˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Elizaveta


Nathaniel Gilson
Chatkép :
Elizaveta SoSQbWE
Usernév :
Deryth
Titulus :
Tyareh
Play by :
Tom Hiddleston
Faj :
a Föld noktoriánja
Hozzászólások száma :
7
Pontjaim :
3
Foglalkozás :
egyetemi előadó - pszichológia
Lakhely :
városhatáron kívüli birtok
— :
Elizaveta SoSQbWE


Nathaniel Gilson | Kedd Júl. 23, 2024 11:15 pm |
Elizaveta D’Avigni
Elizabeth Debicki boszorkány titulus

⋙ kapcsolatunk jellege fogadott (el nem mondott valódi) lányom  ⋙ családi állapot ide ⋙ életkor ide ⋙ foglalkozás ide ⋙ irányultság heteroszexuális | homoszexuális | biszexuális | egyéb ⋙ hirdető ez egyértelmű 


”Let them”

Várakozással teli tekintetem megértéssé és elfogadássá változott, miközben lehajtottam fejem, bólintássá formálva azt, amit éreztem.
- Nem azért, mert nem akarnék...
Látom kezét felém nyúlni, de nem mozdulok, így bátortalanul engedi le, miközben becsukom a dobozkát.
Rendkívül hosszú idő után éreztem azt, amit érzek felé. Éreznem kellett volna, hogy ő ezt nem viszonozza. Vagyis...
Éreztem a félelmét, azt, hogy mennyire kicsinek érzi magát mellettem, amikor felfedtem előtte, ki is vagyok. Nem mondtam el senkinek, a kicsiny csapatunk tudja igazán. De nem akartam úgy kapcsolatot, hogy ezt nem mondtam el. Kár volt? Megbántam?
Ez mutatta meg, ki is ő igazán.
Talán mégsem kellett volna elmondanom.
Hagytam megfordulni, s elmenni, mert a szavak a torkomra forrtak.

"Drága Nate!

Azt hiszem, nem kell leírnom, mit éreztem akkor, tudom, hogy érezted. Pont te ne érezted volna?
S hogy mást érezhettél. Jól érezted. Talán azt is, hogy Ő a mi gyümölcsünk.
Fájt, hogy akkor nem jöttél utánam, pedig tudtam, hogy tudod, gyermeket várok, még ha nem is mondtam el neked, igaz, bizonytalan voltam benne.
De hagytál elmenni, s utólag értettem meg, hogy a legnagyobb ajándékot kaptam így meg tőled: az akaratom tiszteletben tartását, hogy nem akartam, életem része legyél.
Ha ezt a levelet megkapod, akkor olyasvalami történt az életemben, ami miatt muszáj vagyok hozzád fordulni. Viseld gondját Elizavetának, ha valaki, te tudod igazán őt megérteni. Hogy elmondod, megmutatod ezt a levelet, ő a mi lányunk, már nem az én döntésem. Most én vagyok az, aki rád hagyja ezt a döntést.

Nem tudom, mit írhatnék még, a szeretlek talán túl erős lenne.
Tisztelettel:
Ruby”


Amit érdemes még tudnod
Nem mondtam el, hogy a vér szerinti lányom vagy. Azt viszont igen, hogy kiköpött mása vagy édesanyádnak (s azt is, hogy boszorkány volt ő is), talán még jellemben is.
Szinte az első naptól kezdve nálam és velem vagy, édesanyád engem jelölt meg gyámodként, így hozzám kerültél, szinte azonnal.

Milyen is vagy?

Határozott jellemű vagy, ugyanakkor sokkal inkább a megfigyelés az, amit választasz, mielőtt döntenél vagy cselekednél. Éppen ezért nagyon is határozottnak tartanak, mert mindent körbejársz, megvizsgálsz, így nem igazán tudnak olyan érvet felhozni neked, amivel meg lehet másítani döntésed.
Mégis, valahol törődő vagy, talán ez édesanyád elvesztése okán, a veszteségből fakadó érzés az, ami érzékennyé tesz dolgok és érzések iránt.
Éppen ezért covent sem választottál, a függetlenség az, amiben kényelmesen érzed magad, így saját utadat járhatod, ahogy neked megfelel.



Vissza az elejére Go down
 
Elizaveta
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Az alkotás metafórája
karakter-részleg
 :: Karakterműhely :: Keresett karakterek :: Aktuális hirdetések
-
Ugrás: