˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Something happened


Devin Moore
Chatkép :
Something happened Eating-jack-reacher
Usernév :

Titulus :
őrző
Play by :
Alan Ritchson
Faj :
Szirén
Hozzászólások száma :
9
Pontjaim :
4
Foglalkozás :
FBI Nyomozó (Őrző)
Lakhely :
Lake View, Chicago
— :
Something happened I%27m-coming-in-either-way-jack-reacher
Előtörténet :
I'm a man with a rule
Kor :
132
— :
Something happened 556003f461c9ff51c5ea1ee1e0017c20dd04390a


Devin Moore | Vas. Ápr. 14, 2024 11:40 am |
Az elmúlt napok eseményeinek hatása alatt egyre inkább úgy éreztem, hogy ki kell tisztulnia a fejemnek. Erre pedig általában a sportolás szokott nekem megoldást nyújtani. Elgondolkodhatok a múltbeli eseményeken, megpróbálhatom átlátni az összképet, vagy legalább összerakni a darabjait. Fekete, sötétkék csíkokkal felspékelt szabadidő szettben vagyok, fehér sportcipőben, és a szett melegítője alatt egy fehér pólóval. Futással kezdtem, mire odaértem a kalapácsvető részhez, már elmúlt 10 óra is. Miközben dobáltam a bogyót, végig a társammal folytatott beszélgetésen és tervezésen agyaltam. Vajon bízhatok benne? Jó ötlet visszasegíteni majd őt abba a szervezetbe? Elvégre hosszú ideig nem tett jelentést, nem hallatott magáról és úgy került elő, mintha maga is egy volna közülük. Az is fájdítja a szívemet hogy nem tudtam megvédeni. Egy lett a természetfelettiek világában és csupán az a bolhafészek tudja tanítani ennek az életnek a velejáróira, amely egy bűnszervezet is egyben. Nem tűnik jó tervnek, leszámítva azt a részét, hogy így könnyebben rács mögé juttathatjuk őket. Aggódom érte. Olyan intenzív behatások történtek vele, amik képesek jócskán megváltoztatni egy személy jellemét, a világszemlélet, vagy csak szimplán megzakkanhat.
Már a pályákon kívül, az egyik korlátnál támaszkodom és figyelem a futókat, meg a többi sportot űző személyt, amikor is a közelemben egy szóváltásra kapom fel a fejemet. Egy vörös hajú lány és előtte egy nála valamivel magasabb, barna hajú fiú kerültek vitába. A lánynak meg fura kézmozdulatai vannak, amitől bevillan egyfajta felismerés.
- Segíthetek?
Állok meg mellettük, megszólítva a lányt. A fiúnál is másfél fejjel magasabb vagyok, nem csoda hogy most felfelé pislogva rám, engem méreget. Nem egyértelmű a helyzet, az is lehet ezek ketten itt egy pár és csak épp hajba kaptak valamin, szóval óvatosan állok hozzájuk, próbálok barátságos képet vágni.
Vissza az elejére Go down
 
Something happened
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: A szelek városa
isten hozott Chicago-ban
 :: The Loop :: Butler Field sportpálya
-
Ugrás: