˄
˅
M U D — C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
there's no hell like chicago
MUDCITY
Chicago - vagy ahogyan sokan nevezik, a Szelek városa - az Amerikai Egyesült Államok harmadik legnépesebb városa, a város azonban egy sokkalta baljósabb nevet is visel, a köznyelvben egyszerű Sárvárosként is hivatkoznak rá; vélhetően a múlt miatt, amikor a váratlan demográfiai robbanás piszkos utcákat és rossz egészségügyi és higiéniai állapotokat eredményezett, azonban ez a 21. században már régen a múlté; napjainkban inkább a felszín alatt meghúzódó alvilági szálak miatt vált szennyezetté a környék, azonban ebből a hétköznapi átlagember mit sem vesz észre. Pedig odalenn három maffiacsalád hadakozása borzolja az állóvizet, annak ellenére, hogy évtizedek óta tűzszünetet kötöttek, a díj pedig, amire pályáznak, nem is lehetne egyértelműbb: hisz egyszer minden egyezség véget ér, és eldől majd, hogy ki uralhatja a chicago-i alvilágot.
Kredit
Oldalunk küllemét Nova kitartó és türelmes munkájának köszönhetjük, dizájnnal kapcsolatos kérdésekben Ő tud válaszolni.
Leírásankat az admingárda közösen készítette, ehhez segítségünkre volt megannyi fantasy sorozat, a majdnem mindent tudó wikipédia és természetesen a saját kútfőnk.
Ajánlott böngésző: google chrome és opera



...a city that was to live by night after the wilderness had passed. A city that was to forge out of steel and blood-red neon its own peculiar wilderness.It's the place built out of Man's ceaseless failure to overcome himself.



new friends?
2 posters


Skyler Montgomery
Chatkép :
new friends? 714883897cb5d7eef45c40f824ff26c2cdef4d9a
Usernév :
Elyon
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Danny Griffin
Faj :
Boszorkány (levegő)
Hozzászólások száma :
3
Pontjaim :
2
Foglalkozás :
középiskolás
Lakhely :
Old town
— :
new friends? 9pwY
Előtörténet :
new friends? Ded1f830849751885b3cfad6dda4b120e596b207
Őt keresem :
new friends? 704ab7cb6ff3845a5d3a415ca892d38e17079e4c
Kor :
17
— :
-


Skyler Montgomery | Csüt. Ápr. 11, 2024 7:34 pm |



Maddy and Sky

A friend may be waiting behind a stranger’s face.



Komolyan, nem is én lennék, ha nem kérdezném meg, minden rendben van-e, csak mert látom, hogy lógatja az orrát. Zsigerből jön, ösztönös a kérdés, mert hátha kicsit feldobhatom a napját, hiába nem is ismerem igazából. Még... a nevét se tudom. De az nem is fontos ehhez, nemde? Legalább már megmosolyogtatom a kérdésemmel is eleve, és ahogy odébb csusszan, le is huppanok mellé, enyhén felé fordulva.
Kérdésére emelem jobb csuklóm, mintha legalábbis díszelegne rajta óra, hogy mennyi időm is van? - Hááááááááát a nagyszünet azt hiszem negyed órás, abba belefér? - kérdezem nevetve, nem szívesen késnék az óráról, de így már nem is szívesen hagynám itt, hagy ücsörögjön tovább egyedül. - Kezdj bele ha gondolod, aztán kiderül. - teszem hozzá egy lágyabb mosollyal pillantva rá, hát legfeljebb... lemaradok matekról, abból még baj nem lehet.

outfit || 2
elyon
Vissza az elejére Go down
Madelaine Williams
Chatkép :
new friends? 742973c0cad7070e3ae920c994134bb536261667
Usernév :
kittina
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
abbey cowen
Faj :
boszorkány(tűz)
Hozzászólások száma :
4
Pontjaim :
1
Foglalkozás :
tanuló
Lakhely :
chicago
— :
new friends? 21e0e0876d1528a19468195cafb9b5a2e81df2cd
Előtörténet :
new witch
Őt keresem :
new friends? 02a4f72743c57dfba16347defd437a76024c3b64
my new friend, or maybe love?

Ezt hallgatom :
hold on
Kor :
16
— :
new friends? 14557b7ca518571900f688ce5fb419dea404748c


Madelaine Williams | Szer. Ápr. 10, 2024 8:44 pm |


Sky And Maddy


Mostanában nincs túl jó kedvem ami leginkább annak tudható be, hogy a suliban sem igazán találom mostanság a helyemet. Nem tudom, hogy ezt mivel tudnám megmagyarázni, de leginkább szerintem az a baj velem, hogy mióta rájöttem a képességemre, hogy mire vagyok pontosan képes azóta elkezdtem magamba fordulni. Akiket eddig a barátaimnak mondtam azokat se keresem, bár ha őszinték akarunk lenni akkor ők sem keresnek engem amióta eltűntem...sosem értettem igazából ezt a fajta barátságot, mert szerintem nem csak az egyik félnek kéne a másikat keresni, hanem egy normális, őszinte barátságban oda-vissza megy az érdeklődés és az, hogy megkeressük a másikat. Mindegy is, ilyenkor derül ki kik az igaz barátok. Elvagyok amúgy is a magam saját kis világában, így legalább nem tudok senkinek fájdalmat okozni. Bár szerintem az se megoldás, hogy nem tudom gyakorolni az erőmet. Egyenlőre még nem találtam ki, hogy hova menjek ahol semmiben és senkiben nem teszek kárt.
A gondolataimból egy ismeretlen hang rángat ki. Legalábbis először azt hittem, hogy ismeretlen, de amikor felpillantok rájövök, hogy ennek a srácnak mentem neki még jómúltkor a fiú wc előtt. Belegondolok és most is ég a fejem attól a pillanattól. Nem tudom, hogy vajon elhitte-e, hogy tényleg tele volt a lány wc vagy azt hiszi rólam, hogy valami furcsa mániám van amiért a fiúkhoz járok be.
Kérdése hallatán jóízűen felnevetek. - Haha, nagyon vicces vagy. – mondom mosolyogva majd arrébb csússzanok a padon, hogy ha esetleg szeretne akkor letudjon ülni mellém.
Szeretek kint ülni a természetben, hallgatni a madarak csiripelését, élvezni a napsütést és érezni ahogy a testem megtelik d-vitaminnal. Viszont meglep, hogy rákérdez, hogy miért vagyok annyira letört. Úgy látszik mégsem tudom olyan jól színlelni, hogy minden rendben van, mint amennyire gondoltam.
- Húha, mennyi időd van, hogy elmeséljem? – kérdezem mosolyogva. Nem is tudom, hogy elmerjem-e mondani, hogy valójában mi a bajom. Félek, hogy totál hülyének meg kattantnak képzelne azt benyomna valami diliházba. Bár néha úgy érzem, hogy odavaló vagyok...totál kattos vagyok ezzel a félelemmel ami bennem van. Félek élni a mindennapjaimat és ez így nem élet, mert tényleg előbb-utóbb befogok kattanni, ha még végérvényesen nem történt meg.
Vissza az elejére Go down
Skyler Montgomery
Chatkép :
new friends? 714883897cb5d7eef45c40f824ff26c2cdef4d9a
Usernév :
Elyon
Titulus :
Chicago-i lakos
Play by :
Danny Griffin
Faj :
Boszorkány (levegő)
Hozzászólások száma :
3
Pontjaim :
2
Foglalkozás :
középiskolás
Lakhely :
Old town
— :
new friends? 9pwY
Előtörténet :
new friends? Ded1f830849751885b3cfad6dda4b120e596b207
Őt keresem :
new friends? 704ab7cb6ff3845a5d3a415ca892d38e17079e4c
Kor :
17
— :
-


Skyler Montgomery | Hétf. Márc. 25, 2024 5:18 pm |



Maddy and Sky

A friend may be waiting behind a stranger’s face.



Mindig is sajnáltam, mikor valaki újonnan érkezett a suliba, hiszen általában ez tényleg úgy néz ki, mint a filmekben... a nyomik befogadják, a nagyarcok meg szekálják, avagy belőle csinálnak egy hatalmas seggfejt, hogy befogadják maguk közé... de a szivatás valahol mindig játszott. Nekem annyiban egyszerűbb a helyzetem újként, hogy magasról teszek nagyjából mindenkire, aki manipulálni akar, vagy szívni a vérem, mert megvagyok én egyedül, nem kell senki pesztrálása, ha valami nem megy, ott a titkárság, vagy Mr. Lightwood, a sulipszichológus, akit már első nap bemutattak, hogy bármi van... blabla. Szóval ha bármi van, kérdezek, értelmes felnőtteket, akik nem akarnak majd hülyére venni, mert jó másokkal játszani.
Amire kevésbé számítottam, hogy kicsit más a tanterv, mint otthon volt, de ez a pár hónap alatt mondhatni behoztam magam, egy-két tantárgy van, amiből még hiányzik egy-egy téma kidolgozása, de megleszek azzal is napokon belül, még ha a dolgozatra is gyúrok most.
Épp két óra között vagyunk a nagyszünetben, így gyorsan kiszaladok a közeli boltba, hogy megvegyem a szokásos reggelimet, tízóraimat, mikor odafele menet meglátom azt a lányt, aki pár napja belém szaladt a ... fiú wc-nél. Persze-persze, a női mosdó tele volt, emlékszek! Bár attól még fura helyzet volt, annyi szent.
Eléggé letörtnek látszik, ahogy ücsörög a park melletti padon, az én utam meg amúgy is arra visz, szóval.. nem veszíthetek semmit.
- Na mi az, most még a fiú wc is tele volt? - szólok oda neki egy kis vérszívással kezdve, mosolyomból láthatja, hogy csak ugratom, de tényleg rosszkedvűnek látszik. - Minden rendben? - teszem hozzá tehát az újabb kérdést, lágyítva szemtelen mosolyomon, most már inkább érdeklődő, mintsem játékos.

outfit || 1
elyon
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom | |
Vissza az elejére Go down
 
new friends?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M U D — C I T Y  :: A szelek városa
isten hozott Chicago-ban
 :: Lake View :: Lake View High School
-
Ugrás: