büszke, fellépése erélyes, léptei elnyújtottak; ajka szegletében kétes, sötét mosoly játszadozik, és olyan, mintha mindig készülne valamire, mintha épp valamiben sántikálna - és, valljuk be, ez általában így is van. Íriszei aranyszínűek, fényben zöld cirmok rajzolódnak a szivárványhártyán. Hajszíne eredetileg barna, de amilyen gyakran változtatja a fazonját, úgy váltogatja a színeket és az árnyalatokat is. Szőkétől kezdve, a feketén át - a jelenlegi - vörösig minden volt már terítéken.
Magassága átlagos, alkata karcsú, de mibenlétéből adódóan van benne erő, reflexei kiélezettek, olyan, mintha mindig készenlétben állna. Ruhatára egyszerű és letisztult, akárcsak a szabásvonalak, a színek és matériák fúziójának összhangja. Nem rest cargót és bakancsot húzni, ahogyan a magas sarkú és a szoknya viselése sem áll távol tőle - pont olyan kettősség jellemzi egész fizimiskáját, mint a jellemét. Szereti a szép dolgokat, gyakran hord ékszereket meg a volt férje karóráját. Van pár, kisebb-nagyobb tetoválása és piercingje is.
Beszéde pergős, hangja dallamos, kissé karcos, ugyanis dohányzik, és nem veti meg - megfelelő helyen és időben - a minőségi whiskeyt sem. Anyanyelve az angol és a spanyol (utóbbi az apja révén), továbbá anyanyelvi szinten beszél olaszul, franciául, arabul és oroszul is, ugyanis elengedhetetlen volt az Interpol kötelékében, hogy poliglott legyen. Valamint van korlátlan A-, és B kategóriás jogosítványa is.
Füstös szantál és pézsma, szeder és vanília illatot árasztanak pórusai.
Farkasa ereje teljében lévő, kifejezetten szép, kecses bestia. A bundája nyáron világosabb, krémesebb, lágyabb árnyalatú, arany színű szálak irizálnak a napfényben, télen sötétebb, vörösesebb és tömörebbnek, durvábbnak hat. A farkas szeme inkább zöld, mint barna.
'A vicious probing curiousity. Pure, poisonous, toxic malice. You have tortured and killed without regret or hesitation; you have betrayed and intrigued and gloried in your treachery. You are a cess-pit of moral filth.'

Nem vagyok én rossz. Nem vagyok gonosz. Én csak afféle következmény vagyok. Egy ámokfutásé – ezzel egyidejűleg maga az ámokfutás újabban. Régen ügynök voltam, az állam hű kutyája, most végrehajtó, fejvadász, bérgyilkos a Pakhan keze alatt. Áruló, csalfán mosolygó hazugság a chicagói rendőrség berkeiben, egy rés a pajzson.
- Egy kicsit elpattantam – vállamat hanyagul megvonva felelem kérdésére, mert, hát ebben a világban mindenért el kell számolni. A veszteségekért, a lövésekért, a halálsikolyokért, a halottakért, a lehullott fejekért, a robbanásokért, mindenért.
- Egész Chicago hallotta, hogy elpattantál, Leta – ahogy soha máskor, úgy most sem ordít, és ez az embereket általában jobban megijeszti, mintha azt tenné, vagy, mintha féltucat fegyver csöve szegeződne rá. Nekem is félnem kellene, okosabb és bölcsebb volna, de nem teszem, mert nekem már nincs veszíteni valóm.
- Ezt szereted bennem. Én vagyok a te puta loca colombianád – elég merész kijelentés, hogy a férfi szeret bárkit is, pláne engem. Ha tippelnem kellene, a háta közepére sem kíván egy magamfajta vadállatot, aki emberként is egy veszedelmes bestia, de a lobát még a Pakhan is csodálja és hasznosnak tartja, máskülönben már rég szőnyeg lennék a kandallója előtt – ehhez kétség sem fér.
- Azt szeretném, ha viselkednél – rövid, karcos nevetés hagyja el a torkomat, ami meglehet, hogy morgásba csavarodik. Az egyik testőre, fegyvert tartó keze, mintha meg is rezzenne.
- Tranquilo, Power Ranger – köpöm oda foghegyről a kis katonának, aztán visszavezetem átható íriszeimet a vezérre, és előre dőlök ültemben, lusta szörnyeteg módjára heveredek le félig az asztalra, úgy nézek fel rá, alkaromra támasztott állal. – Nem bántanám a Papát – dorombolom. Mert, ahogy én kellek neki, úgy ő is kell nekem, és holtan semmi hasznát nem venném, ezért megvédem őt is, meg a rohadt családját is.
- Az orosz maffia Pakhanja, meg az egykori kolumbiai kartell, egykori Madrinája egy asztalnál, miközben egyetlen célon kívül nem sok közös vonásunk van, sőt, különbözőbbek nem is lehetnénk – töprengek hangosan. - Hatalmat és erőt akarunk. Neked bevallom – biccentem jobbra a fejemet - én káoszt is, csak, hogy megtörjön a rendszer és úgy omoljon össze, mint egy kicseszett kártyavár. Az a rendszer, amelyik mindkettőnket az élet peremére kényszerített, hogy egy kifeszített kötélen egyensúlyozzunk, meg pengeélen táncoljunk. A férjemet úgy lőtték le, mint egy leölésre szánt állatot, miközben fegyvertelen volt és megadta magát – a helyiség egy sötét pontjába meredek, aztán hirtelen emelem fel a fejemet, és könyökölök az asztallapra, mire a fegyver csöve valóban rám szegeződik. – Elég volt, bassza meg, farkasok vagyunk, nem korcsok. Ha kell, az összes kibaszott hangárt, raktárt, kikötőt, repteret, tűzoltóságot, bíróságot és rendőrséget felrobbantom ebben a városban, Vladimir, hát nem érted? Mert te és én, mindketten veszélyesek vagyunk, hát féljenek, szarják össze magukat a fegyverropogástól, a robbanásoktól, az utcákon hömpölygő vértől. Tudniuk kell, hogy mire vagyunk képesek – előre dőlök ültemben, karcos-, szinte suttogó hangom tölti be a teret, és, ha Vladimirt le is nyűgözi a kegyetlenségem, a brutalitásom, a közös jövőnkről alkotott képem, amiről fantáziálok, hát, kurvára nem ül ki az arcára az elragadtatottság.
- Nem hívhatod fel magadra a figyelmet, és nem köthetnek össze minket. Az szörnyű veszteségekkel járna – gondol itt arra, hogy el kellene engedünk egymást, hogy valószínűleg úgy végezném, mint Alvaro, de, ha mégsem, akkor arra, hogy ő is elesne egy téglától, kapcsolatoktól, információktól, és egy érdektelen, lélektelen gyilkológéptől.
Hanyag eleganciával emelkedek fel a székből, búcsúként röviden biccentek, jó éjszakát kívánok, és elhagyom a helyiséget.
El fogom hozni a poklot, Vladimir, veled, vagy nélküled.

- Lia – elcsuklott a hangom, ahogy beleszóltam a mobilba. – Én vagyok. Hidd el, kérlek, ha lenne más választásom, nem rángatnálak bele ebbe az egészbe – megpróbáltam, de nemet mondott és tiszteletben tartottam a döntését, annak dacára is, hogy senki az égvilágon nem tudta volna összekötni őt a bandával. Nem hagytam volna. – De most szükségem van rád – kórházba ugyanis nem vihettem Kolumbia leghírhedtebb, legveszélyesebb maffiavezérét, és az ukrán sebész az Államok másik felében volt, nem ért volna oda. De Thalia ott volt. És, ha egy műtét nem mentheti meg, mert nem volt sem eszközöm, sem tudásom, akkor majd a mágia. Ugye?
Miközben megtettem mindent, amit tehettem érte azokban a végtelennek tűnő percekben, időnként megszólalt. Összefüggéstelenül, lázálomban vergődve, félig a halál mezsgyéjén, és én beszéltettem, kértem, könyörögtem, hogy maradjon velem, miközben újra, és újra, és újra lepörgettem a fejemben a rajtaütést. Megtervezett és szervezett munka volt, régóta készülhettek erre, és, még, ha nem is vártak minket, csupán szemfülesek voltak és kapva-kaptak az alkalmon, hogy egy városba kerültünk, minden túl összehangolt volt ahhoz, hogy egy váratlan, elhamarkodott döntés és akció legyen. Csak éppen arra nem számítottak, hogy Alvaro Cortés asszonya úgy lő, mint az ő legjobb mesterlövészeik, a benne lakozó bestia pedig nem tűri, ha a családjával – a férjével, a bandájával, a hordájával, a falkájával – baszakodnak.
A világ minden dühével álltam az étkezőasztal fölött, egykori férjem arcát kémlelve. Soha nem láttam olyan nyugodtnak az előtt. Természetellenesen békés volt. Alvaro ugyanis nem lett jobban varázsütésre, és a vérfarkas méreg, az utolsó kapaszkodóm, a mentsváram, az a haloványan pislákoló reménysugár, ami engem is megmentett annakidején, csupán felgyorsította a haláltusáját, és kétszer-háromszor, vagy tízszer olyan fájdalmassá tette az utolsó perceit.
Amikor azt mondtam, hogy örökké melletted leszek, azt komolyan is gondoltam, de azt nem tudtam, hogy ilyen korán eljutunk a míg a halál el nem választ részhez. Amikor megismertem-, és beleszerettem Alvaróba, tudtam, hogy kettőnk közül én fogok tovább élni, de azt a legvadabb rémálmaimban sem láttam előre, hogy nekünk csak egy szívdobbanásnyi idő jutott, hogy a közös életünknek ilyen hamar vége szakad és az ő történetének a végére pont kerül, az enyémben pedig egy új fejezet nyílik.
Mindent odaadtam volna érte. A pénzt, a fegyvereket, az autókat, a házat és a nyaralókat, a vitorlást és a jachtot, de még a saját mocskos lelkemet is eladtam volna magának az ördögnek, ha ő élhetne. Mindent, csak, hogy rám nézzen, hogy megszorítsa a kezemet, hogy a teste kilökje a golyókat, hogy együtt sétáljunk ki innen, mint eddig mindig. E helyett ő élettelenül feküdt a tömörfa asztalon, én meg törtem és zúztam, kikelve magamból ordítottam, amíg bírtam szusszal és erővel, hogy az egész világ hallja-, és érezze a fájdalmamat.
A vére szagát még sokáig hordoztam, a pórusaimba ivódott, velem maradt, pedig azt hittem, ha elég gyorsan futok, ha nem állok meg, nem érzem majd ezt az űrt, ezt az elmondhatatlan fájdalmat, ami olyan, mintha egy létfontosságú szervemtől fosztottak volna meg.
Legnagyobb igyekezetem ellenére is itt van, velem van.
Minden. Kibaszott. Nap.

Paz. Az apám választotta a nevet, tőle kaptam, és később, mindezek után sok évvel, a férjem is így nevezett. Paz, azt jelenti, béke, mert ezt kellett volna jelentenem az anyámnak, miután a nővérem elhagyta őt az ő apjával. E helyett én csak szomorúságot és fájdalmat okoztam neki, mert minden voltam, ami Thalia nem: engedetlen, makacs és vad, nyughatatlan és arrogáns, szemernyi hajlandóságot sem mutatva arra, hogy jobb legyek. Jobb boszorka vagy jobb ember, nem érdekelt.
Okolhatnám a féltestvéremet, az apját, de első sorban az anyámat, amiért olyanná váltam, amilyen lettem, de az igazat megvallva, azt hiszem, mindig is bennem volt ez a kiirthatatlan sötétség, ez a mindent felégető tűz, mert ezzel születtem, ez vált a mozgatórugómmá, ez az epicentrumom. Ez később sem változott, amikor azt hittem, hogy meghalok, mert azok az érzések, amik évekig bennem pulzáltak, csak százszorosára, ezerszeresére duzzadtak az ereimben és a sejtjeimben.
Miféle borzalom lakozik benned?
Ez a düh. Ez a sok erőszak.
Honnan ered?

Az anyám kovenjét egy vérfarkas falka fenyegette és tizedelte akkoriban, én pedig makacs önhittségből meg akartam mutatni neki, és mindenkinek, hogy amilyen rossz vagyok, olyan jó is lehetek, meg akartam őket menteni, és el akartam törölni a falkát a föld színéről, csak, hogy elismerjenek, hogy valaki legyek, hogy az anyám végre lássa, hogy vagyok olyan értékes, mint a nővérem.
Mindent összevetve elég szar volt meghalni. Azt hinni és érezni, hogy vége, könyörögni, hátha valaki vagy valami meghallja a hangomat, a fohászomat, hogy múljon el, hogy legközelebb, amikor becsukod a szemed, ne nyisd ki többé. Csak erre tudtam gondolni, ahogy egyre mélyebbre süllyedtem, mert minden magasztos hülyeséggel ellentétben a lélek nem elhagyja a testet, nem leszel könnyebb, ahogy kileheled utolsónak hitt lélegzetedet. Ó, nem. A halál olyan, mint egy feketelyuk: mindent bekebelez. A lelked ólomsúllyal ereszkedik egy spirálon, zuhan lefelé, a bensődbe, miközben kihuny a szemedből a fény – ezt onnan tudom, hogy én magam is láttam már ezt a fenséges, visszafordíthatatlan, megmásíthatatlan pillanatot.
Csak zuhansz az éteri sötétségbe.
A kárhozatba.
A végtelen semmibe.
És nem, a halálomnak hitt pillanat nem volt sem csendes, sem békés. A tüdőm szétzúzva, a fekete szívem átszúrva, a hasam feltépve, a beleim a forró homokon, ahova a vérem fröccsent. Ordítottam, de nem a félelemtől, és talán nem is a fájdalom okán, amit a sokk már lezsibbasztott és kioltott, hanem tehetetlen dühömben. Kikelve magamból, önkéntelenül, hogy az egész világ meghallja és beleremegjen.
A nőstényfarkas busa fejét lehajtotta, nyelve az ütőeremen járt kánkánt, mielőtt belém mart volna: újra, és újra, és újra, míg nem maradt belőlem egyéb, csak egy eltorzult húsmassza.
Fogalmam sincs, hogy mi késztette arra, hogy otthagyjon, hogy ne zabáljon fel teljesen, ahogy azt sem tudhatom, hogy a sorsnak, a karmának, istennek, egy felsőbb hatalomnak, vagy nevezzük bárminek is, mi célja és szándéka volt azzal, hogy adott egy második esélyt.
Csak azt tudtam, hogy, akármikor, amikor válaszút elé értem az életemben, az az ember lettem, akinek gondoltak, aki nem akartam lenni. A kétségbeesett harag, a düh minduntalan a józanész fölébe kerekedett. Ott kezdődött minden, a kaliforniai sivatagban: hoztam egy döntést, egy visszafordíthatatlan és megmásíthatatlan döntést, és a világom, a lényem kifordult önnönmagából, és idővel azzá a szörnyeteggé váltam, akinek hittek. Akinek lennem kellett. Akivé nem gondoltam, hogy valaha válhatok.

'If you gaze long enough into the abyss, the abyss will gaze back into you.'


Vissza az elejére Go down
 
leta montero
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Üdvözlünk Chicago-ban :: Elfogadott vérfarkasok
-
Ugrás: