˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



small mistake


Damyan A. Yegorov
Chatkép :
small mistake F06fc210
Usernév :
konock
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Nick Bateman
Faj :
Vérfarkas
Hozzászólások száma :
54
Pontjaim :
51
Foglalkozás :
Üzletember
Lakhely :
Chicago
— :
small mistake Tumblr_nqav2n0GLa1tb8zm6o1_500
Kor :
127


Damyan A. Yegorov | Pént. Márc. 29, 2024 10:32 pm |
small mistake
To: Vladimir


+16Hosszú este, vagy rövid hajnal, még próbálok döntésre jutni.
Az egész ott romlott el, hogy a két platónyi szállítmány kiemelési a katonai konvojból balul sült el, még két héttel ez előtt. Akkor még betakargattuk az ügyet az embereimmel akként, hogy Valadimirnak ne kelljen beszámolót írnom, se tartanom és meghallgatnom sem a lebaszását, noha nem az én hibám volt, de nem vagyok én paraszt a sakktáblán, hogy erre hivatkozzak.
Az ügy közbe oda göngyölgette fel magát, hogy a pofás vityillóban üldögélő emberünk viselkedési zavara már biztossá tette, hogy a főnök hamarosan ránk rúgja a kocsija ajtaját, vagy rúgatja, de mivel nem vagyok paraszt a sakktáblán, mit már említettem talán tiszteletét teszi személyesen.
Az a baj a fegyverkereskedelemmel, hogy a puska, rakéta, gránát, gépfegyver etcetera nem kérdezi meg ki a tökömet kell lelőni az elsül, a golyó becsapódik és ott elvégzi a dolgát, nincs neki szíve vagy lelkiismerete, mint ahogyan lelke sem.
De én pont ezt is szeretem bennünk, nincs nyafogás, hogy nem lövöm le, hiszen terhes, kölyök, kiskutya és annak töke, hanem elsül, behatol és köszöni készen áll a következő menetre. Emiatt aztán tisztelem is.
A kezemben tartott Beratta APX Centurion, a maga 94 milliméteres csőhosszával atompontos találatokat ad le, kivéve, ha nem vagy felkészülve rá, hogy a retkes ház ablakán behatolva gellert kap a fém, vagy vas, de lehet beton konyhaszekrényen.  
A tárba 15 golyó fér, és akkor is tudnám, hogy hármat kilőttem, ha nem számolnám, ha csak a súlyát érezném. Mondjuk ez az egyik kedvenc lőfegyverem.
A házban egy nő tartózkodik, két gyerekkel és a muksival, aki miatt itt vagyunk és, aki olyan biztonsági rendszert telepített, hogy az állam majdnem szó szerint szakadt le, de éljen, hogy bennem egy kutyaféle lakik, aki a gondolattól is morog, hogy lekutyázom és időben rányomott a pánikgombra.
Erről jutottunk arra a következtetésre, hogy a házba is kell valaki, mert aki ilyen paranoid, mondjuk követtük is, biztos építtetett pánikszobát.
A muki, hivatalos nevén Dr. Richard Grayson ügyvédi karrierjét építgeti, így esett meg, hogy a betervezett pánikja nem lett készen, értsd a fasz nem tudta bezárni az ajtót.
Ekkor szerettem volna egy jól irányzott golyóval meghozni a kedvét a tárgyaláshoz, a dolog pedig ügy sült el, hogy a 7 éves kisfiát mellkason bólintottam a lepattanóval.
A tényre, hogy esetlegesen rendőrt hívna, igen kevés az esély lévén fülig sáros, de most bepánikolt, mert kissé nagyobb dobozt próbált elemelni az áruból, semmint a farka elbírta volna a szemtelen szarkának.
A háza tűz alá vételéről sejtései vannak, de Mr. Grayson fontos kapcsolatunk, én pedig azt az utasítást kaptam, hogy legyek már jó arc és hagyjam életben.
Na most ez nem könnyű, lévén a fasszopó indiánnak érzi magát és lőrések vannak a ház falán. Lőrés apám, tényleg, mintha ő lenne Old Pöcstudjaki.
Aki meg paranoid, ne építkezzen, bassza meg az erődben, hanem lakjon lakótömbbe, a 6.-on, hogy még csak a hold se fosassa be.
Az is tény, Mr. Okos nem itt lakik, itt talán nyaralgat, vagy menekülget és ebből arra következtetek, hogy még nagyobbat emelt, mint tudjuk, csak hogy idő előtt rájöttünk és nem lett kész a menekülés terv, lehet a pánikszoba ajtaja abban akadt fenn.
Unottan pöckölgetem a pisztoly csövét, míg a három hónapja velem dolgozó kissrác azon pánikol, hogy ő a büdös életben nem találkozott még Vladimirral és vajon milyen lesz?
Öhcsém.. na az mókás lesz.  
Vissza az elejére Go down
 
small mistake
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: A szelek városa
isten hozott Chicago-ban
 :: Más városrészek
-
Ugrás: