˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



Finite Incantatem


Harlen Chase Nichols
Chatkép :
Finite Incantatem Tumblr_inline_o1hoderxUR1qlt39u_250
Usernév :
nova
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
michiel huisman
Faj :
boszorkány
Hozzászólások száma :
36
Pontjaim :
0
Foglalkozás :
out of work
Lakhely :
lake view
— :
Finite Incantatem 24ff1b59d8543aabc2b123bc1b4d8ee4ea19e3dd
Előtörténet :
i am - in the end
what you made me

Őt keresem :
born to die
Finite Incantatem Db7a9898902cc64ece47432e3cf5aa308114325e
Ezt hallgatom :
by the grace of the fire
and the flames
you're the face of the future,
the blood in my veins

Kor :
40
— :
Finite Incantatem 40c80d7de59ee1283dfebf531336162096c40bbb


Harlen Chase Nichols | Szomb. Márc. 16, 2024 10:27 am |


Voldemort Nagyúr immár több mint két évtizede halott, de hiába: a sötét fellegek újra gyülekeznek.
Harry Potter, A Kis Túlélő, a Kiválasztott, sok viszontagságot átélt kamaszfiúból felnőtt férfivé, mi több, aurorparancsnokká cseperedett. 1998 óta látszólag töretlen a béke a varázsvilágban, a csatározások mindössze a politika küzdőterére korlátozódtak.
A második varázslóháború végétől fogva csendben, észrevétlen fortyogott a társadalomban az aranyvérűekkel és vérfarkasokkal szembeni ellenszenv a gyakran megtorlás nélkül maradt háborús bűnök és veszteségek miatt; ez most, politikai támogatással, tetőzni látszik.
A háttérben azonban hangzatos kampányszlogeneknél és uszítóbeszédeknél sokkal komolyabb készülődik. Az ismert halálfaló, Corban Yaxley vezetésével, neo-halálfalók és neo-grindelwaldisták mozgolódnak szerte a világon, az aurorok bár tudnak létezésükről, egyelőre tehetetlenek a bámulatosan rejtőzködő Magic is Might névre keresztelt szervezet ellen. A közelgő háború szele egyre érezhetőbb a hétköznapi emberek számára is, ezek a köszönnek vissza a Próféta hasábjairól: nyílt terrorfenyegetés és civilek ellen indított neo-halálfaló akciók. Sokak számára kísértetiesen ismerősek az eltűnt és meggyilkolt emberekről szóló sokasodó hírek a varázsvilág szívébe befészkelődő bizonytalanság és ellenségeskedés; míg másik most tapasztalják ezt először.

Talán te is egy vagy a családja ősi jó hírét visszaállítani akaró aranyvérűek közül. Talán auror vagy, aki önmagát nem féltve próbálja megakadályozni egy háború kitörését. Talán vérfarkas vagy, akinek napról napra csökkennek a jogai. Talán csak egy diák vagy, akit mind ez (még) nem érdekel.
Bárki is legyél, a feje tetejére álló világ eseményei téged is érintenek.
Csatlakozz te is a Finite Incantatem befogadó, lelkes közösségéhez és éld át a J. K. Rowling által megalkotott varázsvilág jelenben játszódó kalandjait! És ne feledd: "A döntéseinkben, nem pedig a képességeinkben mutatkozik meg, hogy kik is vagyunk valójában."

◇◈ We’ve all got both light and dark inside us. ◈◇

Finite Incantatem


Vissza az elejére Go down
 
Finite Incantatem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: Kezdetek kezdete
a legfontosabb olvasmányok
 :: Szövetséges városok
-
Ugrás: